Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

doktor bana doğum kontrol hapı demedi 10gün kullan sonra adet olman lazım dedi olmazsan gene gel dedi. tam olarak ne işe yaradığını anlamdım

adet sökücüdür canım farlutal gibi bişeydir bu tip ilaçlarda 10içinde adet oluyosun sen normal adet olamıyomusun

adet sökücüdür canım farlutal gibi bişeydir bu tip ilaçlarda 10içinde adet oluyosun sen normal adet olamıyomusun

normal adet oluyom bugün dr.gittim iki gündür lekelenme tarzı kanamam vardı dr. bu ilacı iç normal ade olmazsan gel dedi iltihap varmş fitil falan verdi

normal adet oluyom bugün dr.gittim iki gündür lekelenme tarzı kanamam vardı dr. bu ilacı iç normal ade olmazsan gel dedi iltihap varmş fitil falan verdi

anladım iltihap adeti gecktire biliyo bu ilacı içince adet olursun emin ol gebelik yok demi olsa dr ilaç vermezdi kaç yıllık evlisin

selam kızlar,1 senedir uğraşıyoruz bebeğim olmuyor bugün dr gittim yumurtalıklarım ve yumurtalarım gayet iyi çıktı haftaya rahim filmi çektireceğim ama çok korkuyorum

kan tahlili yaptırmadınmı canım keşke bu ilacı kullanmadan yaptırsaydın sorunun ne senin kaç yaşındasın

idrar tahlili yaptırdı doktor kullanmaya başlamadım daha. 21 yaşındayım
ilacın prospektüsünde ilk 3 ay hamilelerde de kullanılıyomuş birşey olmaz heralde

Son düzenleme:
selam kızlar,1 senedir uğraşıyoruz bebeğim olmuyor bugün dr gittim yumurtalıklarım ve yumurtalarım gayet iyi çıktı haftaya rahim filmi çektireceğim ama çok korkuyorum

korkma tatlım ben 4yıl önce cektirmiştim söyledikleri kadar kötü degil korkmana gerek yok

inş canımm ben ilaçlardan öyle bıkmışımki ilaç lafı duymak bile midemi bulandırıyo artık. senin tam olarak sorunun ne

kokulu akıntım vardı dr. hastalığın bittikten sonra gel dedi 2 gün lekelenme gibi kanamam oldu endişelenip dr.gittim iltihap varmış ilaçlar bitince gene gidicemiltihap dışında bir şey yok

kokulu akıntım vardı dr. hastalığın bittikten sonra gel dedi 2 gün lekelenme gibi kanamam oldu endişelenip dr.gittim iltihap varmış ilaçlar bitince gene gidicemiltihap dışında bir şey yok

sende sogan suyunu denesene canım iltihabı temizliyormuş ben kullandım 15gün ama benimki iltihaptan öte oldugu için faydası olmadı

lokal anestezi dedikleride makaddan fitil verdiler yarım saat sonrada hsg ben bunun psikolojik anlamda bir etki oldugunu düşünüyorum tabiki faydası da vardır ama..

makattan fitil mi kafamçokkarıştı Allah allah... o da pek alakasız olmuş bea :uhm: makattan verilen bi ürünün vajinal ve rahim ağzı bölgelerine ne etkisi olur ki :bbo: ben de lokal anestezi diyince kaçadan ya da vajinal bölgeden iğne yaptılar sandım canım .. seninkisinin pek alakası olduğunu sanmıyorum hakkaten

makattan fitil mi kafamçokkarıştı Allah allah... o da pek alakasız olmuş bea :uhm: makattan verilen bi ürünün vajinal ve rahim ağzı bölgelerine ne etkisi olur ki :bbo: ben de lokal anestezi diyince kaçadan ya da vajinal bölgeden iğne yaptılar sandım canım .. seninkisinin pek alakası olduğunu sanmıyorum hakkaten

bende igne bekliyordum çok şaşırdım ama verdiler elime fitili git koy bunu dediler hepsi bu işte :roflol::roflol:

cok svl yardimci oldun icin canim ben simdi ne kadar bekliyim ve sence birsey kullaniyim mi

canım doktorun sana bu konuda bilgi vermiş olması lazım... kürtajda bile en az 3-4 ay gebe kalmayın diyorlar.. düşük daha da yıpratıcı bi durum rahim için... birşey kullanmaya gelince bunu gebelikten kaçınmak anlamında söylüyorsan bekleme süresini tamamladıktan sonra yeni bir bebiş düşünüyorsanız eğer korunma yöntemini dikkatli seçmeniz gerek... hap ya da spiral türü yöntemler daha uzun vadede bebiş düşünmeyenler için olabilir... çünkü herikisini de kullanmayı kestiğinde (özellikle hap) kestikten sonra bile birkaç ay etkisi devam eder.... takvim yöntem ve daha da garantilisi prezervatif kullanabilirsiniz... doktoruna bi danış istersen bu konuda .. kolay gelsin sana ... biraz sabırlı ol lütfen... bebiş için daha sağlıklı bir ortam oluşturmalısın önce a.s

bende igne bekliyordum çok şaşırdım ama verdiler elime fitili git koy bunu dediler hepsi bu işte :roflol::roflol:

he walla.... gerçi voltaren gibi kuvvetli ağrıkesicilerin haptan çok daha etkili olan makat fitilleri var ama operasyon öncesi hemen etki etmez ki onlar.. yine de en az bi yarım saat kırkbeş dakka lazım etkisi için :uhm: yaw ben de şööle yapiim bari: eczaneden bi voltaren fitil alırım... doktora gitmeden önce daha onu takarım bi popoma kaydirigubbakcemile3 ondan sonra bi de kalçadan kas gevşetici yaptırırım kafamçokkarıştı ondan sonra 2 de ağrıkesici hap yuttum muydu tamam bu iş :lepi: artık operasyon masasında bayılıp kalırmışım naniknanik

maatcın ne güzel yorum yapmışın kızz bayıldımkaydirigubbakcemile3 bende hsg cekildi ama vajinadan igne yapmışlardı zaten bitek o acıtmıştı

X