Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mrb kızlar bende yeni işe başladım sizlere yazamadım bende çok rahatım artık artık yumurta günleri saymıyorum gebelik belirtisi aramıyorum yani koyverdim gitti :roflol: şimdi çok iyiyim hepinizi öpüyorum... arada yazarım sizlere...

Sultancım hoşgeldin canım. Ben işe 8de başlıyorum sen yine iyisin. Ben de senin gibi bu ay bıraktım herşeyi. Yumurta takibi de yaptırmıyorum. Ne olursa olsun artık zaten taşınma telaşındayım.Bu telaş içinde pekte düşünemiyorum bebek falan.

slm kızlar bende geldım uzun zamandır yazmıyordum dun gece fıtıllerım bıttı bende artık yarın ıtıbaı ıle calısamalara baslayımı bılmıyorum daha dogrusu yaz nedenıyle askıyada almıs durumdayım.Vallahı bıraktım artık ne zaman ısterse o zaman gelsın ugrasmıcam yoruldum cunku...

günaydın bayanlar

dün dr gittim tedaviye sil baştan başladık. dr dediğine göre rahim duvarlarım inceymiş şimdi onları kalınlaştırcaklar bu tarz bişeyle karşılaşan varmı bebişim olur dimi

günayyydıın canlarım günaydın benim kader arkadaşlarım.....bugün kendimi daha rahat hissediyorum...çünki sağlıklıyım,ailem kızım eşim eşimin tarafı herkes bana bu konuda destek..onlar için allahıma şükrediyorum...ve burda sadece yazılarından tanıdığım ve buna rağmen güçlü elektirik aldığım dostlarımlayım...bide bi bebek olsaydı daha güzel olurdu ama herşeyin hayırlısını istiyorum artık ve allaha sığınıyorum içim şimdi daha rahat...herşey bu fani dünyada olacağına varıyor....

günayyydıın canlarım günaydın benim kader arkadaşlarım.....bugün kendimi daha rahat hissediyorum...çünki sağlıklıyım,ailem kızım eşim eşimin tarafı herkes bana bu konuda destek..onlar için allahıma şükrediyorum...ve burda sadece yazılarından tanıdığım ve buna rağmen güçlü elektirik aldığım dostlarımlayım...bide bi bebek olsaydı daha güzel olurdu ama herşeyin hayırlısını istiyorum artık ve allaha sığınıyorum içim şimdi daha rahat...herşey bu fani dünyada olacağına varıyor....a.s

fındıkcım valla haberler senden gelecek inşallah canım....:teytey:
canım sen tedavi sürecini birde olmama sebebini yazarmısın canım..benim ve eşimin herhangi bir sorunu bulunamadı.nedeni bilinmeyen infertilite yani...
bende ilk önce aşılama istiyordum ama eşim direk tüp bebek dedi..belkide aşılama olmadan yapmazlar dimi?????bilen varsa ve benim gibi nedeni bilinmeyen infertilite olupta aşılamayla hamile kalan varsa yazarmısınız.ben bekleyeli 18 ay oldu ve kimyasal gebelikten başka bişe olmadı bu sürede:KK43:
ama benim bi çocuğum olduğu için dr şansımın daha fazla olduğunu söylemişti aşılamada????????:sm_confused:

hu huuuuuuu kızlar bak yine yazmıyorsunuz beklemekten helak oldum yaa

larancim nasılsın canım benim okuduklarımdan daha iyi olduğunu anlıyorum böyle güçlü ol işte pes etmek yok hiç bir zaman olumsuz düşüncelerden uzak dur kendini rahat bırak bak nasıl gelecek bebişin:emir_bebek: sana ozaman allahın izniyle tamam canım öpüyorum seni kendine iyi baka.s.

