Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

gözek mektubunu okudum gözyaşlarımı tutamadım.Allah hayırlısını versin hiçbirşeye isyan etme sakın.Benim de bebeğim olmuyor ama biliyorum bir gün olacak.

gözek mektubunu okudum gözyaşlarımı tutamadım.Allah hayırlısını versin hiçbirşeye isyan etme sakın.

canlar sizin için dua ediyorum.benim iki kızım var.Allah bu duyguyu size de yaşatsın.hayattaki hiçkimse ve hiçbişeyle karşılaştırılamaz.hayat herkesi bişeylerle sınar ama sabrederseniz ve şavaşırsanız inanın siz kazanırsınız.asla ümidinizi kaybetmeyin.Allah yardımcınız olsun

evt canim cok haklisin aslinda herseyi zamana birakmak gerekiyor ama yapamiyoruz ki site sen de bilirsin,sbredemiyoruz bir an önce bu duyguyu tadip yasamak icin...ama sabretmeyi de ögreniyoruz aslinda...dedigin gibi ümidi de kaybetmemek lazim ne demisler "olmaz olmaz deme;olmaz olmaz " sabrettigimiz ve umitli oldugumuz sürece Rabbim bize mukafatimizi verecektir

canlar sizin için dua ediyorum.benim iki kızım var.Allah bu duyguyu size de yaşatsın.hayattaki hiçkimse ve hiçbişeyle karşılaştırılamaz.hayat herkesi bişeylerle sınar ama sabrederseniz ve şavaşırsanız inanın siz kazanırsınız.asla ümidinizi kaybetmeyin.Allah yardımcınız olsun

bu mektuptan sonra söz boğazımda kilitli sadece yanımda olup gözlerime bakan üzüntümü anlayabilir Rabbim bu mektunu okuyup Allahım sen gözek kuluna en kısa zamanda bebişini ver diye edilen dualar hürmetine bebişine kavuşacaksın canım seninde imtihanın belkide budur çok zor ama asla isyan etme canım sonunda en güzel mükafatı verecektir Rabbim:KK66:

ooff canim ya umarim Allah im istedigin bebegini verir ümidini kaybetme insallah sen de anne olacaksin...

günaydın tatlılar nasılsınız bakalım ben işlerin yoğunluğu nedeniyle fazla giremiyorum ama sizleri çok özledim UMUT ANNELERİ gözekim seni en iyi anlayan bizleri mektubunu şimdi okudum içim acımadı desem yalan söylerim ben hiç evlat kaybetmedim hiç hamile kalamadım ki ama neler yaşadığını çoooook iyi anlıyorum bir parça can uğruna çektiğimiz sıkıntılar var ama geçecek hepsi geçecek bir gün bu sayfadan bebişlerimiz hakkında konuşacağız inşallah UMUT ANNELERİ sizlere sesleniyorum bir hikaye anlatayım dinleyin birgün kurbağa yarışı düzenlenmiş bütün kurbağalar toplanmış bir kulenin tepesine çıkma yarışı yapılacakmış kurbağalar baaşlamışlar kuleye tırmanmaya insanlarda onların kuleye çıkacağına hiç ihtimal vermemişler yazık olacak hepsine demişler bunu duyan kurbağaların morali bozulmuş bazıları yavaşlamaya başlamış insanlar durmadan yazık olacak demişler kurbağalardan bazıları yarışı bırkmış bir tanesi yola devam etmiş insanlar hala yzık olacak demişler diğer kurbağalarda bırkmış yarışı sadece birkurbağa bitirmiş azimle kulenin tepesine çıkmayı başarmış insanlardan birisi nasıl olur dur gidip şuna sorayım demiş nasıl başardı diye ykurbağanın yanına varmış ki birde ne görsün kurbağa sağır söylenilen hiç bir şeyi duymamış yani tatlılar olumsuz davranış ve düşüncelere kulaklarınızı tıkarsanız duymazsanız her zaman başarırsınız hepinizi öpüyorum ve seviyorum rabbime dua ediyorum bizlerede hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar versin diye

