Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:1rolleyes: can sıkıntı işte geziniyordum forumlara bakıyodum tabiki sazan gibi atladım aynen

yaza inşallah canım bir aksilik çıkmazsa biz bera otele gidecez antalyada
okul tatil olduğu hafta

yaza inşallah canım bir aksilik çıkmazsa biz bera otele gidecez antalyada
okul tatil olduğu hafta

bera güzelmiş arkadaşlardan gidenler vardı.resimleri çok hoş şah inn merak ettim.balayına caprice palace gitmiştik orasıda fena degil ama degişik yer istiyorum.ayvalık çok güzel çok begniyorum bu yaz ordaydım ama orada muhafazakar otel yok normal otelde kaldık zor oldu..

ömrü hayatımda ilk defa tatile gidecem adam akıllı
11 senedir çıkmayan aksilik kalmadı
bakalım hayırlısı gidip görmek nasip olacakmı

bi keresinde yer ayırtmıştık tatile gitmiştik
döndükten sonra 1 ay içinde hamile kaldım
eşim senin canın tatil istiyor tatile gidelim döndükten sonra hamile kalırsın diyorrnaniknanik

canım hayırlısı inşallah. perşembe yap bakalım inşllah bize burada :CüvCüv: haberini verirsin.
bende değişiklik yok aynı bakalım kısmet bebişlerimiz ne zaman gelecek.

bak ne güzel söylemişsin"her koyun kendi bacağından aslılır herkes ne istiyorsa onu yapar ben onun yaptıklarından oda benim yaptıklarımdan sorumlu değil" diye.boşver arkadaşım...

bi keresinde yer ayırtmıştık tatile gitmiştik
döndükten sonra 1 ay içinde hamile kaldım
eşim senin canın tatil istiyor tatile gidelim döndükten sonra hamile kalırsın diyorrnaniknanik

vildangel canım öyle çokkkk tatile gidipte hamile kalan inşallah seninde öyle olur.

inşallah rabbim kısmet ederse
yav 30 yaşımdan önce anne olmak istemiştim 30 dan sonraya kaldıkkafamçokkarıştı

deniz588, ecrin1001, hakca, haticesu, PinkRose, selinn_1687 hoşgeldinizz
bende sıkılmaya başlamıştım
yanlarım ağrıdı sandalyede oturmaktan
saat 5 ten beri burda sürtüyorum

olur inş.vildangel.stres yok panik yok nasip bakalım nezaman gelecekler.sigarasız ikinci günüm inş devamı gelir zor tutuyom kendimi offf offf incirleride aldım bugun adetimi bekliyom o da gelmiyo:))

deniz588, ecrin1001, hakca, haticesu, PinkRose, selinn_1687 hoşgeldinizz
bende sıkılmaya başlamıştım
yanlarım ağrıdı sandalyede oturmaktan
saat 5 ten beri burda sürtüyorum

eee kocişin yokmu kızın nerede? yol arkadaşım başladı ekran başındayım arada yazarım...dün akşam ay sonu anneleri diye bir topişc vardı ordakilere bayıldım konuşmalara nekadar samimi olmuşlar çok komiklerdi bayagı okudum..

inşallah iradeli çıkarsın canım bırakırsın şu illeti
biz sana destek olalım sende bize ol
benide motive edin 5 kilo veriyimcokacimcoook

kocacım yok malesef işte
bu hafta 11 de gelecek
anlayacanız 11 e kadar burda lak lak edecem

hemen dalıyım bakıyım ay sonu annelere

Son düzenleme:
olur inş.vildangel.stres yok panik yok nasip bakalım nezaman gelecekler.sigarasız ikinci günüm inş devamı gelir zor tutuyom kendimi offf offf incirleride aldım bugun adetimi bekliyom o da gelmiyo:))

ecrin bugün yadele dedim ecrin sigarayı bırakmış aman sakın başlama tekrardan,seni örnek gösterdimkaydirigubbakcemile3.yadelde bırakacak ben inanıyorum ve tüm sigara içen kızlarrrrr...bebişleriniz için bırakın lütfennn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…