Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba güle güle gibi olacak ama ben yemeğe çıkıyorum... öğleden sonra girmeye çalışırım.. öptüm cümlenizi

kızlar günaydınnn ya bugün çok kötü sancım oldu adet olucak gibi adetimede baya var neden böle oldu anlamadım sancı beş dakka sürdü ama şiddetliydi normalde hiç böle oolmazdı üşüttümü acab ya ...

hayırlı cumalar kızlar,mevladan dualarımızın hayırlısıyla kabul olmasını diliyorum...
ben bu ay ümitliyim kızlar çünkü çok dua ettim moralim harikaydı kist ve prolaktin erimişti ve iyi çalıştık :) 1hafta var sonucun belli olmasına,9ay istemedik,bebeksiz 9.aya girdim 9 ay da hasta olmak istemiyorum ki sırf bu 9uyumu bozulmasın :roflol:

arkadaslar benide araniza alip listeye ekleyin. Bende tam 3 yildir bebege hasretim. 1 bucuk yil korunmak zorunda kaldim. Adetim düzensiz oldugu icin 3 ay calismadan sonra 5 ay önce hamile kaldim yalniz 2 aylikken karnimda bebisim in kalbi durmus alindi. Sonra bir kac ay ilacti suydu buydu korundum.
2 aydir korunmadan israrla bebek bekliyorum. gecen ay test yaptim negatif cikti. Adet oldugumda baktimki esimle beraber olmadigimiz bir zamana yumurtlamam rastgelmis. Simdi bosluk birakmadik ayrica ovulasyon testide sürdüm. hesaba göre bugectigimiz Pazar yumurtlama olmus. Ama suan hicbir degisiklik hissetmiyorum. Acaba nedler oldu tuttumu yoksa yinemi hüsran. Bakalim cok merak tayim. hatta kizlar bu durum beni depresiflestirdi diyebilirim. Günleri zar zor geciriyorum kizlar bana lütfen moral verin.
:çok üzgünüm:

cumanız mübarek olsun arkadaşlar Rabbim cuma hürmetine hepimize saglıklı hayırlı evlatlar versin inşallah :Saruboceq::Saruboceq:hepinize çok selam....kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sultancım geçmiş olsun öncelikle inşallah hamişsindir..
bende bu ay ki adetimmde çok kasılmalar sancılar hissettim bir arkadaşım hsg den dolayı olabilecegini söyledi az da olsa damarlar zedelenmiştir belki ondandır dedi bende öyle olabilecegini düşüüyorum ara ara oluyor hala seninde ondan olabilir belki

kızlar aklıma bişey geldiiiiiiiiiiiiiiii
yeni bi yöntem deniycem
eeeeeeeee bişeyi 40 kere söylersen olurmş yaaaaaaaaaa
bu ay onu deniycem başlıyorummmmmmm
ben bu ay hamile kalıcam 1
ben bu ay hamile kalıcam 2
ben bu ay hamile kalıcam3
ben bu ay hamile kalıcam4
ben bu ay hamile kalıcam5
ben bu ay hamile kalıcam6 ben bu ay hamile kalıcam 7 ben bu ay hamile kalıcam8 ben bu ay hamile kalıcam9 ben bu ay hamile kalıcam10
devam edecek

rufeydacım belki klomeninde etkisiylede olabilir yani şuanda hamilelik aklıma gelmedi ama halende hafif var ya ...

soslufustuk çok hoşsun arkadaşım ya bırak geç olsun da güç olmsın bak hepimiz çok istiyoruz gün sayıyoruz ama Rabbim önce hayırlısını versin beklemek çok zor hepimiz bundan dolayı muzdaribiz ama ben yine de hayırlısını isteyelim diyorum ALLAH hepimizin gönlündekini hayırlısıyla versin inşalllah.....:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

rufeydacım belki klomeninde etkisiylede olabilir yani şuanda hamilelik aklıma gelmedi ama halende hafif var ya ...

benim doktorum birkaç ay bekleyelim dedi bende folik asit bile kullanmıyorum artık birkaç ay dinlenmeyi düşünüyorum stresi yenmek çok zor folik asit kllanırken bile bugün içtim yok içmedim diye stres yapıyorum bıraktım bende ne yapayım klomeni de 6 ay önce kullanmıştım belirtilerini pek hatırlamıyorum ama Allah Allah benim doktorum neden klomen vermedi acaba CADIARZU

rufeydacım şimdi doktorumu aradım asistanı dediki yumurtan çatlıyor olabilir diye bende dedim adet ağrısı gibimi olur çatlatma işi dedi evet öyle oolur bilemiyorum artıkın ... yarın belki progesteron testi yaptırırım yumurtlayıp yumurtlamadığımı anlamak için bakalım belli olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…