Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın citos nasılsın cnm nasıl başladı günün ben bu günde çalışıyorum yorgun hissediyorum kendimi bugün

iyiyim canım kusura bakma biraz geç cevap verdim bugün işyeri bayağı yoğundu oyüzden sen nasılsın canım senin işler nasıl kaydirigubbakcemile5

saol sultancım birzdan gidecem hastaneye yine.hepimiz için hayırlısı canım.sen iyisin inşallah.allah ım büyük bizede sıra gelecek...

özlemimsin canım annene acil şifalar diliyorum çok geçmiş olsun.
senin içinde hayırlısı olsun inşallah. en yakın zamanda :CüvCüv: haberini alırız...

selam kızlar kaçgündür griptim bugun dr gittim artık dayanılmaz hale gelmişti önce kanda gebelige baktılar hamile degilim günüme 4 var ama hiç bir belirtim yok.şimdi grip ilaçlarını içiyorum bu ayda yok yani.üzüldüm yaaaa.

kızlarrrr ben geldimmmm nasılsınızzz dr gittim eşimle bugünn yeni geldimm dr ma gösterdim rahim filmmi ve eşimin sperm testtini eşim ortalardaa hemen diğer testleri yaptırıp hastaneye gidip aşılama yaptırcazzz bu arada rahim filmimde tüplerim açıkmışş çok sevindimmm dualarınızı eksik etmeyinnn eşim dr um sayesinde tedirginleşdi veee hemen tedaviye devam dedii bugün akşam özel hastanede tahlilinini yenileyip çarşambaya dr dosyaayı testlim etmeye gideceğizzz hayırlısı bakalımmm allahım isteyen herkeze versinnn inşallahhh rabbim bizleri bebek hasretiyle sınamasınnn aminnnnn

yasemennnnn canım çok sevindim bebişine adım adım yaklaşıyorsun inşallah:Saruboceq:
inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla burada bayram yaparızhihoyyyt

selam kızlar kaçgündür griptim bugun dr gittim artık dayanılmaz hale gelmişti önce kanda gebelige baktılar hamile degilim günüme 4 var ama hiç bir belirtim yok.şimdi grip ilaçlarını içiyorum bu ayda yok yani.üzüldüm yaaaa.

ecrin canım geçmiş olsun havalar soğumaya başladı dikkat et kendine.
hayırlısı olsun canım. bebişlerimiz nazlı ne yapalım. inşalah en yakın zamanda :CüvCüv: oluruzzzzzz...

kızlarrrr ben geldimmmm nasılsınızzz dr gittim eşimle bugünn yeni geldimm dr ma gösterdim rahim filmmi ve eşimin sperm testtini eşim ortalardaa hemen diğer testleri yaptırıp hastaneye gidip aşılama yaptırcazzz bu arada rahim filmimde tüplerim açıkmışş çok sevindimmm dualarınızı eksik etmeyinnn eşim dr um sayesinde tedirginleşdi veee hemen tedaviye devam dedii bugün akşam özel hastanede tahlilinini yenileyip çarşambaya dr dosyaayı testlim etmeye gideceğizzz hayırlısı bakalımmm allahım isteyen herkeze versinnn inşallahhh rabbim bizleri bebek hasretiyle sınamasınnn aminnnnn

cimcimem neden sölemiyosun kıs
hadi bakalım hakkınızda hayırlısı
canım benim yaaa:1hug:Şeniz

slm kızlar nasılsınız herkez iyidir umarım hepinizi çok özledim yasemencim senin adına çok sevindim inş allahım yüzünü güldürür biran önce
bende hiç bir değişiklik yok kızlar bugün adet oldum malesef

nerdesiniz kızlar ya yaklaşık bir haftadır gelemiyorum steye bakıyorumda beni unutmuşsunuz bile
canım çok sıkkın kızlar sabah adet oldum moralim çok bozuldu ne olacak böyle bilmiyorum offf off

canım eçmiş olsun. üzüldüm canım hamiş olmamana ilaçlarını düzenli kullan inş önümüzdeki ay hamiş kalırsın. bugün dışardaydım msn ye giremedim. sıkma canım nazlı bebeklerimiz elinde sonunda geliecek merak etme

canım eçmiş olsun. üzüldüm canım hamiş olmamana ilaçlarını düzenli kullan inş önümüzdeki ay hamiş kalırsın. bugün dışardaydım msn ye giremedim. sıkma canım nazlı bebeklerimiz elinde sonunda geliecek merak etme

sagol tatlım.aslında bu ay çokda ümitli degildim ama kısmet ya...

kızlar mrb bnde sizler gibi bebiş istyrm,inş. en yakın zamanda Allah kısmet ederde gönlümüze göre werir..kısaca kendimden bahsedeyim 11 aylık evliyim geçen ay bebek yapmaya karar werdik bu ay yine deniyoruz sizlerle heycanımı paylaşmak istedim..kimseyi tanımıyorum ama hepinize bol sağlık mutluluk ve güzel mi güzel bebişler diliyorum..

hoşgeldin denizcim bende bebek istiyorum 9 aylık evliyim bende.ilk 3 ay kontrol hapı kullndım o günden bu yana yok benimde 5 ay oldu korunmayalı.doktora gidip hormonlarıma baktırdım duphaston adında bir hap verdi bana.bebek olmasına yardımcı olur dedi.arkadaşlar bu haptan kullananınız var mı aranızda ?

yasemen canım çok sevindim.inşallah hamiş kalırsın hemen Allah dualarımızı kabul etsin.
hakca canım çok saol.herkese hayırlısını versin Allahım.
HERKES İÇİN ALLAH TAN HAYIRLISI.BİR AN ÖNCE HEPİMİZİN KUCAKLARI DOLSUN...

VİDANGEL CANIM İNŞALLAH KENDİLİĞİNDE HAMİŞ KALIRSIN.ALLAH IM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.HADİ BAKALIM İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUZ.:sm_cool:

kızlar kanda gebelik testinde çıkmama ihtimali varmı.adetime 2 gün var ama bende hiçbir belirti yok anlamadımki.grip için antibiyotik içiyorum eger test yanlışsa ve varsa o hastaneyi onların başına yıkarım.

X