Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kesinlikle haklısın canıncım bende öncelikle sağlıklı sıhatli eli ayağı düzgün hayırlı evletlarımız olsun istiyorum...rabbim hakkımızda hayırlısını versin herkes bişeyler deniyo yaaaaaaaa bende bunu deniyorum işte.... eeeee canım umut dünyası utandırdın şimdi beni yaaaaaaaaaaaa

kızlar klomen nedir?merak ettim.

çok hastayım tatlım grip oldum ilaçda içemiyorum belki bebeiş vardır diye.3 gündür yatıyorum.nane limon içmekten ögg geldi:))

geçmiş olsun cnm hasta olmana kaç gün var yada kaç gün geçti bak merak ettim şimdi inş vardır bu arada taze meyve suyu sık ve iç en iyisi o

merhaba arkadaşlar bende sizin gibi bebek istiyorum ama ben daha yeniyim daha yeni yeni bebek düşünüyoruz doktorum bana folik asit verdi şuanda onu kullanıyorum

ya bende doktora gittim muayene etti ultrason falan ama hiç bişi çıkmadı folik asit falan vermedi benimde aklıma gelmedi hiç sormak sizce neden vermedi

ben ultrasona falan girmedim ama doğum kontrol hapı kullandım o vitaminsizlik yapmıştır diye verdi 3ay kullanıcam 3 ay içinde hamile kalmazsam bırakıcam. zaten doktorlar hamile kalmadan 3 ay öncden verirlermiş öyle duydum.

aslında doktorların verdikleri ilaçların yanında bizimde folik asitli sebzelerden bol miktarda yememiz gerekir ben öyle yapıyorum

ya bende doktora gittim muayene etti ultrason falan ama hiç bişi çıkmadı folik asit falan vermedi benimde aklıma gelmedi hiç sormak sizce neden vermedi

23 de hasta olucam daha var.folik asit bana da verdi dr ama ben çok şiştim onu içince bıraktım onun yerine hergün büyük bir bardak taze sıkılmış portakal suyu içiyorum.nette okumuştum portakal suyu da karşılıyomuş folik asit ihtiyacını.

sadece portakal değil yeşil sebzelerde de folik asit var mesela ben brokoli tüketiyorum onun suda çok az haşlayıp hem kendisini yiyorum hemde suyunu içiyorum ama suyunu içtikten 20 dk içinde hiç bişey yiyip içmiceksin su haricinde

bugün güzel bir gün yaz gibiydi sivas
sıcaklık -1 son günlerde gördüğümüz soğuklardan sonra -1e seviniyoruz
ama fazla sürmez sivasın kışı çok çetin geçer
sultancım senin içinde dua edecem sen hamiş kal 3 tane yasin okuycam içimden geldi

rufeydacım kanda belli oluyor evet bende çok bilgili değilim bakalım yarın doktora gitcem ne diycek...
klomen yumurta büyütücü bir ilaç..

evet brokoliyi çok severim ama eşim nefret eder
dün petek dinçözün programda faruk önceli dinledim adam özellikle bastıra bastıra brokoli yeyin dedi
özellikle östrojen hormonunu düzenliyormuş

ya ben sebze tüketmekte zorlanıyorum çünkü eşim tam bir etobu hiç bir sebzeyi yemiyo bende hem ona hem kendime yemk yapmaya vakit bulamıyom işten çıkıp eve gitmem satt 7 30 falan oluo yani hiç sebze tüketmiyorum diyebilirim

şimdilik hoşçakalın beni özleyinyerimseniben
koca gelecek evde yemek yok ben hala çene çalıyom burda:mymeka:

ben kendi yediklerimide alıyorum o yemese bile ben bunu yemem dersede ben onu kendime aldım zaten diyorum :)

aynen bizimkide sebze yemez
ben ev hanımıyım ama ayrı ayrı yemek yapmaya erinirimsırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…