Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

inş.herkesin bebişi olur üzülüyorum böyle okudukça bu siteye ye olmadan bilmiyordum bukadar bebek isteyen insan oldugunu kafama çok takmamaya çalışıyordum ama siteye girdikçe daha çok kafama takılıyor uzun süre olmayanları görünce..hayırlısı vakti geldiginde olur inş.

çok sağol canım moral verdiğin için içime bir ışık daha doğdu çok sağol:Saruboceq:

moralani bozma tatlım.çok düşünme bırak kendini eşinin kollarına:)))
biz düşündükçe stres yaptıkça olmuyor.kiloyuda çok dert etme dikkat et biraz istersen bu ara..ist neresindesin

moralani bozma tatlım.çok düşünme bırak kendini eşinin kollarına:)))
biz düşündükçe stres yaptıkça olmuyor.kiloyuda çok dert etme dikkat et biraz istersen bu ara..ist neresindesin

bakırköy osmaniye sen nerden ecrin çok sağol çok güzel demişsin bırak kendini eşinin kollarına sende bırak eşinin kollarına kendini

niye küssün canım önemli değildir inş. ben izmirliyim aslen ist 1 sene önce geldim eşimin iş nedeniyle

önemli birşey degil tatlım.izmir güzelisin desene...kemalpaşa da arkadaşım var benimde.ben karadenizliyim eşimde:)bende eşimin işi burada diye bayrampaşaya taşındık.ümraniyeli sayılırım bende.tayini şimdi ümraniyeye çıktı inş.bahara taşıbacagız yoksa ben çok agır depresyon geçirecegim burada kimsem yok akşama kadar kafayı yiyorum..

önemli birşey degil tatlım.izmir güzelisin desene...kemalpaşa da arkadaşım var benimde.ben karadenizliyim eşimde:)bende eşimin işi burada diye bayrampaşaya taşındık.ümraniyeli sayılırım bende.tayini şimdi ümraniyeye çıktı inş.bahara taşıbacagız yoksa ben çok agır depresyon geçirecegim burada kimsem yok akşama kadar kafayı yiyorum..

benim eşim samsun çarşambalı kayınvalidem falan da ist da ama bende çıldıracağım sıkıntıdan pek bilmiyorum ist ee arkadaşto yok haliyle sadece görümceme gidiyorum öyle işte sıkıntıdan patlıyorum bide malum bebiş derdimiz var mirmirmirmir

HASTALANDIM ARKADAŞLAR ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA DOKTORA GİDİCEM VALLA senağlama

Son düzenleme:
benim eşim samsun çarşambalı kayınvalidem falan da ist da ama bende çıldıracağım sıkıntıdan pek bilmiyorum ist ee arkadaşto yok haliyle sadece görümceme gidiyorum öyle işte sıkıntıdan patlıyorum bide malum bebiş derdimiz var mirmirmirmir

nekadardır evlisin?ne kadardır deniyorsun??kaç yaşındasın?

2 senelik evliyim. 10 aydır deniyoruz. 21 yaşındayım
sen nekadardır evlisin?ne kadardır deniyorsun??kaç yaşındasın??*

bende 20 aylık evliyim 4 aydır deniyoruz ama gün hesaplama 2 ay yaptım 2 ay karanbole denedik gibi:)26 yaşına girdim eşimde 35 yaşına girecek.
yaşın çok küçük tatlım dert etme dr bir yıl korunmadan olmuyorsa gelin diyor.adetleri,n düzenliyse bence bekle.

selam kızlar oooooooh ne güzel muhabbet koyulaşmış işte kızlar böyle paylaşalım ama kafaya takmadan stes yapmadan bakın nasıl dökülüyo o zaman bebişler:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

slmm kızlarrr nasılsınızz yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz sefalar getirdinizzz kızlarrrr canlarım hiçç kafanıza takmayınn inanın bizlerinde zamanı gelince olucakkkk bakın ben tedavimi bile yarıda kestimmm yok artık koşmayacam veletin peşindenn :))) o annesine yalvarsın gelebilirmiyim diyee :))))
bu arada bana yakınsınızz ecrin ve firdevs kızlarrr

bende 20 aylık evliyim 4 aydır deniyoruz ama gün hesaplama 2 ay yaptım 2 ay karanbole denedik gibi:)26 yaşına girdim eşimde 35 yaşına girecek.
yaşın çok küçük tatlım dert etme dr bir yıl korunmadan olmuyorsa gelin diyor.adetleri,n düzenliyse bence bekle.

benim doktora bu ay gitme nedenim akıntım var kokulu geliyo neden olduğunu öğrenmek için gidicem :bbo:

X