Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

erkeklerde yaş çok önemli mi????????????
.ben 26 yaşına girdim eşim de 35 yaşına gircek çokmu geç..

canım erkeklerde değil kadınlarda yaş çok önemli..20 yaşında bir kadınla 35 yaşını geçmiş bir kadın arasında doğurganlık oranında çok fark var..Senin yaşında eşinin yaşıda çok normal bebek sahibi olabilmek için..

ilk evlendiğimiz zaman düşünmüyorduk pek olursa olur diyoduk şimdi iki sene bitti düşünmüyoruz deyincede artık zamanı niye düşnmüyorsunuz bir sorun mu var doktora gittiniz mi gibi bir sürü soru geliyor insanın canını sıkıyor valla hastalansam bitsede doktora gitsem bakalım ne olacak bide bir süredir akıntım var kokulu ne olabilir acaba

Son düzenleme:

Google'a kokulu akıntı yaz ordan araştır çünki birçok rahatsızlıktan olabiliyor..Ben mantar da olduğunu duymuştum ama çok fazla bilgim yok açıkcası..Öyle sorun varmı diye soranlara basit bir iltihap varmıs doktor ilaç verdi onu kullanıyorum de geç..kimseye açıklama yapmak zorunda değilsin..Sırf stresten hamile kalamayan bile var biliyomusun..Stres direk hormonlara bağlı..Rahat oluyoruz ve her daim gülümsüyoruzzzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile3

çok sağol canım söz veriyom takmayacağım kafama hastanayım hastalanmam bitsin doktora gideyim bakalım ne çıkacak. bundan sonra kimseye açıklama yapmıcam ya. çok tşk ederim moral verdiğin için allah hepimize en kısa zamnda versin bebek değmesin bize

benimde 23 de adet olmam lazım ama sol tarafım agrıyor kaç gece mide bulantısıyla uyandım bu ara aşırı duygusalım acaba hamilemiyim diye düşünüyorum.bu ara yemek de pek yemiyorum canım istemiyor.portakal suyu içiyorum:)ki ben portakala pek dokunamam hatta dokunursam da elimi çamaşır suyuyla yıkayan biriyim:))hava da kuş görsek hamileligemi yoruyoruz ne:)

ooo yeni arkadaşlar sohpete başlamış maşallah Allah muhabettinizi artırsınkızlar... hoşgeldiniz topiğimize

selam kızlar nsılsınız beni özledinizmi ben sizleri coooooooooook özledım allahım hepınızı hayırlı zamanlarda bebek sahibi etsin inşallah canlarım yeni hamılelere saglıklı bı hamılelık dılıyorum

hsays canım hoşgeldim nasıl gidiyor hamilelik bebeğin cinsiyeti bellimi karnın artık bellide olmuştur senin şimdi...

ne kadar zamndır hamilesin canım allah analı babalı büyütsün. ne kadar uğraştın hamile kalmak için

sen ev işlerini yapmışsın ben pc başından kalmadım şimdi kalkıcam evi toplayayım geri gelirim iyi günler

hsays canım hoşgeldim nasıl gidiyor hamilelik bebeğin cinsiyeti bellimi karnın artık bellide olmuştur senin şimdi...

canım saol ıyıyız bugun kalp atışlarını duyduk aşımızı olduk kızım olcak sultancım allah hepınıze bu mutlulugu yaşatsın sızınle paylaşıyım dedım Şeniz
firdevscım bende baya umutsuzluga dusdum ama hıç ummadıgım az ugrasdıgım bı zamanda hamıle kaldım yanı kafanı takmıycaksın cnım hersy zaten yoluna gırıyo allahım hıc kımseye bu yolda yalnız bırakmasın ınşallah hepınız olısteden cabucak kurtulun canlarım :1hug::1hug::CüvCüv:hepınıze dua edıyorum allaha emanet olun

inşallah canım hepimiz hamile kalırız bir tedavi falan gördün mü sabah test yaptım ben gene negatif napıcam bilmiyom. kız anası olcan he çok mutlu oldum senin adına:CüvCüv:

yok canım tedavı gormedım aslında sadece 4ay ugrastım cnım ama drum cok umutsuzluk aşıladı bana benım vucudumun pko ya yatkın oldugunu soledı kılo vermessem seker hastası olacagımı soledı 84kılo ıle hamıle kaldım sımdı 79 80 kılo gelıyorum cnım bırazda dıyorum ya etrafını fazla dınleme allahım hepınızı bu yolda sevındırsın inşallah

amin canım Allah hepimizi sevindirsin bu yolda bu ay doktora gidicem bakalım ne olucak bu arada boyun kaç

Son düzenleme:
158cnım boyum ama hamılelıkte cok kılo verdım cnım zor gectı 2ayım sımdıde sıksık az az yıyorum

hsays canım Allah analı babalı büyütsün bebişini çok sevindim darısı başımıza inşaallah... ayy o günler ne zaman gelicek ya :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…