Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

varya bilmeden gitsek ne korku ne bişey merak ederiz nasıl olacak diye
maşallah bizim bilmediğimiz ne var başımıza ne gelecek önceden bilince daha çok korkuyoz

valla haklısın gülüm ben hsg cekildigimde daha körpeydim hiç bir bilgimde yoktu hatta güzel bişey sanmıştımkaydirigubbakcemile3 sonrada oldu bitti zaten nasıl bittigini anlamadan

maşallah sana sonrada böyle korkudan 3bucuk atarsındelikafadulden nezaman cekilcenki

yaw adetin üçüncü günü gel dedi doktor... o gün bi muayene etse hsg'yi de muhtemelen takip eden günlerde çeker.. bu durumda en geç aralığın son haftası

yaw adetin üçüncü günü gel dedi doktor... o gün bi muayene etse hsg'yi de muhtemelen takip eden günlerde çeker.. bu durumda en geç aralığın son haftası

ya varya insan başına gelmeden çok korkuyo ama başına geldikten sonra artık hiç bişeyden korkmaz hale geliyor ben şahsen öyle oldum CADIARZU

gece kuşu yadel gündüzleri niye girmiyon sen toprağım

benimkine msn mi bi arkadaşa verebilirmiyim dedim
yok verme gören aşık oluyo dedi
şaka bi yana msn de ailemden başka kimse yok canım valla öyle merak ediyorumki burdaki yüzleri
aaahhh ah benim kıskanç koca izin vermiyo

nasıl yani bayanlara da mı vermiyorsun msn adresini :uhm:

he napiim şekerim... dediğim gibi o bölgelerimin fazla kurcalanmasını sevmiorum kafamçokkarıştı bu arada hoş geldin... 6 kilo verdiğin de gözümüzden kaçmadı ... tebrikler :hooray:

valla bende pek hoşlanmam mıncıklanmaktan ma ne yapalım bizxim veletler başka türlü teşrif etmiyecek ama inan bu kadar korktuğuna değmez göreceksin aman bumuymuş diyeceksin bende bütün sülaleyi seferber etmiştim filim çekileceğim gün eşimi yanımdan ayırmadım bayılırım falan diye eşimde dışarda bekliyor yazık sedyeyle falan gelirim diye hazırlıklı bend tabi aylarca bu stresi yaşayınca adamcağızada yansıdı neyse film çekildi dışarı çıktım yürüyerek ve gülerek eşim şaşırdı kolumdan tutmak istedi bende bırak ben iyiym dedim birşeyim yok ve ordan çıktık eşim beni iş yerime bıraktı bide çalıştım akşama kadar eşimde eh be hanım bunca zaman yaptığın stres banada çektirdin kendinede dei bende hep benmi çekeceğim birazda sen çek bana eşlik et dedim yani çok güldüm o gün kendime niye bu kadar telaş ettim diye hiç bir şey yokmuş normal muayene olur gibiydi offf çok uzun oldu galiba eh be maatcım bu kadar lafın üstüne artık korkmaktan vazgeçersin dimi hadi bakem kolay gele

bu arada o kadar belli oluyormu kilo verdiğim:)))) he he he evet 6 kilo azda değil dimi inşallah az bi kilom kaldı 24 kilocuk onuda havada karada veririm alim allah

ya saolasın.... gayet detaylı bi moral oldu walla a.s. kıslar bu arada hepinize çok teşekkür ederim... çekileceğim duyduğumdan beri buradaki ve hsg çektirenler topiğindeki bilimum hatunun kafasını ütüledim sırnaşık şey ama inananın verilen bilgi ve moraller çok faydalı oluyor ... saolun varolun arkadaşlar... iyiki varsınız :enbuyukkk:

çok gec kalkıyorum canım sonra ev işi derken akşam oluyor ancak girebiliyorum buraya anlıyorum canım sorun degil eşin istemezse zaten olmaz hoş benim eşimde seninkinden kalmaz yineki şifremi bilmiyokaydirigubbakcemile3

bu arada o kadar belli oluyormu kilo verdiğim:)))) he he he evet 6 kilo azda değil dimi inşallah az bi kilom kaldı 24 kilocuk onuda havada karada veririm alim allah

yeter ki biraz sabırlı ve dirayetli ol... insan zaten bi 10 kiodan sonra acayip havaya giriyor... daha dikkatli oluyorsun kendiliğinden .... bi de dışarıdan gelen iltifatlar ve "aaaa sen çok zayıflamışsın" türünden laflar insanı acayip motive ediyor... 18 kilo vermiş biri olarak söylüyorum... insanlardan aldığın tepkileri duymak acayip motive edici... bu lafları duyunca zaten yiyesin gelmiyor bişi a.s ha bi de alışverişe gittiğinde gittikçe daha ufak bedenlere bakmak çok keyifli oluyor

evet maatcım söylediklerine aynen katılıyorum inşallah dahada vericem ve 50 kilo olucam azimliyim her ne kadar eşim 50 kiloya olmaz desede ben kararlıyım vericem bende merak ediyorum 50 kiloluk halimi 80lerdeki halimle 50lerdeki halim arasında herhalde bir uçurum fark olur kilo vermek isteyen arkadaşlar başlayın ve inanın ben veremem diyordum yapamam diyordum ama isteyince oluyormuş

ben kaçıyorum canlarım malum yarın iş var artık iş yerinden fazla giremiyorum yoğunluktan inanın gözlerim acıdı kalmak isterdim ama uyumam lazım hepinize hayırlı geceler

belenaycım doktor kontrolünde mi veriyosun merak ettim?

aman gözünü seveyim yavaş git ama... hedefin büyük çünkü... arada istediğin şeyleri de ye oldu mu... az ye ama ye... kendini sıktığında sonra patlayışı çok fena oluyor -tatlicadiarzu-

ya evet çok kıskanç aslında aşırı kıskanç çok demek biraz az kalırkafamçokkarıştı
napalım böyle idare ediyoz iştekaydirigubbakcemile
ondan gizli msn almam söz konusu bile olamaz firdevs hııı seni seniiiiidelikafadulden

neyse yaa pazartesine kadar giremiycem hadi bol bebişli günlerr iyi geceler hepinizi öptüm:1hug:Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…