Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

alincim sıkma canını inan herşeyy yoluna gircek bellimi olur eşininde dediği gibi belki bu ay hamiş olursunn eşinin içine doğmuştur canım üzülmeee şu ameliyatınıda ihmal etme bebişlerimizden çok sağlığımız önemli biz sağlıklı olmalıyız ki bebişlerimizdeee sağlıklı annelere ve babalara sahip olsunlar canımmm hadi bakalım karamsarlığı bırak olurmu

bu hafta test yapacak olanlar var mı aranızda hatunlar?
ben yapacağım ve sabırsızlığım artıyor gün geçtikçe,dualarınızı bekliyorum kızlar

Hakcacım,yasemencim bazen düşünüyorum da iyi ki sizler varsınız. Sizler sayesinde biraz olsun huzur buluyorum. Bu aralar biraz karamsarım. Ama düzeleceğim inşaallah. Herşey iyi olacak inşaallah. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun.

canım tubacımmm senin yüzün gibi kalbinde çok iyi ... seni çokkk seviyorum canım arkadaşım kader arkadaşım...

cnm sıkma cnnı herşeyin hayırlısı inş bebişinde gelir sonra sen bize moral verirsin hihoyyyt

selam kızlar herkese güzel bir hafta diliyorum..
yasemencim kolay gelsin canım....
alincim bakarsın bu ay ilk sürprizi sen yaparsın inşallah
hakcacım nasılsın çalışmalara devamkaydirigubbakcemile5

selam kızlar herkese güzel bir hafta diliyorum..
yasemencim kolay gelsin canım....
alincim bakarsın bu ay ilk sürprizi sen yaparsın inşallah
hakcacım nasılsın çalışmalara devamkaydirigubbakcemile5

sağol rufeydecim iyiyim sen nasılsın? devam ya bakalım hayırlısı. şöyle hepimiz hiç ummadığımız bir anda :CüvCüv: olduğumuz haberimizi alsak ne kadar güzel olurhihoyyyt
hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallahhhh:Saruboceq:

alincim seni çok iyi anlıyorum hayatım... emin ol televizyondak bebek ürünlerine dair reklamları gördüğünde buradaki kızlardan hepsinin boğazı düğümlenip gözleri yaşarıyordur... hepimizin içi buruluyor gördükçe tabii... zayıf noktamız ya.. algıda seçicilik ... mesele ben şimdi hsg çektireceğim .. aklım fikrim onda... bi baktım siteyi açınca "kadınlar kulübü" yazısının yanında "ağrısız rahim filmi" reklamı -tatlicadiarzu- buyur kafamçokkarıştı gözüme sokar gibi.. halbuki hsg çektirmeyecek olsam dikkatimi bile çekmez.... canım sen de ameliyat olman gerekiyorsa olacaksın... önce senin sağlığın iyi olacak ki bebiş için en sağlıklı ortamı yaratabilesin a.s.

Son düzenleme:
kıslar bu arada bugün burada hava acayip yağışlı ve içim kararmış durumda... yaw ben yağışlı havayı niç sevmem... paratoner gibi havadaki elektriği çekiyorum sanki kafamçokkarıştı şimdi evde televizyonun karşısında battaniyenin içine girip de uzanıp elimde televizyon kumandası bir yandan kanalları karıştırıp bir yandan da sıcak sahlebimi içmek arada da şekerleme yapmak için neler vermezdim kaydirigubbakcemile2

maatcım nasılsın?sana herzamanki gibi katılıyorumkaydirigubbakcemile3

biz ne düşünürsek düşünelim ya televizyonda reklamlarda, programlarda ya da gazetelerde karşılaşıyoruz. maatcım seninde hsg filmin rahat geçecektir buna inan. hepimiz korktuk gitmeden önce bak şimdi sana destek oluyoruz. sen içini ferah tut.

Kızlar iyi ki varsınız. Hepinizi çok seviyorum. Sizlerden başka hiç kimse anlamazdı beni.Hepinize teşekkürler.

maatcım buradada hava kapalı ve yağışlı ben şimdi çay içicem hepinizi çaya davet ediyorum:içelim: çay içmek istemezseniz kahve ya da bitki çayıda ikram edebilirima.s

kızlar benimde günümde GÜNÜM YARIN BEKLİYORUM ARTIK BAKALIM RABBİM HAYIRLISINI VERSİN AMA HEYACANLI BİR BEKLEYİŞ YANİ

aynen kızlar bu reklamlar öldürecek bizi her reklam çıktı mı eşim biz ne zamn alıcaz civcivimizi kucağımıza dediği zamn oturup ağlamak gelio öyle reklam çıktımı hemen değiştiriyorum. kızlar moralleri bozmak yok bebişlerimiz gelecek merak etmeyin sadece kafanıza takmayın stres yapmayın hep yazılar okudum stres hamile kalmayı çok etkiliyoo haberiniz olsun stres sıkıntı yok

maatcım buradada hava kapalı ve yağışlı ben şimdi çay içicem hepinizi çaya davet ediyorum:içelim: çay içmek istemezseniz kahve ya da bitki çayıda ikram edebilirima.s

bekle geliyorum caya canım. evet hava kapalı insanın içini sıkıyo bende evdeyim yemek yapıcam ama içimden gelmiyo televizyon izliyorum bir yandan elimde laptop yazılanları okuyorum

bekle geliyorum caya canım. evet hava kapalı insanın içini sıkıyo bende evdeyim yemek yapıcam ama içimden gelmiyo televizyon izliyorum bir yandan elimde laptop yazılanları okuyorum

gel canım bekliyorum çöay hazıra.s hava kapalı olunca insanın canı birşey yapmak istemiyor haklısın.bende bir mutfak bir pc başı derken bugün nasıl geçti anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…