Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar ne oldu ya hamiş listesi 10 da takıldı kaldı aaaa olmuyor ama böyle yeterince çalışmıyormuyuz hıı çok çalışın çooook ben hamiş haberi duymak istiyorum hadi rasgele bakim anne aday adayları öpüldünüz

arkadaşlar lütfen biri cevap versin.ya aşılama olmuştum tutmamıştı ya,şimdi adetim ve hiç bugüne kadar olmayan ağrılarım var dik duramıyorum,yerinden çıkacak gibi ağrıyor.ağrı kesici içtim fayda yok.iğne mi yaptırsam.aşılamadan sonraki adette herkeste oluyormu bu acayip ağrılar.çok kötüyüm yani normalmi?benim ilk aşılamamdı

smhsmh sen kafana takma tabii bebiş gelince de sürpriz olsun... Ay ne güzel şey yaaa, baya oldu şöyle güzel bi sürprizle karşılaşmayalı.... Hepimiz bu sürprizi yaşasak fena olmaz mı...
Yeni katılan arkadaşlar, hepiniz hoşgeldiniz, inşallah hep beraber paylaşırız güzel haberleri burada

kızlarrr ben yine adet oldum hayırlısı belenaycım benim tarihimi değiştir istersen canım tarih olarakta beklemede yaz ara verdim 2 ay canım inş hakkımızda hayırlısı 2 ay sonra aşılama olacak kısmet bakalım

ay kıız boşverin gitsin atalım kafamızdan bu çocuk meselesini geldilermi bize süpriz olsun diyceem ama atamıyoruz işte bizim işimizde bu..çoğu kadının yumurtlama gününden döllenmeden hiçbişeyden haberi yok onlarda nasıl korunuruz onun derdindeler ..biz ise nerdeyse bu işin kitabını yazcaz ama tık yok...

UMUT LİSTESİ
&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
nefisem
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

yumyum üzülme şeker kısmet ne zamansa yazdım umarım kızmadın aman ben artık düşünmüyorumadetim bitti hiç hesap yapmadım kendimi zorlamıyorum pek eşimle beraberde olmadık canımız ne zaman isterse yapıyoruz günü ayı yok rahatım kısmet bu işler hiç üzülme vakti saati var tatlım ben istediğim herşeyi yapıyorum kendimi kasmadan düşünmeden meğer ne çok yapacak şey varmış hayat güzel hadiiii olacak birgün ama hayırlısı olsun dimi kızlar

Merhaba arkadaslar. bu kanu icin tesekkurler. nerden baslayacagimi bilmiyorum. bekleyen herkeze nasip olur insallah. Biz mayista tup bebege baslayacagiz. 10 senedir evliyim. insallah sonuc alabiliriz. mayis sonunda olursa haziran belli olur mu? nasip olursa haziranda hamile kalabilsem diye hayal ediyorum

oh oh ne guzel 10 tane hamişimiz olmuş benimde bugun yarın adet gunum gecen ayın 21 riydi bakalım yarın son gun olcammı gerce gecen ay 11 gun gecmisti bakalım bu ay ne olcakyerimseniben

Merhaba arkadaslar. bu kanu icin tesekkurler. nerden baslayacagimi bilmiyorum. bekleyen herkeze nasip olur insallah. Biz mayista tup bebege baslayacagiz. 10 senedir evliyim. insallah sonuc alabiliriz. mayis sonunda olursa haziran belli olur mu? nasip olursa haziranda hamile kalabilsem diye hayal ediyorum

evet belenaycım haklısın vala yapacak okadar çok şey varki biz bişey tutturduk gidiyoruz işte aslında herşeyin zamanı var yüce yaradanım ol der olur bigün ve olacakta biz üzüyoroz kendimizi zamanı gelmeyince bişey olmuyor işte hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inş hepimiz için bende dedimm ya ara verdim beklemedeyim kısmet ne zamansa o zaman olsun teşekkür ederim tesellin için canım kendine iyi bak herşey gönlünce olsun hepimizin arkadaşlar

Ne Habesiniz Fistiklar 1 Hafta Kadar Giremedim Siteye Ve şimdi çok Heyecanla Girdim Kaç Hamiş Daha Olmuş Diye Ama 10 Da Takili Kalmişiz Neyse Herşeyde Bir Hayir Vardir Bakarsiniz Ardarda 20 Yapariz Olmazmiki:)))belenay Belkide Ara Vermekle Iyi Yaptin Hayirlisi Olsun Canim Süar Senin Hamişlik Nasil Gidiyor Bacim?bebekim Sen Nasilsin Sanki Biraz Sessizliğe Bürünmüşsün Gibime Geldi Iyimisin Arkadaşim?

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
nefisem
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

ya kızlar bu mart ayında adet gününü bekleyip tarihi geçmiş olanlar bizleri haberdar etsenize inanın sizin kadar bende merak ediyorum acaba şu şu şu kişiler hamişmi diye:))))arada bilgi verirseniz listemizin tarihlerinizde tazelemiş oluruz

yaaaa gözek nerdesın, dr gıdıcektın meraktan catladık vallaklava: hadı ama senden guzel haberler beklıyoruz:dance:

on hamilede kaldık valla bi ara ne güzel peşpeşe hamiş haberleri geliyordu, UMUT Lİstesinde bir durgunluk hakim, hadi yeni bi patlama bekliyoruz kızlar....

vallahi ya listeye kal geldi :) Neyse artik nisan ugurlu gelir insallah herkeslere yarabbbiiiiiim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…