Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

dursun dursun lazım olcak tabi biz şimdi unuttuk ya bebeğinaniknanik nüfus patlaması olurmuş bütün liste hamilesırnaşık şeykoca liste bide herkesin ikiz olmuş:1shok:eek:h oh oh türkiye yandı tabi ABD nufusu çoğalmasın kız seni hemen türkiyeye getiririz:roflol:sen hele bir hamile kal aaaa milli dava yaparız heee

vallahi harbiden unuttum su bebek olayini. Regl oldugum icin cok yorgun hissediyorum zaten kendimi:1rolleyes: Haftasonuda geldi catti. kari koca soyle guzel bi yemege gidelim diyoruz yarin aksam. Tadini cikaricam bundan sonra. pazartesi gunu pilatese basliyorum. Ya hamileysem diye yapmak istedigim seylerden geri kalmak istemiyorum artik. :teytey:

kızlar günaydın ne durumdasınız bakayım teftişe geldim haaaaa hamiş olanlar parmağını kaldırsın bakayım olmayanlarda çalışmalara devam edin hade bakem:eek:klava:naniknanik

aylacım adetin kacıncı günü baktı kaç mm idi

geçen ay adetin 3 günü ve 8 gün baklıdı yanlış hatırlamıyorsam 7 den 2 ye düşmüştü
bu ayda 3 günü bakıldı ama değeri söylenmedi salı günü tekrar gidicem ozaman bidaha balıkcak bakalım ne kadar çıkar bilmiyorum

dışarda hava okadar güzelki kuşlar ötüyor cıvıl cıvıl ağaçlar sanki gelin olmuşlar derin bi nefes alınca ciğerlerim mis gibi bahar çiçeklerinin kokusuyla doluyor.anlıycanız kendimizi okadar kaptırmışızki çocuk olayına etrafımızda olup bitenlerin farkında değiliz.hayat okadar güzelki yaşamayı bilene....bu güzel pazar gününde bende burdayım kızlar sizin gibi..

BEN DE BURDAYIM İŞTE....Eşim maç izlemeye gitti...İşim gücüm bebek oldu.Bugün bir alışveriş merkezindeydim..Sadece annelerin kucağındaki bebekleri izledim.Aslında saplantı oldu.Ahhh kızlarrrr

Ağustos ayında kiminin boş gebelik dediği, kiminin yok canım( teleffuz edemeyeceğim latince bir terim)
bir gebelik yaşayıp lokal kürtaj oldum..Bu arada lütfen lokal tercih etmeyin...Allah korusun kürtajdan tabiii..6 aydır kırk takla atıp gebe kalmaya uğraşyorum..İşyerimde canı isteyen çoğunluk hooop diye hamile kalıyor..Testleri yaptırdım sadece rahim filmi çektirmedim(korkudan)velhasıl kelam umarım bu ay bana uğurlu gelir.Ayın 26 sı işte.Heyecanla bekliyorum.Allah ım isteyen herkese çocuk nasip etsin..Sağlıklı ve hayırlı..

kızlar günaydın herkese, yazamamıştım bayadır listeyi de bulamadım, belenaycım listenin fikir annesi olarak güncel halini bekliyoruz....

kızlar günaydın ben geldim çooook güzel bir hafta sonu geçirdim listeyi yenilemek istedim kızlar kopyala yapıştır yapıyorum olmuyor liste en son sayfa 153 de yapabilen varsa listeyi yen
ileyebilirmisiniz kızlar lütfen

herkese günaydın inşallah doğru yapmışımdır

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

Günaydın kızlar. H. sonu yine taşınma telaşı ile geçti benim. Çok yorgunum. Vitaminlerle ayakta durmaya çalışıyorum. Hala da iş bitmiş değil. Bugün yeni perdeler için ölçü almaya gelecekler. Halıları yıkatacağım. İyi bir halı yıkama fabrikası arıyorum. Dün balkonuma rengarenk çiçekler aldım. Tüm bu işler benim bebek fikrinden uzaklaşmama yarıyor. Zaten yorgunluktan uyuyup duruyoruz kocişle. Kardeş olduk:)))

Ağustos ayında kiminin boş gebelik dediği, kiminin yok canım( teleffuz edemeyeceğim latince bir terim)
bir gebelik yaşayıp lokal kürtaj oldum..Bu arada lütfen lokal tercih etmeyin...Allah korusun kürtajdan tabiii..6 aydır kırk takla atıp gebe kalmaya uğraşyorum..İşyerimde canı isteyen çoğunluk hooop diye hamile kalıyor..Testleri yaptırdım sadece rahim filmi çektirmedim(korkudan)velhasıl kelam umarım bu ay bana uğurlu gelir.Ayın 26 sı işte.Heyecanla bekliyorum.Allah ım isteyen herkese çocuk nasip etsin..Sağlıklı ve hayırlı..

Bende ayin 26sini bekliyorum heyecanla,eger yine olmazsa nisanda rahim filmi cektirecegim.Cok korukuyorum ama bir yildir erteleye erteleye ancak bugune kadar geldim. Bence sende erteleme artik.Belki de tuplerimiz tikali o nedenle gelmiyor bebisimiz.

X