UMUT ANNELERİ...
ne güzel koymuş bu ismi koyan...
kendimi çok kötü hissediyorum, inanın sizler de olmasanız tamamen yıkılırdım heralde...

belenay çok güzeldi anlattığın vede çok haklısın kızlar artık kulaklarınızı tıkamanın vakti geldide geçiyor hiçbirşey için geç değildir ve insan istedikten sonra yapamayacağı birşey yoktur hadi umutlar zirveye taşınsınnnnnnnn:KK66:

gözekçim bende diğer arkadaşlarım gibi inan çok ağladım mektubu okuyunca üzülme bitanem neolur..........bak hepimiz birbirimiz için dua ediyoruz samimi ve içten edilen bu duaları rabbimiz duyuyor ve pes etmemeliyiz....bir gün bizde inşallah alıcaz kucağımıza bebeklerimizi......buna inanmasam yaşayamazdım....Allah kimseye taşıyamayacağı yükü yüklemezmiş......yüreğim ve daularım seninle....

selam kızlar umudumuz devam ediyor dün yine çatlatma iğnesi vuruldum bitanecik yumurtam vardı ama olsun dağlar kadar umudum var dualarınızı bekliyorum.......

Günaydın kızlar..Biraz önce kırmızıyı gördüm..Oysa bu ay midem bile bulanmıştı..Gözlerim doldu.Direk buraya geldim uzun süredir girmiyodum.Mektubu okudum.Allah hakkımızda herşeyin hayırlısını versin..Umut hayatın ekmeği..Hergün bir parça yiyoruz.Yarın yine kan testine gidicem Daha sonra hsg..Hayırlısı..Sevgiyle ve ümitle kalın..

Umut arkaşalarım günaydın hepinize, umutlar umutsuzlujlarla dolu geçmiş hafta sonu, hayatın ta kendisi gibi aslında yeterki gemimizi fırtınadan sonra karaya çıkarmasını bilelim, yeterki dalgalarla inanç ve güçle boğuşabilelim... ve önce buna biz inanalım, gerisi gelecektir...
Bu hafta da hamiş haberleri gelecektir elbet... Umudu yitirmek yok...

selam canlarr benim sabırla haberimi beklediğiniz içinn mutlu ettinizz budur işte arkadaşlık
gelelim benim meselemee hamiş değilimm malesef ama önemli diillll geçen mevlid kandilinde rüyamda annemi gördümm ikizlerin hayırlı olsun dedi bana
öyle bir his varki içimde 2008 mutlaka anne olacağıma dair 2008 bitmdi daha dün de rüyamda bebeklerin ii merak etmee annesi dediler bana
ölen bebeklerimse eğer bu haber evet onların durumu ii biliyorum onlar annedende daha emin kllardaa benii cennette bekliyorlarr ve bana dua edip sağlıklı kardeş verecekler annelerine 4 tane kınalı kuzum var cennettee onların duası onların bana rüyamda gelip bana sarılıp onların kokusunu bile koklamak bana moral oluyorr bu dünyada olmasa bile cennette 4 tane kınalım varr
iki koluma 4 kuzu yeter bana ama rabbim inşşallahhh bu dünyadada evlat verirde hepimizin evleri şenlenirr
o sessiz duvarlarımız bebek sesleriylee yankılanırr tahlilim 0,100 çıktıı hayırlısı hepinizi o engüzel yüreklerinizin önündeee saygıyla eğiliyorumm bitanelerrr

