Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ya evet çok kıskanç aslında aşırı kıskanç çok demek biraz az kalırkafamçokkarıştı
napalım böyle idare ediyoz iştekaydirigubbakcemile
ondan gizli msn almam söz konusu bile olamaz firdevs hııı seni seniiiiidelikafadulden

napalım canım öle valla görsede birşey diyeceğini zannetmiyorum kaydirigubbakcemile

Son düzenleme:
ya evet çok kıskanç aslında aşırı kıskanç çok demek biraz az kalırkafamçokkarıştı
napalım böyle idare ediyoz iştekaydirigubbakcemile
ondan gizli msn almam söz konusu bile olamaz firdevs hııı seni seniiiiidelikafadulden

way anısını ya.. arkadaşım sana kolay gelsin ne diim :bbo: benim eşimin de kıskançlıkları vardır ama şimdi bayağı bi fark etti şükür...

senin adına sevindim maat napalım ya bu deveyi güdecen ya bu diyardan gidecen biz güdüyoz

walla ben bayağı bi boğuştum zamanında... oturup uzun uzun konuştum... daha önceki eşi çalışmıyormuş... o nedenle erkek iş arkadaşını falan algılayamadı önce... ben de işyerinde kadından çok erkekle çalışıyordum ankaradayken... şimdiki servisim de öyle şubede.. benim personelimde tek bir kadın yok... gerçi yeni bi kız başladı... önümüzdeki hafta gelecekmiş.. neyse... biz yeni başladığımızda beraberliğimize cepten arıyorlar falan.. haftasonu akşam evden falan... amaniiinnnn.. bu kafayı yerdi.... iş işte biter ne bu böyle .. cebinde kadından çok erkek telefonu var bilmemne.... ayrıca başka şeyler de var.. ben çalışıp okudum.. 19undan beri çalışıyorum... hemen her tülü işe girip çıktım.. sosyal ve rahat bi tipim... bi ortama girince hemen kaynaşırım falan... bizimki önceleri çok yadırgadı... arkadaşlarının eşleri hanım hanımcık.. benle alakları yok... tabii o da öyle görmüş annesinden kızkardeşlerinden çevresinden.. beni hem seviyor ama hem de birçok şeyimi çok yadırgıyordu... sonraları zaman içinde o bayağı bi fark etti... ben de biraz bazı şeylere özen gösterdim derken bi ortasını bulduk... kıslar bence eşerinizin çok sıkboğaz etmesine de izin vermeyin yani.... 15 yaşında gazosuna ilaç katılacak tipler değiliz yani... gerçi şimdi 15 yaşındakiler bile bizi sulu götürür susuz getirir o ayrı mesele -tatlicadiarzu-

kıslar ben de kaçıyorum yavaş yavaş :a015: kociş bugün alışveriş yapmış... bi sürü salatalık malzeme yeşillik ıspamak falan doldurmuş mutfağı... hepsi beni bekliyor... şunları bi temizleyip yıkayıp kladırmam lazım kullanılacağı zaman hazır olsun hepsi.... hadi öptüm cümlenizi.... iyi geceler .. renkli rüyalar a.s.

yine benn iyi geceler dedim ama dayanamadım yine girdim
maatcım bu benim en iyi en rahatlamış halim
hani seviyorumya kırmak istemiyorum kocişimi aslında ondan
napıyım allah kahretsin yapma dedimi yapamıyorum işte:asigim::asigim:

walla ben bayağı bi boğuştum zamanında... oturup uzun uzun konuştum... daha önceki eşi çalışmıyormuş... o nedenle erkek iş arkadaşını falan algılayamadı önce... ben de işyerinde kadından çok erkekle çalışıyordum ankaradayken... şimdiki servisim de öyle şubede.. benim personelimde tek bir kadın yok... gerçi yeni bi kız başladı... önümüzdeki hafta gelecekmiş.. neyse... biz yeni başladığımızda beraberliğimize cepten arıyorlar falan.. haftasonu akşam evden falan... amaniiinnnn.. bu kafayı yerdi.... iş işte biter ne bu böyle .. cebinde kadından çok erkek telefonu var bilmemne.... ayrıca başka şeyler de var.. ben çalışıp okudum.. 19undan beri çalışıyorum... hemen her tülü işe girip çıktım.. sosyal ve rahat bi tipim... bi ortama girince hemen kaynaşırım falan... bizimki önceleri çok yadırgadı... arkadaşlarının eşleri hanım hanımcık.. benle alakları yok... tabii o da öyle görmüş annesinden kızkardeşlerinden çevresinden.. beni hem seviyor ama hem de birçok şeyimi çok yadırgıyordu... sonraları zaman içinde o bayağı bi fark etti... ben de biraz bazı şeylere özen gösterdim derken bi ortasını bulduk... kıslar bence eşerinizin çok sıkboğaz etmesine de izin vermeyin yani.... 15 yaşında gazosuna ilaç katılacak tipler değiliz yani... gerçi şimdi 15 yaşındakiler bile bizi sulu götürür susuz getirir o ayrı mesele -tatlicadiarzu-[/QUOT

ii olmuş ortasını bulmanız canım

bu sefer gerçekten iyi geceler bende kocacıma yarın sabah kahvaltısı için katmer yapıyorum
elim işte gözüm oynaşta hamurlu hamurlu yazıyom haa

firdevs senle ben kaldık canım hadi iyi geceler kendine iyi bak byy

yine benn iyi geceler dedim ama dayanamadım yine girdim
maatcım bu benim en iyi en rahatlamış halim
hani seviyorumya kırmak istemiyorum kocişimi aslında ondan
napıyım allah kahretsin yapma dedimi yapamıyorum işte:asigim::asigim:

vildan sen çıkmamışmıydın dayanamadın demi gene girdin bugün öğlen yoktum bir sürü yazı yazılmış oku oku bitmedi

yaa ben pcnin basina gectigimde kimse olmuyor hayret birsey. nezaman larda aciyorsunuz. kimseye rastlayamiyorum actigim konularda :ecrin_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydıınnnnnnnnnnnnnn

kızlar uyuyosunuz dimi

uyuyun tabi bende evde olsam uyurdum ama iş var

öpüldünüz şekerler

hadi hayırlısı kocacım beni rüyasında görmüş

hamileymişimmmmmmmmm ah ah o günleri görebilecekmiyim acaba

sultan gördüm seni nasılsın cancağazım

ben bbekarım ama cocugum olsun ıstıyorum yaaa o yuzden evlılık planlarını hızlandıırrım yanı bebısım olsun dıye sırff yanııı

X