arkadaslar yardım edin cevap verin benım yumurtalıklarım cok agrıor kalbime kadar varıo sancılar karnımada...bugün regl günüm ama bu onun belırtısı deıl neden acaba varsa bilen bana anlatsın lütfennn

canım geçmiş olsun nedenini bilmiyorum ama bir doktora görünsen iyi olur eğer regl den değil diyorsan ve bu sancılar devam ediyorsa hemen görün derim

estetik canım çok sevindim umarım doktora gittikten sonra bu konuda bize yine bilgi verirsin hamişliği kafaya takmayan arkadaşlar çok yorulmuş olduğunuz yazılarınızdan belli bu ayda böyle stressiz geçirin bakalım kaybedecek neyiniz varki bakarsınız gelecek aya hepinizin aynı anda hamiş haberinizi alırız neden olmasın ayy ne güzel olurr Allahmı söyletti nee inşallah olur hayırlısı bakalım:))))

amaaaan kafaya takınca oluyormu sizde boşverin ne zaman gelmek isterlerse o zaman gelsinler kızlar hayatı zehir etmeyin kendinize

amaaaan kafaya takınca oluyormu sizde boşverin ne zaman gelmek isterlerse o zaman gelsinler kızlar hayatı zehir etmeyin kendinize

hah işte benimde tam demek istediğim kısa ve öz buydu en azından bu ayınız stressiz düşüncesiz geçsin hem kendinizi rahatlamış hissedecek hemde psikolojiniz düzelecektir hadi kızlar stressiz yok yumurtaymış yok bazal ısıymış hiçbirini düşünmeden rahat biar ay geçirin :KK66:

ah belenaycım canım benim bende rahatlamak için elimden geleni yapıyorum.çocuk olmayacak diye günlerimi yiyorum.ama biliyorumki olduğu zamanda günlerim onu bakmakla geçecek....yani bugün eğer olmuyorsa tadını çıkarmak lazım.ama içimden hiç bişe gelmiyo..çok soyutladım kendimi hayatdan..canım valla moral veriyorsun bana saol aşkıııımm!!

ah belenaycım canım benim bende rahatlamak için elimden geleni yapıyorum.çocuk olmayacak diye günlerimi yiyorum.ama biliyorumki olduğu zamanda günlerim onu bakmakla geçecek....yani bugün eğer olmuyorsa tadını çıkarmak lazım.ama içimden hiç bişe gelmiyo..çok soyutladım kendimi hayatdan..canım valla moral veriyorsun bana saol aşkıııımm!!

sende sağol şeker ay rahatım valla zaten bebek olunca sıkıntı çekcez daha gelmeden stresini çekmeyelim demi gelecek keratalar gelecek hiç üzülme kız hep kerata diyorum oğlan mı olcak bebişlerimiz yoksa:emir_bebek:larencim kendimizi üzmeye gerek yok onlar yolda eh yakında bide hamişliğimizden bahsederiz inşallah arkasındanda ay benimki uyumadı seninkinin gazı var bunları konuşacağız rabbimin izniylea.s.

günaydın bayanlar

dün dr gittim tedaviye sil baştan başladık. dr dediğine göre rahim duvarlarım inceymiş şimdi onları kalınlaştırcaklar bu tarz bişeyle karşılaşan varmı bebişim olur dimi

aylacım adetin kacıncı günü baktı kaç mm idi

Herkese merhabalaaaar..:)

Ben 4 5 gündür yokum buralardaa...aramızda taze hamişler varmı bakalım.....

Arkadaşlarr bu arada bana izmir den kardeşim geldi...onunda 3 aylık yeni bebeği var...inanırmısınızz 1 saat annesine rahat yok...geceleri en az 7 8 kere uyanıyo...kızkardeşimde bana sürekli kendime sıkıntı yapmayıp bu günlerin tadını çıkarmamı söylüyo...sanırım birazda haklı...acele etmemek lazım..sürekli endişelenip durmaktansa birazcıkta deliksiz uykuların tadını çıkarmaya bakalım:)

selam herkese. bende bugun regl oldum. 2 gun gecikmisti bu ay. Pek uzulmedim artik uzulecek enerjim yok. Normal hayatima devam ediyorum. Annemle konustum biraz rahatladim. benim cok abarttigimi dusunuyor bu durumu, keyfinize bak gez toz eglen diyor cocuk olunca yapamazsin diyor. Yani sennur'cum sana katiliyorum. Benimde ablamin bi cocugu var bilgisayardan konusuyoruz ama 2 dakika rahat yok kiza surekli yegenimin pesinde.

X