Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

vildancım günaydınn bitanemm şükür iyiim sen nasılsın
bugün heyecanlıyım neden se eşim ve ben tahlil yaptırcaz ilk önce ben gebelik eşimde sperm dua ette canım inş spermme gerek kalmazzz

vildancım günaydınn bitanemm şükür iyiim sen nasılsın
bugün heyecanlıyım neden se eşim ve ben tahlil yaptırcaz ilk önce ben gebelik eşimde sperm dua ette canım inş spermme gerek kalmazzz

canım inş gerek kalmaz senin müjdeni alırız dualarım seninle nezaman gideceksiniz müjdeyi nezaman alacağız yani
ben pek iyi değilim canım ya çok kötü ağrım var kasıklarım acayip ağrıyor sanki bacağım tutmuyor gibi

canım ağrıdan uyuyamadım bu akşam kayınvalideme gidiyoruz bayram için o yol nasıl biter benim ağrlarım geçmezse bilmiyorum ama yol acayip büyüyor gözümde

bilgencim geçmiş olsun canım allah bir daha böyle acı yaşatmasın inşallah bundada bir hayır olduğunu düşünmek lazım hayırı ve güzeli iyiyi bilen allahtır

kızlar hayırlı günler nasılsınız..bayram geldi telaşlar had safhada..herkese kolaylıklar diliyorum yola çıkacaklara iyi yolculuklar..iyi bayramlar..

vildancım bendede aynı durum kasık ağrılarım belim de ve midemde bulanıyoo ama benim bağırsak enfeksiyonundan kaynaklanıyo ilaçlarımıda almadım çekiyorumm işde
sizin yolculuk nereye tatlımmm

canlarım ben çıkıyorummm hepinize hayırlı bayramlar diliyorum kurban bayramınız mübarek olsunn hepinize iyi tatiller kocaman öpüyorum haa unutmadan hakça clair rüfetda iki vildanlar beloş alin beloş sultan okyanus yadel soslufustum merve ve adını sayamadığım diğer arkadaşlarım müjdeli haberlerinizi bekliyorummm çok heyecanlıyım :))) eşimde yaptırcakkk bugün tahlili bende gerçi umutsuzum ama umutlanmakda güsel kızlar unutmayın çok şükür sağlığımız yerinde ve geçde olsa olma sansımız çok yüksekk çokşükür hadin bakalım kalın sağlıcakla yasemennnn izine çıkarrrrr öpüldünüz hemide en kocamanından

yasemennnncim iyi dileklerin için teşekkürler canım allah bozmasın maşallah neşenle etrafa pozitif enerji saçıyosun.hep böyle kal
benden artık umut yok tedaviyi bıraktıksenağlama
ben sizden müjdeli haberler bekliycem artık benim işim allaha kaldı dünden beri harap oldum ve bidaha kolay kolay tedaviye başlamıycamsenağlama
inşallah burda sizin hamiş haberlerinizle havalara uçacam:1hug:

HERKESE İYİ BAYRAMLAR DİLİYORUM KIZLAR HEPİNİZİ ÖPÜYORUMMM
SAĞLICAKLA KALINa.s.a.s.

herkese merabalar canlarım nasılsınız bugün bilgen nasıl oldun canım inan hiç aklımdan çıkmadın tüm gece allah tez zamanda yeni bebekle müjdelendirsin seni. vildangel canım sen nasıl oldun hala bunalımdamısın sakın o dr yüzünden umutlarım bitti deme bu kendine haksızlık olur allah büyük elbet bizde bebişlerimize kavuşacaz ben yürekten inanıyorum buna nazan bile engel olamıcak

bende varım ,, 13 aylık evliyim ve 10 aydır yumurtlama gunlerınde 10-12-14-16-18 gunler ılıskıye gırmeye calısıyoruz ıs yogunluguuz bugunlerın hepsınde beraber olmamıza ızın vermıyor ama bız yıne elımızden gelenı yapıyoruz fakat bır sonus almıs değılız henuz benımle beraber evlene arkadaslar suan bebek sahıbı bırazhüzün verıyor ama yınede herseyde bır hayır vardır, ALLAHIM NE EYLERSE GÜZEL EYLER DİYORUM..Vardır bildiği rabbimin...Umarım hepımız o guzel duyguyu anneliği bıran evvel tadarız..

Son düzenleme:

hga.s. dilerim bu sayfa sana ugurlu gelir

saol canım çok sinirliyim mutsuzum ve ümitsizim toparlanmaya çalışıyorum.herşeyin hayırlısı hakkımızda biraz daha sabır benim için doktor 2 ay sonra dedi yeniden gel dedi.senağlamasenağlamasenağlama

üzülme tatlım toparla kendine peki düşük sebebi bellimi daha öncede düşük yapmışmıydın canımyaaa ne güzel sevinmiştik inş tez zamanda tekrar gebe kalırsın

Bilgencim geçmiş olsun canım ya çok üzüldüm. İnşallah en yakın zamanda tekrar hamile kalır ve sağlıklı bir hamilelik geçirip bebeğini kucağına alırsın.

üzülme tatlım toparla kendine peki düşük sebebi bellimi daha öncede düşük yapmışmıydın canımyaaa ne güzel sevinmiştik inş tez zamanda tekrar gebe kalırsın

canım 8 yılda 2 defa hamile kaldım ikiside düşükle sonuçlandı.ikisinin sonundada kürtaj oldum.bakalım artık zaman bize ne gösterecek.gebeliğin ilk 3 ayında olan düşükler genelde bebeğin kromozal anomalisinden kaynaklanıyormuş.bu açıdan içim rahat.allah herkese sağlıklı bebişler nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…