Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inş.başlamam çok zor ya hele dün gece uyumadım desem yeridir krize girdim resmen:))

70 kiloyum boy 1,65
resimdeki ben değilim
nerde bende o güzellik

şimdilik iyi geceler tatlı rüyalar yarın görüşmek üzere

Son düzenleme:
evet yok 3 aylık evliğim ama kaynanamların inanımaz baskısı var ya bu devirde kaldımı böyle şeyler dem ecünki var

evet yok 3 aylık evliğim ama kaynanamların inanımaz baskısı var ya bu devirde kaldımı böyle şeyler dem ecünki var

yuhh daha ne bebegi 3 aylık evlisin onlarda bir garipmiş aman takma hayatını yaşa hazır hissettiginde yap bebişi.evliligin otursun eşine alış hemen yapma bence.yaşın kaç tatlım.
benim bir arkadaş evlendi 15 gün sonra hamile kaldı hamilelegide sorunlu yatıyo kayınvalidesi gelip bakıyo ne evlilikten anladı ne eşine alıştı üzülüyor şimdi..

vallahi benimkilerde aynıydı hemen olsun istiyorlardı evlenince-tatlicadiarzu- yoksa hap kullanıyosunda bize mi söylemiyosun diyolardı.:mymeka: ama ben korundum ilk 3 ay hapla.evliliğimizin ilk 3-4 ayı çok sorunlu geçti alışma süreci olduğundan sürekli tartışma şeklinde yaniÇok üzgünüm çoook ama şimdi 9 aylık evliyim.alıştık artık birbirimizeŞeniz yavaştan istiyoruz artık bebiş:ecrin_bebek: ya o zamanlar olsaydı çok mu iyi olacaktı daha evliliğe alışmadan.boşver sen kafana göre takıl cnm ne zaman hazır olursan duygusal olarak o zaman yapkaydirigubbakcemile5 bu sizin hayatınız ve sizin kararınız kimsenin karışmaya hakkı yok bence:sm_cool:

oda bişey mi benim bi tanıdığım ilk geceden hamiş kaldı-tatlicadiarzu-:1shok:

günaydın kızlar bugün moralim bozuk kocişle kavga ettim ve vurdum kapıyı çıktım işe geldim offfff çok sinirliyim yaaaaaklava:

günaydın hanımlar nasılsınız bakalım bayadır giremiyordum nasılsınız bakalım işlerim çok yoğun o yüzden fazla takılamıyorum
alincim canım nasılsın geçmiş yazıları okumadım neler var neler yok ameliyat işi ne oldu canım günü belli oldumu kendine dikkat et sıkmıyorsun canını dimi rahat ol ve hedefine ulaş canım benim

sultan şeker asılsın bakalım bugün beklemedesin bekle bakalım nazlı bebe gwelecekmi bu sefer gelsin artık ya hayırlısyla fazla naz yaptı bu cadı bebe
semoşum bak geldim uğramıyorsun dedin uğradım bir nefes alayım diye bıraktım işleri ve size koştum canımsın
hakca canım sen nasılsın ya özlemişim sizleri
yasemen kara kuru kızım sen nasılsın taşınma telaşı hee allah kolaylık versin
maat,citos,yadel,bahar,vildangel,vildan83,ecrin, yaaa valla daha bir sürü kişi vardı aklımda ama unuttum kusuruma bakmayın ya ama hepinizi çooooook seviyorum

günaydınnn kızlarrr nasılsınızzz ben gribimmm valla gene saolsun benim kociş giribi bana bende ona satıyom biz böle sürekli hastalığı atlatamıyoruzzz
ee sizler nasılsınız
evet beloş ablacımmm taşınma telaşı ay çok zormuş yaa herşeyi paket yaptım nasip olursada çarşamba akşamı gidiyoruz yeni evimizeee inşallah uğurlu gelirrrr kızlarrr
çitoscum takma kafanı canım bizim hep yaptığımız sey ama fazla uzatmayın çünkü biz 5 dk geçirmeyiz hemen barışırızz canımmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…