Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bende 8yılda 2kere gebe kaldım 2sinide gebe oldugumu bile bilmeden düşürdüm bu bile umut sen biran önce kendini tıparlamaya bak gerisi allahın bilecegi iş tedbir bizden takdir allahtan

bilgen arkadaşım çok üzüldüm inşallah bi an önce tekrar hamiş kalırsın bebeğini kucağına alırsın canm üzülme sakın ALLAHım bize sağlık versin:Saruboceq: er yada geç muhakkak olcak hep dua ediyorum bütün bebiş isteyen arkadaşlar için kendim için herşeyin hayırlısı olsun napalım beklemekten başka çaremiz yok:çok üzgünüm:

selam kızlar ben dayanamadım dün akşam test yaptım sonuç negatif çok üzüldüm tabi ne bileyim sanki hiç olmayacakmış gibi geliyor elimizden geleni yapıyoruz ama Rabbim izin vermedikten sonra boş en önemlsi 10 aydır düzenimiz bozuldu her ay bebek beklemek ama ay sonunda hüsrana ugramak sanki eşimede haksızlık ediyorum gibi geliyor ya bebek varsa dikkat edelim diye her seferinde boşveremiyorumda artık çok istiyorum çünkü yinede ne diyeyimki Allah hepimize hayırlısını versin arkadaşlar.........
birde bu ay hastalandınmı acaba neden olmuyor bebeginiz bir doktora gidin kesin bir sorun var sizde bilmem ne diyenler yokmu Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

vildancım bendede aynı durum kasık ağrılarım belim de ve midemde bulanıyoo ama benim bağırsak enfeksiyonundan kaynaklanıyo ilaçlarımıda almadım çekiyorumm işde
sizin yolculuk nereye tatlımmm

aynı canım bende ilaç içmeye korkuyorum ya bebiş varsa diye offf offf ne olacak bizim halimiz böyle
canım kayınvalidem istanbulda onlara gideceğiz

kızlar ben şimdiden hepinizin bayramını kutluyorum bu akşam yola çıkacağız gene girmeye çalışırım ama nezaman girerim bilmiyorum her fırsatı değerlendiririm herkeze iyi bayramlar inş bol bebiş haberleri alırız kendinize iyi bakın hepinizi öptüm

çok geçmişolsun canım çok üzüldüm ya
:çok üzgünüm:

slm rufeyde serra testi kaçıncı gününde yaptın hem idrarda cıkmaya bilir adet olmadıysan kan tahlili yaptır hem kaç yıllık evlisinki sen cevren bukadar sıkıyor seni

slm rufeyde serra testi kaçıncı gününde yaptın hem idrarda cıkmaya bilir adet olmadıysan kan tahlili yaptır hem kaç yıllık evlisinki sen cevren bukadar sıkıyor seni

aslında günüm yarın daha günüm gelmedi bu ay hsg çekildigi için ben bambaşka bekliyordm o yüzden çok üzüldüm 2 yıllık evliyim ilk yılda istemedik zaten 10 aydır ugraşıyoruz hormon testlerim spermiogram hsg yapıldı hepsi normal çıktı doktor bir sorun olmadııgını söyledi bekleyin dedi ama bende bklerken stres yspıyorum elimde olmadan...

tatlım herşey yolundaysa daha ne istiyosun biliyomsun bu gebelik isteyenler ilk yılda çok sabırsız oluyolar daha sonra herşeyi oluruna bırakıyolar inş sen oluruna bırakmadan anne olursun

tatlım herşey yolundaysa daha ne istiyosun biliyomsun bu gebelik isteyenler ilk yılda çok sabırsız oluyolar daha sonra herşeyi oluruna bırakıyolar inş sen oluruna bırakmadan anne olursun

inşallah yadelcim çevrem etkiliyo sanırım daha çok yani herkes soruyo falan ona canım sıkılıyo birde ne bileyim insan evde bir ses istiyor günlerim bomboş geçiyor gibi geliyor bana birde burası olmasa naparım bilmem iyiki varsınız.....:1hug::1hug::1hug:

iyiki sende varsın tatlım yaşamayan bilemez içimizdeki acıyı sonsuz yanlızlıgı ewet burasıda olmasa hepten yanlız kalırız cevreni boşver tatlım ben öyle yaptım zaten elimizde olsa şimdi hepimizin çocugu vardı ama olmuyo elimizden geleni yapıyoruz gerisi allaha kalmış ben bu yıla kadar hiç bukadar çocuk özlemi çekmemiştim ama bu yıl içimde yeri doldurulmaz bi yanlızlık bi ses arayışı

evet elimizden geleni yapıyoruz birde tedavi sürecinde her ay bekliyor insan elinde olmadan ama her ay hüsrana ugramakta çok zor bu da bir imtihan tabi ama yaşarken düşünemiyor insan....

hani derlerya allah beterin saklasın diye ben bazen düşünürüm daha beteri nedir diye evlat hasretinden daha agır basan bişey bulup bulup kaybetmek bilmiyorum arkadaşlar bu mubarek günlerde allah hepimizin duasını kubul etsin ve bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin amiiiiiiiinnnnn sizde amin diyin

:Saruboceq:amin amin amin yadelcim inşallah bütün dualarımız kabul olur meleklerimiz bize gelira.s.

:Saruboceq:amin amin amin yadelcim inşallah bütün dualarımız kabul olur meleklerimiz bize gelira.s.

inş tatlım yer gök dua üstüne hem herkes cocuk sahibi oluyo biz mücadele edenlerdeniz biz sabredenlerdeniz ben yürekten inanıyorum bizde bu mutluluga nail olacagız sonrada çocuk durmadan aglayınca rahatlıga alışmış hatunlar olarak bu duruma gelecegiz-tatlicadiarzu-

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kız nekadar yürekten amin dedinkaydirigubbakcemile3 canımsın bak burda 8yıla girmiş ama hala zerre kadar umudunu yitirmemiş biri var tahlil yaptıgım zamanlar hariç:çok üzgünüm: bak bu sefer 3ay olmasına ragmen tahlil yaptırmadım bu eziyeti kendime yapmadımnaniknanik

[/COLOR]
senağlamabende kendime söz vermiştim bayram sabahına kadar test yapmayacaktım ama dayanamadımsenağlamasenağlama

yeter artık üzülme kuzum allah büyük sen her tahlil yaptıgında bu kadar üzülürsen ooo işimiz var senleklava: birazdaha bekle bidaha yaparsın hem günün gelmeden tahlilmi yapılırmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…