Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

seldacığım türk kahvesi spermlerin hareketliliğini sağlıyo bir nevi canlandırıyoo

aynen sana katılıyorum bebekte unutuldu bızlerde bende sıkayetcıyımsırnaşık şey ayrıca hamıle kalan arkadaslarda eskısı gıbı yazmıyolar, eee öle olsun kıssslarrrrjeyyar

ben burdayım arkadaşım yazıyorum aşk olsun yani ama bazen nette sorun oluyor yazamıyoruz o başka a.s.

kızlar ben bayadır giremedim baya hamişimiz var listemiz güzel gidiyo ben ayın onunda adet oldum benide nisan 3 olarak değiştirirmisiniz
bu arada bende doktora gittim malesef mantar çıktı onun tedavisini yapıyor ve kan almışlardı hormonlar için prolaktin hormonum yüksek çıktı 39.80 olarak gözüküyo doktor bebeğin olmamasına sebep olabilir dedi o yüzden diğer incelemeleri yapmadı ve eşimi incelemedi şimdi mantarı ve bunu tedavi edelim dedi eğer zaten bir problem yoksa bu ilacı kullanırken hormonunda düşme olursa kendiliğinden hamile kalabilirsin dedi bakalım hayırlısı artık

aaaaaa aşolsun kızlar ben hergün yazıyorum ya bebeği unuttum ama sizleri unutmadım lütfen gücenirim heeee dertleşeceğiz tabi unutmayan arkadaşlar sizin sorunlarınızı paylaşacağız hepinizi seviyorum veeeee u-nut-ma-dım

ben burdayım arkadaşım yazıyorum aşk olsun yani ama bazen nette sorun oluyor yazamıyoruz o başka a.s.

süarcım haklısın senın hakkını yememek lazım, bu arada bebesınle aran nasıl :emir_bebek:ya benım aklım bıraz karısık 14 aylık evlıyım 9 aydırda bebegım olmuyo daha once gıttım dr rahım terslıgı var ama gebelıge engel degıl demıstı bıde ufak ufak kısteler var demıstı ama temızsın öle korkulcak bsıey yok 1 senenı doldurduktan sonra gebe kalmazsan gelırsın demıstı ama ben daha fazl abeklemek ıstemıyorum acab dr gıtsem yavas yavas bazı tetkıtlere baslarmı

eeeeeeevvvveeeettttttt bende bundan şikayetçiyim.daha kimse yazmıyo.başka sitelerde girince kendimi yabancı gibi hissediyorum.illaki burası yani :)))ama bebekleri çıkarttık akıldan ama olmazki insan kendini hemen yanlız hissediyo,öylede olunca başlıyo kurmaya ''benim hiç çocuğum olmayacak ''diye...ne aklımıza gelirse yazalım yaaa günlük hayattan şeyler yani illa ki bebek değil:KK66:)

Evet larencim. Paylasalim rahatliyalim. Evde oturunca butun gun zor oluyor dedigin gibi hemen kurmaya basliyorsun kafanda. Calisan bayanlar sanslisiniz vallahi gunde 8-9 saat kafanizi dagitiyorsunuz.

süarcım haklısın senın hakkını yememek lazım, bu arada bebesınle aran nasıl :emir_bebek:ya benım aklım bıraz karısık 14 aylık evlıyım 9 aydırda bebegım olmuyo daha once gıttım dr rahım terslıgı var ama gebelıge engel degıl demıstı bıde ufak ufak kısteler var demıstı ama temızsın öle korkulcak bsıey yok 1 senenı doldurduktan sonra gebe kalmazsan gelırsın demıstı ama ben daha fazl abeklemek ıstemıyorum acab dr gıtsem yavas yavas bazı tetkıtlere baslarmı

bebişle aramız iyi sayılır hafif bulantılarım var onuda çok fazla sorun etmiyorum
bir seneyi geçmiş canım istersen başka bir doktora daha başvur fikir almış olursun

ya kızlar bende düşünmeyim diyorum ama her belirtiye takılıyorum ve meraktan cıldırıyorum

ne habersiniz kızlarrrrr ne var ne yok peşpeşe hamişleri verdik şimdi herkes sukünete büründü hayırdır canlanın biraz pozitif enerji artınca hamişlerin sayısıda artıyor:)))eee sıradaki hamişimiz kim bizler nisana kaldık martınkiler hadi haberlerinizi bekliyoruz sabırsızlıkla bakalım ilk kim hamişliğini ilan edecek hayırlısı...

