Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
amway
azra arda
bahar34
blackrose23.................( 10 nisan )
bebişiiim
burcucukkkk
cano77
derram
dilek83
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rabiş
rem
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
supremunvale
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

listeyi yeniledim kızlar bu listeden herkezin hamiş çıkması dileğiyle öpüyorum hepinizi
a.s.a.s.a.s.a.s.

Kızlar beni de ekler misiniz Nisan 16 olarak. Bir dahaki aya kaldı umudumuz. Gelecek aya da olmazsa dr.a gitmeye karar verdik. yumurtlama takibi falan yapar heralde.

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
amway
azra arda
bahar34
blackrose23.................( 10 nisan )
bebişiiim
burcucukkkk
cano77
derram
dilek83
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rabiş
rem
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
supremunvale
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
tuğba_a .................(16 nisan)
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

tuğba_a ekledim cnm

süarcım sağol nasıl yaptın ben yapamıyorum kopyala yapıştır yapıyordum şimdi olmuyor yeni arkadaşlar var onlarıda eklersen sevinirim bu arada hamilelik nasıl gidiyor

süarcım sağol nasıl yaptın ben kopyala yapıştır yapıyordum şimdi olmuyor yeni arkadaşlarıda eklermisin tatlım bu arada hamilelik nasıl gidiyor

ilayda seni de ekledim canım inşallah hayırlı haberlerini alırız bu arada kızlar benim halaa adetim gelmediii duanızı bekliyorum canlarımmm

allahım gözekciğime hayırlı sağlıklı veeeeeeeeee uzun ömürlü evlatlar nasip et kucağını boş bırakma hayırlısıyla doğum yapıp kucağına almayı kızsa gelin olduğunu erkekse askere gittiğini damat olduğunu görmeyi nasip eyle AMİİİİİİİİN

süarcım sağol nasıl yaptın ben kopyala yapıştır yapıyordum şimdi olmuyor yeni arkadaşlarıda eklermisin tatlım bu arada hamilelik nasıl gidiyor

merhaba belenay canım nasıl olsun hamilelik bazen işe gelmekte zorlanıyorum miğde bulantılarından başka bir problem yok başka
sen nasılsın ara verdin biraz bu arayı çok iyi değerlendir arkadaşım valla bebişten sonra hiç bişe yapamıyorsun
inşallah senin bebişte :emir_bebek:süpriz yaparak gelir sana

selam belenaycim. Bende dusunmuyorum artik o kadar fazla. Ne zaman olursa olsun diyorum. Bugun pilates'e basladim. Bol bol nefes egzersizleri falan yapiliyor. Cok guzel vallahi kendime geldim yahu.

merhaba belenay canım nasıl olsun hamilelik bazen işe gelmekte zorlanıyorum miğde bulantılarından başka bir problem yok başka
sen nasılsın ara verdin biraz bu arayı çok iyi değerlendir arkadaşım valla bebişten sonra hiç bişe yapamıyorsun
inşallah senin bebişte :emir_bebek:süpriz yaparak gelir sana

ben ara verdimbiraz daha rahatım en azından kafam dinç düşünmüyorum aslında benim hayatım ne kadar güzelmiş de ben farkında değilmişim artık yapmak istediğim herşeyi yapıyorum mutluyum yanibirde bebişim olursa hayırlısıyladaha güzel olacak ama nasip seninde busıkıntıların bebişini kucağına alınca geçecek inşallah işte onu kucağına alınca her şeyi unutacaksın inşallaha.s.

elizabethcim, ben kürtaj olur olmaz dr bana.emin olalım dedii.oysaki lokal kürtaj olan biri için hiçbişimiş..ikimizinki de 26 sıymış:)))) sağlıklı gebelik olsunda..bazen çok karıştırıyorum kafamı bildiğin gibi değil..bi de benim yaş fena değil..onun de stresi var..ama rahat olmaya çalışıyorum..bu ay olmassa dediğin gibi çektircem ,taktım kafaya

selam belenaycim. Bende dusunmuyorum artik o kadar fazla. Ne zaman olursa olsun diyorum. Bugun pilates'e basladim. Bol bol nefes egzersizleri falan yapiliyor. Cok guzel vallahi kendime geldim yahu.

al bendende o kadar insan kendini iyi hissediyor canımbebk düşünmekten içimiz kararmış dimi ya eşimle daha çok şey paylaşmaya başladım daha önce beni engelleyen bir şey vardı sanki insan düşünmeyince daha mutlu oluyor bide zayıflayabiirsem değme keyfime:dance:

X