Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Vahidecim hoş geldin canım evet yaaa dimi bende aynıı oku oku bitmiyooo :))) bizim kızların amma çeneleri düşükkk :))))) habire konuşuyolarrr hehehe :))) şaka şakaa bizim kızlarımızz iidir dimi yaniii

Vildancım hoş bulduk canımmmm oo desenenize bugün yemekde sizlerdeyizzz hehe biz çalışıyozz siz evdesinizz eee benim gibi açıda doyurursunuzz dimii

bizim ecrin dün sarma yaptıda davet bilem etmedii :)))9 küstüm ona bennn

kızlar doktora gittim iltihap varmış kokuku akıntının nedeni oymuş ilaç verdi fitil verdi melhem verdi ilaçlar bitince gidecem gene

ya deli olcam bu kadar insan bebiş için uğraşı yo şu insanların yaptığına bakınnn yaaa offf allahımmmm hiçmi vicdan yok bunlardaaa okuyunn

Sivas'ta akılların almayacağı bir insanlık dramı yaşandı. Yeni doğmuş üstelik göbek bağı bile henüz kesilmemiş bir bebek basit bir plastik kovanın içerisine konularak hayata salıverildi. Anne - baba olmak için yanıp tutuşan milyonlarca insan varken böylesi bir sorumsuzluk bu kadar da olmaz dedirtti. İşte bulunduğunda hava sıcaklığının -3 derece olduğu "Yaman" bebeğin inanılmaz dramı...

Sivas'ta göbek bağı kesilmeden plastik su kovasına konularak sokağa terk edilen ve donmak üzereyken bulunan bebeğin hastanedeki tedavisinin sürdürüldüğü bildirildi.

Dün akşam saatlerinde bir vatandaşın ihbarı üzerine polis ekiplerince Altuntabak Mahallesi Altuntabak Caddesi'nde yol kenarında plastik su kovası içinde battaniyeye sarılmış halde bulunan ve göbek bağı henüz kesilmemiş erkek bebeğin Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yenidoğan Servisindeki tedavisi devam ediyor.

Hava sıcaklığının sıfırın altında 7 ile 10 dereceye kadar düştüğü bir saatte donmak üzereyken bulunan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Bebek, yenidoğan servisi personelinin ilgi odağı oldu.

Hemşirelerden biri, bebeğin durumuna çok üzüldüklerini belirterek, bundan sonraki yaşamında karşılaşacağı zorluklara tek başına göğüs gerebilmesi için bebeğe “Yaman” ismini verdiklerini kaydetti.

Bebeğin ailesinin bulunması için başlatılan çalışmaların sürdürüldüğü belirtildi.

Bebeğin, tedavisinin ardından Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı çocuk yuvasına teslim edileceği bildirildi.

bu nasıl vahşet yaaa hemde sivasta ben bu haberi yeni duydum ve bir sivaslı olarak yuhhh diyorumm yazık günah yaa biz burada hemde sivasta cocuk için çırpnırken yapılana bakın ama bu tür insanlar heryerde bulunuyor demekki ben ilk kez böyle bişey duydum sivasta ve çokk şaşırdımm

yadelcim canım inan sinirden deli oldummm o kadar bebek sahibi olmak isteyen insanlar varkennn bunlar gibi insanlarda bulunmaz nimetlerii böyle sokak ortasına atıyooo rabbim bildiği gibi yapsınn inşallahhh bunlarııı

işte böyle güzelim mücadelesini vermeyen çocugun kıymetini ne bilsin insanın kıymetini ne bilsin yazık yaa vallahi insan olmaktan utanır hale geldik

kızlar haklısınız bu kadar vicdansız olunmaz biz uğraşıyoruz olmuyor onlar sokağa atıyor

Son düzenleme:

cok svl yardimci oldun icin canim ben simdi ne kadar bekliyim ve sence birsey kullaniyim mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…