Şeniz Sevgili Gözek..Ben evliliğe 31 yaşında karar verdim.Kurbağaları öptüm o zamana dek hiçbiri prens olmadı.Eşimle 2 ayda tanıştım sözlendim..İşte dedim bana sevgiyi kuralsız verecek iyi yürekli çıkarsız bir adam..Hep üzüldüm çünkü o ana dek..Herneyse..Ben 1 Aylık sözlüyken eşim öyle bir rahatsızlık geçirdiki!!!!hareket edemez pozisyona geldi..Ve bu rahatsızlığın teşhisi konulamadı..Arkadaşlarım bana terket dediler..Akrabalarım bırak dedi..sadece annem babam benimle kaldılar.İnsanlar düzelmeyeceğine dair endişeliydi..AMA BEN DEĞİLDİM..içimde öyle bir his vardıki sabret diyordu..ve bu bana güç veriyordu..1 yıl içerisinde eşim düzeldi:))Eski haline geldi ve biz düğünümüzü yaptık..Şu anda çok şükür sağlıklıyız.Sonra ben bebek istiyodum..malum yaş da ilerliyordu..1 ay falan korunmadım aadetim gecikti..sevindim tabii laylay lom.bu arada o zamana dek bir tane düşük terimini biliyorum..Gebelik hakkında başka bilgim yok..a bi de yapılan testler kromozomlar vs...ama insan hamile kalır düşürmesse bebekbüyür bende olay o..bi de sülalemden ve arkadaşlarımdan her hamile kalan çatır çatır doğuruyor..ne bir düşük var ne başka sorun...doktora gittim..bizim kese var bebek yookkkk!!!bişi olmaz ilk gebelik böyle işte dediler..Hemen küretaj dedi dr ben de lokal kürtaj oldum..çok üzüldüm tabii..o oldu gebe kalamıyorum...yazılarından okuyorum sen zaten çok güçlüsün..Diyorumki bu da bizim sınanmamız mı acaba?Allah evladın da hayırlısını versin..Başımızı gelen her işte bir hayır var diyorum ben..Geç olsun hayırlı olsun ve biz yaşama gülümseyerek bakalım..Ne hayatlar var gözlemlediğimiz...Yaşama tutunmak gerekiyor ve herzaman gülümsemek..O güzelim bebişler bizim kucağımızda yaşama gülümsemeye devam edicekler...ama zamanı gelince..Sevgiyle

[a.s.a.s.a.s.günaydınnnnn kızlarrrrrrrrrrrrrrrr, yaaa benım bı sorum olucak yardım edermısınız ltfnn :bbo:benım reglı tarıhım 27 MART ama bundan ıkı hafta once kahverengı bı lekelenme olmustu ama cok azcık bır ıkı damla bellı belırsız yanı.Bu lekelenme bu sabah yıne oldu ama bu seferkı daha cok, kahverengınde ama daha belırgın, herzamankı gıbı kasıklarımda belımde göğüsümde agrılar var ama sankı resmen adet sancısı reglının ılk gunlerı nasıl agrı sancı oluyosa suan öle, sızce bunların sebebı nedır acaba erkenmı reglı olucam :bbo:kafamçokkarıştı

Belki de sselda erken olacaksındır bu ay, inşallah önemli bişeye işaret değildir benim pek bilgim yok ben devamlı düzensiz olduğumdan böyle günleri pek takip edemiyorum zaten... Neyse hayırlısı olsun, belki de hamilelik belirtisi midir acaba, hadi bakalım inşallah...
Kızlar kimse kaybetmesin umudunu hazır bulmuşken, hatta bi de bunu listelemişken umutsuz olmasın kimse, Rabbim herkesin gönlünün muradını verecek, ben inanıyorum, siz de inanın....

kızlar ben adetimi yanlış hesaplamışım adetim 21 martmış ama hala olmadım atesim 37.5 bilmiyorum ama daha adet belirtisi yok aksama test yapıcam sonucu yarın yazarım................

kızlar ben adetimi yanlış hesaplamışım adetim 21 martmış ama hala olmadım atesim 37.5 bilmiyorum ama daha adet belirtisi yok aksama test yapıcam sonucu yarın yazarım................

Merakla bekliyoruz tatlım umarım istediğin gibi olur. Yani HAMİİİİİİİİŞsırnaşık şey

:sm_confused:arkadaslar 26 mart adet günüm sadece sol kasıgı ara ara sancı yapyo test yapsam cıkarmı acaba:a015:

X