Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ooo kızlarrr neşeniz yerinde maşallahhhh yadel alem hatunsun heee allah neşeni arttırsın bacımm

kız ne fenasın şeker ilk sırayı kaptın gitti valla hadi hayırlısı önemli olan hamile haberini almak ilk veya son hiç önemli degil yıllar beni nekadarda kamilleştirmiş allahımkaydirigubbakcemile3 şuan kendime gülüyorum insanın başına iş gelmesin herşeye alışıyo

evt canım uyanık olmak lazım birazda uyanıklığıma bebiş kanıptagelseydi bide tam olurdu ama olsun bakalım bekliycez gelmesini
ben çıkıyorum kızlar iyi akşamlar kendinize iyi bakın hepinizi öptüm byy

yadelcim cokacimcoook yedik o yüzden daha mutfağı toplamadan pc başına geldimkaydirigubbakcemile3 muhabbet koyulaşmış bu arada...

afiyet olsun tatlım hele ben dedim yaa hakca bacım bizi bırakıp gitmezzz ne yedin kızzz:jeyyar:

bak sıra sana geliyo rufeyde serra sendemi yemektesin yoksa laf aramızda nekadar yiyosunuz kızzz bakın bana 49kiloyum

cumanız mübarek olsun kızlar bu günler dua için nadide zamanlar,inşallah mevlam dualarımızı hayırlısıyla kabul eder,bayramdan sonra güzel haberler alırız inşallah.benim daha var ay sonuna kadar beklemem lazım günlerin başını bekleyince de geçmek bilmiyor

saol seherkan seninde cuman mubarek olsun inş hepimizin duası kabul olurda mevlam yüzümüzü güldürür

kızlarrr neyapıyosunuz benim nette sorun var ikide bir baglantı kopuyorr siz napıyonuz öyle sesssiz sessiz hakca ben çok yemem o yüzden kilo almıyorum tabiatım öyle aslında benim şuan 80kilo olmam lazım pkolular genelde öyle neyseki ben bundan yırttım rufeydecim temizlik son günlere bırakılırmı bacım bak bana işi gücü bitirdim bayram bekliyorum hayırlara vesile olur inşallah

kızlar biraz erken oldu ama yarın yola çıkıyoruz bayramda topiği ziyaret etmeye çalışırım. bayram dönüşü görüşmek dileğiyle.yola çıkacaklarada iyi yolculuklar...herkese iyi tatiller..herkes kendine iyi baksın...bayram dönüşü güzel haberler vermek veeee güzel haberler duymak dileğiyle.....

Sevdiklerinizle birlikte daha nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle Kurban Bayramınız Kutlu olsun. Mutlu günlerhihoyyyt...

gidiyomusun tatlım:a015: sanada hayırlı bayramlar bende pazartesi sabah yolcuyum inş güzel bir bayram olur

kızlarrr neyapıyosunuz benim nette sorun var ikide bir baglantı kopuyorr siz napıyonuz öyle sesssiz sessiz hakca ben çok yemem o yüzden kilo almıyorum tabiatım öyle aslında benim şuan 80kilo olmam lazım pkolular genelde öyle neyseki ben bundan yırttım rufeydecim temizlik son günlere bırakılırmı bacım bak bana işi gücü bitirdim bayram bekliyorum hayırlara vesile olur inşallah[/QUO
bendede sorun var yadelcim çok geç baglanıyor nedense temizlık ufak çaplı çok işim yoktu zaten hergün evdeyim canım istedikçe yapıyorum:dance:

bende aynı durumdayım canım yat kalk temizlik yap yemek yap amaaaann buda hayatmı yaa baksana sıpalarımızda nazlandıkca nazlanıyo bu yanlızlık daha nekadar sürecek yaaa

X