eeeeeeevvvveeeettttttt bende bundan şikayetçiyim.daha kimse yazmıyo.başka sitelerde girince kendimi yabancı gibi hissediyorum.illaki burası yani :)))ama bebekleri çıkarttık akıldan ama olmazki insan kendini hemen yanlız hissediyo,öylede olunca başlıyo kurmaya ''benim hiç çocuğum olmayacak ''diye...ne aklımıza gelirse yazalım yaaa günlük hayattan şeyler yani illa ki bebek değil:KK66:)

laren nasılsın canım unuturmuyuz ya aşk olsun....

merhaba kızlar. galiba ben de nisana kaldım günüm 14 dü. feci halde belirtiler başladı ben geliyorum diyor, insan biraz özletir kendisini dimi ama olsun umudumuzu yitirmek yok nisanı bekleriz.

kızlaaar amaaaan mart ayı dert ayı derler mart geçsin nisan hamişlerini görelim ben artık düşünmüyorum ama kızlar sizedetavsiye ederim yorulmuşum valla belirti gözlemekten oldu olmadı ohhhhhhhh rahatım bizim kerata ne zaman isterse o zaman gelsin nazlı bücük yanlız sğan suyu içmekten içim dışıma çıktı zayıflıcam ya hadi bakalım bi gram bile veremedim olsuuuun veririm veririm dimi kıslar

bu saydıklarının çoğu sperm sayısı arttırmak için değilmi canımmmm sağolasınnnn öpütümm

evet canım sperm sayısı arttırmak için ben faydasını gördüm dnemek isteyen olur diede paylaşmak istedim eşim bi arkadaşına verdi bu karışımın tarifini 1 ayda 19 milyondan 72 milyona çıkmış sayısı:)

of ya sıkıldım eşimle karar vermiştik yaza kadar bebiş gelmezse tüp bebek merkezine gideriz demiştik ama bilmiyorum ya inş tüp bebeğe gerek kalmadan olur çünkü tüp bebek süreci de madden ve manen yorucu,bilmiyorum kararsızım inş süpriz yapar da bizi fazla uğraştırmaz ufaklık :emir_bebek:

mrb kızlar bende yeni işe başladım sizlere yazamadım bende çok rahatım artık artık yumurta günleri saymıyorum gebelik belirtisi aramıyorum yani koyverdim gitti :roflol: şimdi çok iyiyim hepinizi öpüyorum... arada yazarım sizlere...

aynen sana katılıyorum bebekte unutuldu bızlerde bende sıkayetcıyımsırnaşık şey ayrıca hamıle kalan arkadaslarda eskısı gıbı yazmıyolar, eee öle olsun kıssslarrrrjeyyar

slm arkadaşlar en son doktyor bana rapor vermişti ve kayınvalidemler gelmişti
o zaman yazmıştım bi kez
şimdi gittiler ve rahatladım sonunda:)
alışınca yalnızlığa tepe tepeye aynı evin içinde olmuyor valla
bi de yatmam gerekiyordu düşünün artık halimi:KK43:
size bi haberim daha var ultrasonda doktor iki ayrı kese gördü yani nasip olursa bebişler ikiz.salı günün tekrar ultrasona gidicez kalp atışları için
benim dualarım sizinle siz de nolur bizim için dua edin
duygularımı en rahat ve en çok sizinle paylaşabiliyorum hamiş forumlarına bile üye olmadım bilginize unutulmadınız yani

slm arkadaşlar en son doktyor bana rapor vermişti ve kayınvalidemler gelmişti
o zaman yazmıştım bi kez
şimdi gittiler ve rahatladım sonunda:)
alışınca yalnızlığa tepe tepeye aynı evin içinde olmuyor valla
bi de yatmam gerekiyordu düşünün artık halimi:KK43:
size bi haberim daha var ultrasonda doktor iki ayrı kese gördü yani nasip olursa bebişler ikiz.salı günün tekrar ultrasona gidicez kalp atışları için
benim dualarım sizinle siz de nolur bizim için dua edin
duygularımı en rahat ve en çok sizinle paylaşabiliyorum hamiş forumlarına bile üye olmadım bilginize unutulmadınız yani[/QUOT

İkiz oluyor ha ne güzel. Bebişlerini sağlıkla kollarına alırsın inşaallah. Bu sayfadan haber veririz doğumunu da ne güzel olur.

X