Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın güzel hamiş adayları arefe günü bugün yapacağınız tüm dualar kabul olsun inşallah

arkadaşlar selamm....herkese iyi bayramlaaaarrr şimdiden..
bayağıdır uğramadım buraya..
transferimin 9.günündeyim.bayramın son günü test günüm ne olur bana dua edinn..

kız onu seviyorum valla senin yazdığını görünce kalbim küt küt attı dedim güzel haber erken çıktı galiba canımsın dualarım hep seninle inanıyorum hamiş olarak bayram sonu müjde vereceksin bize inşallaaaaah

selam kızlar nasılsınız..bu bayram öncesi mubarek arefa gününde dualarımız kabul olsun göbişlerimiz bebişlerle dolsun inşşş..sevgiler

sevgili arkadaşlar
hepinizin kurban bayramını en içten dileklerimle kutlarım sevgiler saygılar dilerim
mutlu ve bol hamişli bi bayram olur inşallah :jeyyar:

arkadaşlar hepinizin kurban bayramı mübarek olsun bayram dönüşü bol bol hamiş haberleriyle dönelim inşallah hepinize selaaaaaaaaaaaammmma.s.a.s.

herkese hayırlı bayramlaaaaaaaaaarrrrrrrr daha nice nice bayramlara ve bol bebişligünlere

günaydın kızlar herkezin bayramını kutluyorum allahım tez vakitte bizimde yüzümüzü güldürür inş

kızlar nasılsınız?
yasemen claire hakça maat yadel vildan smsmh umut listesindeki bütün arkadaşlar hepinizin bayramı kutlu olsun kucaklarımız bi önce bebişle dolsun İNŞALLAH
herkese huzurlu mutlu bayramlar...

herkese hayırlı bayramlar,göbişimizi şimdi çikolata şekerle ve kurban etleriyle sonrada tombiş akıllı ve şeker mi şeker bebişlerle doldurmak dileğiyle.selamlar saygı ve sevgilerle....

bende kalamıyorum 1 senedir kokulu akıntım geliyo bunun nedeni ne olabilir böyle birşey yaşayan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…