Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ben geldim kızlar kuaföre gittim saçlarımı boyattım tam bir civciv oldum yani:))
sigara böregi yapıp dolaba attım canım elmalı turta istedi onu yaptım pişiyor fırında.yarın adet olmam lazım bakalım olcakmı.olması lazım çünkü hamile degilim kan testi yaptırdım.eşimde bugun bana diyorki ben sonucu almaya giderken kız makina bozuk biraz bekleyin sorun var demişti diyo belki hamilesindir makina bozuksa diyo kafamı bulandıyoooo offff

sıhatler olsun arkadaşım güle güle kullan inş. hamilesindir banada oldu o makina bozuk dediler ama yinede negatif çıktı.moral bozmak için değil tatlımda kendini kaptırma çünkü en kötüsü kendine umut vermek inş. sağlıklı hayırlı ewlatların olur aminnnn:teselli:

ilk geceden sonra çarşaf polemiğine girdim
bazı kendini bilmezler ilk gece kendini kocasına saklayana kanlı çarşafı kaynanasına baktırana veya bakan kaynanaya yobaz diyor

kimsenin fikrine saygı duyan yok
tamam bende kaynanam çarşafa baksın istemedim utandım eşimin görmesi yeterliydi ama baktılar işte
biz örf ve adetlerimize sahip çıkıyoruz özelliklede eşim çok gelenekçidir
isteyen istediğiyle yatsın kalksın biz kimseyi ahlaksızlıkla suçlamazken kalkıp bize yaşam tarzımızdan dolayı yobaz diyemezler dedirtmem

eşimle benden isteselerdi çarşaf ancak bir ay sonra alırlardı:)))napim anca olduuu.

dileklerin için sagol tatlım.isteyen herkese hayırlı evlat versin rabbim.

benden istediler ben ilk gelinleriydim
8 sene sonra eltim gelin geldi daha bilinçli oldukları için ondan istemediler çarşafa falan bakalım diye
ama yobazlıkla ne alakası var anlayamıyorum bunun

benden istediler ben ilk gelinleriydim
8 sene sonra eltim gelin geldi daha bilinçli oldukları için ondan istemediler çarşafa falan bakalım diye
ama yobazlıkla ne alakası var anlayamıyorum bunun

sıkma canını tatlımm boşver yaaa öyle heryere girersen böyle olurkaydirigubbakcemile herkesin yetişme tarzı farklı kimseyi bildiginden döndüremezsin

maatcım haklısın ama yadele katılıyorum yanında birini bulabilirsen senin için iyi olur. inşallah yalnız olmazsın biz yanında değiliz ama kalben orada olacağız...sanada eşlik edecek birisi olur inşallah...

yav işte agresifim ben tutamıyom şu dilimi

kaydirigubbakcemile3allah iyiligini versin hemşomm ben çok sakin biriyim gı kolay kolay sinirlenemiyorumm kullandıgım ilaçlarda olmasa evliya gibi insandım bee son yıllar az sinir başladı oda okadar azki. ama çok güldüm sana:roflol: agrısız başına dert arıyosun

vildangel kim sinirlendirdi canım seni boşverrrrrr...herkesin düşüncesi bir olmuyor. sen kendini üzme...

seherkan canım hayırlısı olsun ne zaman yapıcaksın testi?inşallah :CüvCüv:

cumayı beklesem iyi olur ama hasta olmazsam perşembe yapacam kendimle pazarlık yaptım bir gün bir gündür kaydirigubbakcemile3 ama şimdiden uykum kaçmaya başladı heyecandan uyuyamıyorum delikafadulden ümitliyim çünkü,hayırlısı olur inşallah.sende durumlar nasıl hakca?

hakca hoşgeldin nasılsın

beni sinirlendiren kendini bilmezin tekiydi
düşüncemden dolayı bana yobaz dedi
insanların yaşam tarzına saygı duyulmuyor
ayrıca benim yobaz olduğum konusundada ısrarlı
benim gibi düşünen herkese yobaz diyor
kendinde bu hakkı hissediyor yani zorla bana sende ahlaksızsın o zaman dedirtecek ama ben demiycem
her koyun kendi bacağından aslılır herkes ne istiyorsa onu yapar ben onun yaptıklarından oda benim yaptıklarımdan sorumlu değil

hayırlısı olsun hakkında canım

inşallah müjdeli haberlerle gelirsinde topiğimiz şenlenir canımm:CüvCüv:

vildangel bazıları at gözlüğüyle bakıyorlar hemşerim olayları hep kendi doğrularıyla eleştiriyorlar hem de ne var bunda başım dik içim rahat demektir bu saklayacak bişeyi olan düşünsün hem canlı yayın yapmıyorlar ki çarşafla beraber :) herkese saygı duymak lazım benim başıma gelmedi gelse de utanırdım tabi ama ve beni de ecrin gibi beklemeleri lazımdı 2hafta kadar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…