Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

aynısını ablamda bana diyor aslında mantıken haklılar hatta bizde belli zaman sonra keşke daha geç yapsaydıkta diyebiliriz ama isteyince bunları gözün görmüyor hayırlısı neyse o olsun ben hep dua ederken hayırlı zamanda eli ayağı düzgün hayırlı evlat nasip eyle Ya Rabbelalemin diyorum o yüzden herkes içinde hayırlısı olsun

heh şöyle kızlar yavaş yavaş düzeliyoruz bebekler gelesiye hayatımızı yaşamaya devam yerimsenibeneşlerimizle bugünlerin tadını çıkaralım kızlar şunu düşünüyorum regl olmanında güzel yanları var en azından yumurtladığımızın belirtisi her ne kadar çatlatamasakda yumurtluyoruz işte tavuk gibi:roflol::teytey::dance:gıt gıt gıdaaaak yumurtam sıcak bizde birgün civcivlerimize kavuşacağız bunu düşünün

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

canım listeyi bulasıya canım çıktı ara sıra hamiş olmasada yenileyelim listeyi

sagolasin belenaycim. Evet ara sira yapalim. Bebek isini unuttuk ama yinede bi kosede dursun liste :))

sagolasin belenaycim. Evet ara sira yapalim. Bebek isini unuttuk ama yinede bi kosede dursun liste :))
dursun dursun lazım olcak tabi biz şimdi unuttuk ya bebeğinaniknanik nüfus patlaması olurmuş bütün liste hamilesırnaşık şeykoca liste bide herkesin ikiz olmuş:1shokh oh oh türkiye yandı tabi ABD nufusu çoğalmasın kız seni hemen türkiyeye getiririz:roflol:sen hele bir hamile kal aaaa milli dava yaparız heee

kızlaaaaaaaaaaar bende de olmadı bu ay...üstelik bu hafta 2 arkadaşımdan hamilelik haberi aldım..üçüncü ben olsaydım yaaaa((

fındıkcım ne durumdasın canım??????herhangi belirti varmı?ayyy inşallah hamilesindir ..çünkü bende aşılama yaptırmak istiyorum ama eşim istemiyoooooo..eğer senin tutarsa(inşallah allahım)seni örnek veririm ona benim bi arkadaşım diye başlayan cümleyle:))))

oooo ben yokken liste ne kadar çoğalmış maşallah maşallah
Rabbim herkesin yüzünü güldürür inşallah

arkadaşlar listede degişiklik var bu ay 10 kişi bidahaki ay 20 kişi olur böyle böyle biter hamile olan arkadaşlar allah kucagınıza almayı nasip etsin tabiki bizedeeee

ay kız bu ne bu????:))))))) alemsin valla...canım yaa inşallah artarda sıra bizede gelir...

arkadaşlar listede degişiklik var bu ay 10 kişi bidahaki ay 20 kişi olur böyle böyle biter hamile olan arkadaşlar allah kucagınıza almayı nasip etsin tabiki bizedeeee

allahı nasip eder inşallah.bu gece dualarımız birbirimize olsun kızlar..bu gece hayırlı gece...allahım dualarımızı kabul eder inşallah...amin

sen çok yaşa belenaycım polianna gibisin valla sagol herzaman moral veriyorsun iyiki varsın canımŞenizŞenizŞeniz

kırılırda birgün bütün dişliler
döner şanlı şanlı çarkımız bizim
gökten bir el,yaşlı gözleri siler
şenlenir evimiz barkımız bizim....

larencim inş canım inş.iyi haberlerle dönerim sana canım.calla bugün kasıklarımda acaip bir sancı var korkuyorum canım yaaa..dua et canım ne olur...

arkadaşlar bisüre aranızda olamayacağım önümde 2 yoğun hafta var geri döndüğümde dilerim 3ten fazla hamiş haberi alırım unutulmayacaksınız buna emin olun dualarım hep sizinle arkadaşlar kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi

benide yazın unutmayın 2 nisanda hastalanıcam inşallah hastalanmam kurban olduğum yarabbim herkese nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…