Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın şekerler...ben size dua ediyorum sizde bana dua edin...
bugün aşılamam var...allah ım gönlümüze göre versin
sizleri çok seviyorum
öpüyorummmmm kocamannnnn

canım Allah yardımcın olsun. inşallah herşey istediğin gibi olur. Bebişlerin sana sıkı sıkı tutunurlar.:Saruboceq::Saruboceq:

maatcım nasılsın?sana herzamanki gibi katılıyorumkaydirigubbakcemile3

biz ne düşünürsek düşünelim ya televizyonda reklamlarda, programlarda ya da gazetelerde karşılaşıyoruz. maatcım seninde hsg filmin rahat geçecektir buna inan. hepimiz korktuk gitmeden önce bak şimdi sana destek oluyoruz. sen içini ferah tut.

ah şekerim ben de sana katılıyorum :mymeka:

yaw hsg olayında esas neye canım sıkıldı biliyor musun?? benim kociş perşembe göreve gidiyor yine şehirdışına... 8 gün yok en az... doktor muayenesi ve hsg çekileceği zaman herikisinde de yanımda olamayacak :1no2: bu yetmiyormuş gibi bi de yeniyıla tek başına giricem .. kociş 2 ya da 3 ocakta geliyor... kötükedihüso

slmlar kızlarrr ne oluyo anam yinemi sıkıntı stres yaaa bi günde herşeyi unutun kızlarrr kendinizi motive edin bakın bana ne olduysa anam hiç bişeyi takmaz oldımm

yaw hsg olayında esas neye canım sıkıldı biliyor musun?? benim kociş perşembe göreve gidiyor yine şehirdışına... 8 gün yok en az... doktor muayenesi ve hsg çekileceği zaman herikisinde de yanımda olamayacak :1no2: bu yetmiyormuş gibi bi de yeniyıla tek başına giricem .. kociş 2 ya da 3 ocakta geliyor... kötükedihüso

maatcım haklısın ama hsg çekilirken benimde eşim başka odadaydı. seni anlıyorum o an yanında olamasada varlığı sana yeterdi. ama olsun kısmet. biz dualarımızla senin yanındayız :Saruboceq:peki ailen Diyarbakırda mı?

slmlar kızlarrr ne oluyo anam yinemi sıkıntı stres yaaa bi günde herşeyi unutun kızlarrr kendinizi motive edin bakın bana ne olduysa anam hiç bişeyi takmaz oldımm

yadelcim merhaba hg. bugün kulağını çınlattım yadelde sigarayı bırakamamış dedim ama belkide bırakmışsındır ne dersin:jeyyar:

yadelcim merhaba hg. bugün kulağını çınlattım yadelde sigarayı bırakamamış dedim ama belkide bırakmışsındır ne dersin:jeyyar:

şeeeyyyy benmii:1shok: bıraktımmıkiii-tatlicadiarzu- bırakacam tatlım yaaaa daha erken degilmimirmirmirmir

şeeeyyyy benmii:1shok: bıraktımmıkiii-tatlicadiarzu- bırakacam tatlım yaaaa daha erken degilmimirmirmirmir

neye erken anlamadım:eek:klava:
bak ecrin bırakmış, dün bırakmış ama olsun sonuçta bırakmış.
şaka bir yana kızmıyorsunuz değil mi,ben içmiyorum ya sizleri anlayamam diye.

canım sıkma canını iş nedeniyle hep oluyo bunlar biz dualarımızla yanındayız

alincim tatlımmm sen de iyiki varsın iyiki sizleri tanıdıkkk canımmm gel kız bi sarıp öpimmm :)))

beloş ablam hoşgelmiş sefa getirmiş nasıllarmış kendileri artıkın gelmez olmuş buralaraaa nerdesinn kız sennn hesap ver bakemmm :)))

yadel canım hoşgeldinnn sen nasılsınn :)))9

ceyda,merve burc,pınk rose,papatya, zaza, lady pacino ve diğer kızlarrrrrr sizler nerelerdesiniz?
hamişlerimiz nasıllar bakalım??

neye erken anlamadım:eek:klava:
bak ecrin bırakmış, dün bırakmış ama olsun sonuçta bırakmış.
şaka bir yana kızmıyorsunuz değil mi,ben içmiyorum ya sizleri anlayamam diye.

kızmıyoruz tabi niye kızalım tatlımm sonuçta biz içsek kendimize zarar sende bizi düşünüyosun ama bizz:jeyyar: canımyaaa valla illett ben bıraksam o bırakmıyoo bu arada ecrini tebrik etmek lazım her babayigidin harcı degillÇok üzgünüm çoook

kızmıyoruz tabi niye kızalım tatlımm sonuçta biz içsek kendimize zarar sende bizi düşünüyosun ama bizz:jeyyar: canımyaaa valla illett ben bıraksam o bırakmıyoo bu arada ecrini tebrik etmek lazım her babayigidin harcı degillÇok üzgünüm çoook

teşekkürler:1hug:...sizde kendinize göre haklısınız ama ben :eek:klava: sallamaktan yorulmam ona görekaydirigubbakcemile3

kızzz hakca şuan sigarayı bırakmış olsam emin ol o :eek:klava: bende olcak ama napımki haklısın bu yüzeden Şeniz. iyimm yasemincim sen nasılsın güzelimm.. kız maat halamı hsg davası anam senin kociş yanında olsa sen yine korkardın bahanemi arıyosun kızzz:eek:

kızlar ben yeşilaycıyım sigara bırakanları tebrik ediyorum. bırakmaya çalışanlarada allah yardımcısı olsun

ben geldimmmm
ve
gidiyorum
yine akşam yine evde yemek yok yine kocamcım kızıcak
ah ah işi bıraksam mı acaba
ama yok bonboş ev kocamcım işe gider valla kendimi biliyom uyur dururum yine yemek yapamam
en iyisi çalışmak
ya keşke evde internet olsa yazışırdık ne güzel tek şansım iş yeri
öpüldünüz şekerler kendinize iyi davranın bay bay

X