Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar kanda gebelik testinde çıkmama ihtimali varmı.adetime 2 gün var ama bende hiçbir belirti yok anlamadımki.grip için antibiyotik içiyorum eger test yanlışsa ve varsa o hastaneyi onların başına yıkarım.

bildiğim kadarıyla cnm.kanda çıkar yanlışlık olmaz.10 den sonrası çıkıyomuş herhalde.geçmiş olsun cnm.

hoşgeldin denizcim bende bebek istiyorum 9 aylık evliyim bende.ilk 3 ay kontrol hapı kullndım o günden bu yana yok benimde 5 ay oldu korunmayalı.doktora gidip hormonlarıma baktırdım duphaston adında bir hap verdi bana.bebek olmasına yardımcı olur dedi.arkadaşlar bu haptan kullananınız var mı aranızda ?

ben kullanmaya başadımda ben iltihap tedavisi görüyorum bana ne için verdiğini söylemedi dr. 10 gün sonra gidicm yine

kızlar kanda gebelik testinde çıkmama ihtimali varmı.adetime 2 gün var ama bende hiçbir belirti yok anlamadımki.grip için antibiyotik içiyorum eger test yanlışsa ve varsa o hastaneyi onların başına yıkarım.

ecrincim idrar testlerinde hata payı her zaman vardır ama kantesti yaptırdıysan kesindir

vildancım ben varım.. yeni geldim... ama şimdi de sen yoksun CADIARZU benim kociş halısaha maçına gitti .. ben de mutfakta yemek yapıyorum.. bir yandan da siteyi açıp bakayım dedim .. hımmmm... herkesler nerde bea?? haftasonu ya... herkes eviyle ilgileniyor zaar

ben burdayı tatlım.maat sen nezamandan beri istiyorsu nekadarlık evlisin?incir kürü varmış adetin 3 günü başlanıyomuş bu ay onu denicem.bugunden itibaren sigarayı da bırakıyorum inş.5.ayımda hamile kalırım.allah biliyor içimi hep aralık sonu hamile kalmak ekimde terazi burcu dogsun istiyordum rabbim inş.gönlüme göre verir.bir de elmayagı varmış oda iltihap söktürüyormuş.denesekmi ne:)

ecrincim biz daha 5 aydır deniyoruz aslına bakarsan... temmuzdan beri korunmuyorum ama yaşımı (38 -tatlicadiarzu-) ve tek yumurtalıklı olduğumu düşünürsek doktora gidip duruma el koymak icap etti doğal olarak a.s
inciri ben bir ara deniyordum.. sonra tembel teneke olduüğum için ara verdim... doktorun son progesteron tahlilinde bu hormonun düşük değil ama sınıra yakın çıktı ki bu da yumurtlama ile doğrudan alakalı.. o nedenle ben de incir kürüne yine başlamak için bir sonraki adetimi bekliyorum tatlım... bu küre bildiğim kadarıyla adetin ilk günü başlanıyor ve 21 gün devamlı günde iki bardak içiyorsun... 7 gün ara verip yine başlıyorsun... doum konrol haplarındaki mantık gibi...
yaw bu arada ben de terazi olmasını çok isterim biliyor musun :lepi: ben de teraziyim ve bu burçtan olanlarla da iyi anlaşırım.. kendi burcum diye midir ne bu burca ayrı bir sempatim var yerimseniben

heey ben de teraziyim ve evet ben de bebeyimin terazi olmasını isterdim ama bu ay olmuşsa başak olacak.amaan yemişim burcunu bir gelsinde sağlıklı olarak...:teytey:

ecrincim biz daha 5 aydır deniyoruz aslına bakarsan... temmuzdan beri korunmuyorum ama yaşımı (38 -tatlicadiarzu-) ve tek yumurtalıklı olduğumu düşünürsek doktora gidip duruma el koymak icap etti doğal olarak a.s
inciri ben bir ara deniyordum.. sonra tembel teneke olduüğum için ara verdim... doktorun son progesteron tahlilinde bu hormonun düşük değil ama sınıra yakın çıktı ki bu da yumurtlama ile doğrudan alakalı.. o nedenle ben de incir kürüne yine başlamak için bir sonraki adetimi bekliyorum tatlım... bu küre bildiğim kadarıyla adetin ilk günü başlanıyor ve 21 gün devamlı günde iki bardak içiyorsun... 7 gün ara verip yine başlıyorsun... doum konrol haplarındaki mantık gibi...
yaw bu arada ben de terazi olmasını çok isterim biliyor musun :lepi: ben de teraziyim ve bu burçtan olanlarla da iyi anlaşırım.. kendi burcum diye midir ne bu burca ayrı bir sempatim var yerimseniben

bende teraziyim:))ekim 21 sen.bende 4 aydır deniyorum 25 yaşındayım.hayırlısı bakalım

heey ben de teraziyim ve evet ben de bebeyimin terazi olmasını isterdim ama bu ay olmuşsa başak olacak.amaan yemişim burcunu bir gelsinde sağlıklı olarak...:teytey:

bu ay olmadı diye açıkcası çokda üzülmüyorum çünkü başak burcunu hiç sevmem ve beni tanıyanlar bilir ödüm kopardı başak burcu çocugum olcak diye:)) hayırlısı olsun rabbim biliyor gönlümden geçen terazi..

bu ay olmadı diye açıkcası çokda üzülmüyorum çünkü başak burcunu hiç sevmem ve beni tanıyanlar bilir ödüm kopardı başak burcu çocugum olcak diye:)) hayırlısı olsun rabbim biliyor gönlümden geçen terazi..

kız öyle deme içimi kaçırma gerçi iş işten geçmişse geçmiştir:dance: şimdi okudum başak burcunu titiz belki sinsi ama zeki insanların burcu diyor.eşim de yengeç ben de yengeç olmasını istemem kırılgan bitane daha kaldıramam sırnaşık şey

Son düzenleme:
bende teraziyim:))ekim 21 sen.bende 4 aydır deniyorum 25 yaşındayım.hayırlısı bakalım

hımm .. ben eylül terazisiyim... 30 eylül...
yaşın daha çok genç.. en az bir sene rahat rahat deneme süreniz var... bu bir sene içinde olmazsa doktordan destek alırsınız a.s

duaların ıcın tesekkur ederım sultan 29 bu ay dıger hormon testlerı yapıldı poloraktın 15 dusmus fsh ıyı lh ıyı dedı doktorum yanlız ostrojen dusuk cıktı .ben bıtkı cayları kullandım .poloraktını dusurmek ıcın ısede yaradı.cok sukur .ben hormon bozuklugu ıcınkullandıgım bıtkıler aslan pencesı cıvan percemı hayıt tohumu sarı kantoron kullandım yumurtalarım ıstenılen buyukluge gelmesı ıcınde zambak yagı gunde bır cay kasıgı meyve suyuna katıp ıcıyordum.hersey ıyı dedı doktorum.Takdır Allaha kaldı hakkımızda hayırlı olanı ancak o bılır Allah hepımızın yardımcısı olsun:

X