Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel maat rufeyde serra naber kızlar
ne kaynatıyosunuz yine
rahim filmimi çekilecek sana maatcım
kolay gelsin
bana fitil mitil vermediler
acı çektim ama benim gibi acıya dayanamayan biri için bile dayanılmayacak kadar değildi

hoş geldin vildancım nasılsın maat çok korkuyo anlaşılan miniminnacık fitilden nolurkikaydirigubbakcemile3 banada fitil vermediler bizim sivas bilmiyo sanırımkaydirigubbakcemile3

walla kızlar saolun.. yorumlar beni acayip motive ediyor... gerçi patlasam da çatlasam da çektiricem.. kaçış yok.. herşey bebiş için :emir_bebek: gerçi ben öle çok canıtatlı değilimdir ama konu bu tür vajinal ve rahim içi kurcalama konularına gelince aynı tahammülü gösteremiyorum maalesef :bbo:

yahu bizim sivasımız daha yeni yeni gelişiyo
inşallah teknolojinin yeniliklerinden bizde faydalanacaz
bende çok tırstım ama paşa paşa gittim çektirdim
çektirene kadar korkudan öldüm
yine çekilmen gerekse yine giderim

maatcım korkma yaa benim burnum kanasa bir hafta hasta yatarım ben bile paşalar gibi cekilmişim of demeden bence bundan çok acıtan şeyler var

hoş geldin vildancım nasılsın maat çok korkuyo anlaşılan miniminnacık fitilden nolurkikaydirigubbakcemile3 banada fitil vermediler bizim sivas bilmiyo sanırımkaydirigubbakcemile3

kıs fitil değil ki mesele ... spektumu taktıktan sonra o beyaz sıvıyı rahim içine gönderecekleri bi alet sokuyorlar ya.. işte ben onu düşündükçe korkuorum :1shok:

Son düzenleme:
walla kızlar saolun.. yorumlar beni acayip motive ediyor... gerçi patlasam da çatlasam da çektiricem.. kaçış yok.. herşey bebiş için :emir_bebek: gerçi ben öle çok canıtatlı değilimdir ama konu bu tür vajinal ve rahim içi kurcalama konularına gelince aynı tahammülü gösteremiyorum maalesef :bbo:

ooooooo o zaman işin daha kolay acıya dayanabiliyosan valla ben hiç dayanamıyorum :icecream:

kıs fitil değil ki mesele ... spekturumu taktıktan sonra o beyaz sıvıyı rahim içine gönderecekleri bi alet sokuyorlar ya.. işte ben onu düşündükçe korkuorum :1shok:

sana böyle detaylı kim anlattı kızzz hem ne soktuklarını sen görmüyosunki kendi kendini doldurup durma allah aşkına kocaman kadınsın sopa geliyo haa:eek:klava:

maatcım korkma yaa benim burnum kanasa bir hafta hasta yatarım ben bile paşalar gibi cekilmişim of demeden bence bundan çok acıtan şeyler var

işte şekerim ne yapiim... popoma 10 tane penadur iğnesi yapsınlar (ki tek bacağı yarım saat felç eder yapıldığında bir tanesi bile) ama o bölgelerimi fazla kurcalamasınlar işte -tatlicadiarzu-

varya bilmeden gitsek ne korku ne bişey merak ederiz nasıl olacak diye
maşallah bizim bilmediğimiz ne var başımıza ne gelecek önceden bilince daha çok korkuyoz

iyi akşamlar hanımlar sohbet koyulaşmış ya maat ayıp ya ayıp yakışırmı senin gibi hatuna alt tarafı 5 dakikalık bir film bu film vizyona yeni girmedi şikerim hepimiz seyrettik bu filmi pekde acıklı değel merak etme

işte şekerim ne yapiim... popoma 10 tane penadur iğnesi yapsınlar (ki tek bacağı yarım saat felç eder yapıldığında bir tanesi bile) ama o bölgelerimi fazla kurcalamasınlar işte -tatlicadiarzu-

delikafadulden:roflol::roflol::roflol:

sana böyle detaylı kim anlattı kızzz hem ne soktuklarını sen görmüyosunki kendi kendini doldurup durma allah aşkına kocaman kadınsın sopa geliyo haa:eek:klava:

kıs ben herşeyi didik didik araştırıp doktorları bayıltan hastalardanım -tatlicadiarzu- laelaelaelaelae

iyiakşamlar belenay hoşgeldin

hem şurda hamur açıyım hemde size bakıyım konuya dahil oluyum

he walla.... gerçi voltaren gibi kuvvetli ağrıkesicilerin haptan çok daha etkili olan makat fitilleri var ama operasyon öncesi hemen etki etmez ki onlar.. yine de en az bi yarım saat kırkbeş dakka lazım etkisi için :uhm: yaw ben de şööle yapiim bari: eczaneden bi voltaren fitil alırım... doktora gitmeden önce daha onu takarım bi popoma kaydirigubbakcemile3 ondan sonra bi de kalçadan kas gevşetici yaptırırım kafamçokkarıştı ondan sonra 2 de ağrıkesici hap yuttum muydu tamam bu iş :lepi: artık operasyon masasında bayılıp kalırmışım naniknanik

fitili verince yarım saat kadar bekledim ama sadece ilaç verilirken biraz sancı oldu aletler takılırken hiç canım yanmadı belki fitilin etkisi onun içindir

varya bilmeden gitsek ne korku ne bişey merak ederiz nasıl olacak diye
maşallah bizim bilmediğimiz ne var başımıza ne gelecek önceden bilince daha çok korkuyoz

işte bu lafın altına imzamı atarım.. çok haklısın ama didik didik araştırmaktan da kendimi alamıyorum... bi ilaç bile yazsa doktor prospektüsünü satır satır okurum

iyi akşamlar hanımlar sohbet koyulaşmış ya maat ayıp ya ayıp yakışırmı senin gibi hatuna alt tarafı 5 dakikalık bir film bu film vizyona yeni girmedi şikerim hepimiz seyrettik bu filmi pekde acıklı değel merak etme

he napiim şekerim... dediğim gibi o bölgelerimin fazla kurcalanmasını sevmiorum kafamçokkarıştı bu arada hoş geldin... 6 kilo verdiğin de gözümüzden kaçmadı ... tebrikler :hooray:

X