Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba arkadaşlar
ben aranıza yeni katıldım.bende şu cok isteyipte birtürlü hamile kalamayanlardanım.aranızda banada yer varmı?a.s.

beloş abla alin hakça canlarım ve diğer kızlarr günaydınn hepinizeee herkese güsell bir gün diliyorummmm bugün içim kıpır kıpır ama nedenini bilmiyorummmm belkide eşim cumartesi günü testte gidiyor yaaa ondan dır bu arada sıkı perhisdee :))))) sanırım artıkınn oda yiğenimi sevdikçe çocuğu olmasını istiyor rabbimm hepimize sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün akıllımı akıllı evlatlar nasip etsinnn inşallahhhh çok seviinçliyim çokkk ilerlediğimiz her aşama beni cennet kokuluma bi adım daha yaklaştırıyorrrrrrrrrrrrrr

günaydın kızlarrrrr,
günaydın alincin. nasılsın? gittin mi dün ıssız ada filmine.benim arkadaşım gitmiştide ağladım demişti...

İyiyim canım sen nasılsın? Var mı hiç belirti? Dün ıssız adaya gittim. Ağlamadım ama düğüm düğüm oldum. Film insanı tokat yemişe çeviriyor. Ben çok beğendim. Mutlaka gidilmeli bu filme.

canım ne bileyim kendimi dinlememeye çalışıyorum.
bakalım hayırlısı artık...

kızlar bişey söyleyeceğim size folik asit faydadan çok zararlıymış acaba doğrumu TAKVIM - 'Folik asit' bilim dünyasını karıştırdı ben uzun zamandır kullanıyorum

günaydııınnn kıslarrrrrrrrrrr... hepinizi öpüyorum.... muck... muckk.....

vildancım ben bu yazıya ulaşamadım.. merak da ettim doğrusu... takvim gazetesinde arşiv erişimi yok.. dünkü gazetede çıkmış sanırım... sen bilgisayarında masaüstüne falan kopyalamamışsındır di mi yazıyı??? okuyup kapatmışsındır tabii :uhm: yaw yazıya erişemediğimize göre aklında kaldığı kadarıyla söylesene ne yazıyordu?? nesi zararlı bulunmuş folik asitin???

mrb kızlar mrb maat nasılsın canım ne zamandır karşılaşamıyoruz bu arada iyi dilekleriniz için hepinize teşekkürler kızlar yanaklarınızdan öperim hepinizi

slm kızlar benım bu aykı umitlerım bıttı aşılamam tutmamış sabah regl oldum ya okadar çok uzgunumkı anlatamam sızlere hıç anne olamayacagım gıbı gelıyor bana çok karamsarım saglıklı duşunemıyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…