Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

evet malesef 2.5 senedir buradayım ve temmuz ayında inşallah bitiyo döncez sende mi tayincisin kaç senen kaldı?

biz 4 seneliğine geldik.... temmuzdan beri buradayız.... ama sanırım 2 sene bitince de batı talep edebiliyormuşuz..... çünkü eşimin ikinci doğusu.. ilk doğusunu biz evlenmeden önce yapmış ... benim de doğal yollardan gebe kalamazsam eğer aşılam veya tüp bebek falan buraya raslamasını istemezdim aslında... çünkü ankarada memnun olduğum bir doktorum ve alternatif bi dolu hastane vardı.... randevu alıp 5 dakika da beklemeden giriyordun doktorun odasına... burada önerilen dönüp dolaşıp tek bir doktor var o da randevu aldığında en az 2-3 saat bekletiyormuş.. acayip yoğunmuş.... ankaradayken yapmadık da şu bebek işini diyarbakıra denk getirdik ya yanarım yanarım ona yanarım :bbo:

vildan sen tedaviye aramı verdin tatlım neden doktormu öyle istedi bende 3ay orda tedavi gördüm sonuç alamayınca dr 2ay ara demişti acaba hep aynı yapıyo merak ettim

biz 4 seneliğine geldik.... temmuzdan beri buradayız.... ama sanırım 2 sene bitince de batı talep edebiliyormuşuz..... çünkü eşimin ikinci doğusu.. ilk doğusunu biz evlenmeden önce yapmış ... benim de doğal yollardan gebe kalamazsam eğer aşılam veya tüp bebek falan buraya raslamasını istemezdim aslında... çünkü ankarada memnun olduğum bir doktorum ve alternatif bi dolu hastane vardı.... randevu alıp 5 dakika da beklemeden giriyordun doktorun odasına... burada önerilen dönüp dolaşıp tek bir doktor var o da randevu aldığında en az 2-3 saat bekletiyormuş.. acayip yoğunmuş.... ankaradayken yapmadık da şu bebek işini diyarbakıra denk getirdik ya yanarım yanarım ona yanarım :bbo:

bizde aynen istanbulda keyfimize baktık buraya gelince çocuk isteyesimiz tuttu burda aşılama falan denedim ameliyattan snr tutmadi zaten:tomato: sen daha yeni gelmişin merkezdesin galiba

maat arkadaşım sen hangi dra gidiyosun ki?

zeki akkum genesis hospital .. aslında henüz gitmedim daha....

taaa ankarada araştırdım bu ismi buldum... acayip öneriliyordu.... buraya geldiğimde yine sordum buralılalara ve tayincilere... yine aynı isim.....

bu ay da kırmızı kartı görünce aralık 15e randevu aldım bugün.....

maat arkadaşım önceki sayfayı yeni okudum zeki akkunu banada önerdiler ama gitmedim dediğin gibi çok yoğun geçen sene şubat 5 te aradım randevu için 7 marta gün verdilerdi

vildan sen tedaviye aramı verdin tatlım neden doktormu öyle istedi bende 3ay orda tedavi gördüm sonuç alamayınca dr 2ay ara demişti acaba hep aynı yapıyo merak ettim

yok canım ara derken yani hani bende kist oluşmuştuya 6.72 cm onu gidermek için doğum kontrol hapı kullanıyorum
adetimde bayrama denk geliyo etti sana 2 ay ara
o açıdan canım yoksa asla ara falan vermem yerimseniben
sen hangi doktora gidiyodun doktorlarımız aynımıydı
ben nazan hanıma gidiyorum:1rolleyes:
cevap yazarmısın
ben kızı okuldan almaya gidecem gelince bakarım tamammıa.s.

yok canım ara derken yani hani bende kist oluşmuştuya 6.72 cm onu gidermek için doğum kontrol hapı kullanıyorum
adetimde bayrama denk geliyo etti sana 2 ay ara
o açıdan canım yoksa asla ara falan vermem yerimseniben
sen hangi doktora gidiyodun doktorlarımız aynımıydı
ben nazan hanıma gidiyorum:1rolleyes:
cevap yazarmısın
ben kızı okuldan almaya gidecem gelince bakarım tamammıa.s.

ewet canım aynı doktora gidiyorduk nazan hanım ben 2ay ara verdim ama daha gitmeyi düşünmüyorum canım ben o doktorda çok sıkıntı yaşadım güler yüzlü sempatik ama acıkcası bilgisinden şüpeliyim birde şu var tabi benim sorunum ciddiydi. bana başka bi dr tavsiye ettiler neydi adıyaa:çok üzgünüm: adını hatırlamadım iyimikaydirigubbakcemile3 erkek ama yaşlı sen bilirsin belki hatırlarsam yazarım

dünya doğum hastanesi ömer yalınkaya ameliyatımıda bu dr yaptı ben çok memunum eğer gidersen çok ii bi dr

hııımmm.... hastaneyi duydum ama doktoru duymadım..... burada ısrarla herkes zeki akkum diyor... dur bakiim bi de onu sorayım... alternatif olsun... saolasın a.s.

dünya doğum hastanesi ömer yalınkaya ameliyatımıda bu dr yaptı ben çok memunum eğer gidersen çok ii bi dr

yaw şekerim sen bu doktora aşılama yaptırmışsın ya??? bir kere mi denediniz?? birden fazla mı??? bi de doktor beyin yorumu ne oldu ??? ayrıca bu doktorun eli hafif mi (benim için önemli bi husus::))

maat arkadaşım önceki sayfayı yeni okudum zeki akkunu banada önerdiler ama gitmedim dediğin gibi çok yoğun geçen sene şubat 5 te aradım randevu için 7 marta gün verdilerdi

işte ben de bugün ncak 15 aralık için randevu alabildim... o da tanıdık aracılığı ile aradım da o sayede erken oldu.... adam saat 11lere kadar çalışıyormuş...

yaw şekerim sen bu doktora aşılama yaptırmışsın ya??? bir kere mi denediniz?? birden fazla mı??? bi de doktor beyin yorumu ne oldu ??? ayrıca bu doktorun eli hafif mi (benim için önemli bi husus::))

ya aslında bu hastane sırf kadın hast.doğum hastanesi bi kere denedik ocakta geldiğimde yine deniycem eli çok hafif inanırmısın aşılama yaparken ben ne kadar sürer diyesiye bitirdi ve hiç acı hissetmedim abisi zaten fakülte hast.prof.ahmet yalınkaya bi kaç sefer beni o muayene etti ya ben çok memnunum bi araştır aklına yatarsa bence dene ömer hocayı çok çok ii hemde çok ilgili bi dr

size bi selam verem dedim
görüşemez olduk
yarın büyük gün :jeyyar:

size bi selam verem dedim
görüşemez olduk
yarın büyük gün :jeyyar:

smhsmhcim hiç büyütme gözünde valla çok kısa ben çok büyütmüştm ama ne zaman başladı ne zaman bitti hiç anlamadım saniyelik birşey biraz sancı ama bebiş için deger kolay gelsin arkadaşım ne yapmayı düşünüyorsun anestezi alacakmısın?

ehieheehieheeee........... kaydirigubbakcemile3 bugün işler hafif bayağı..... en azından laf yetiştirebiliyorum...... yaw yarın dan itibaren 3 gün yokum... istanbuldayım... bak özlersin beni 3 gün sonra :roflol:

kaydirigubbakcemile3 oh oh iii bari hasret gideriyoruzz gel kız maat ablacım seni şöle sulu sulu öpem kaydirigubbakcemile3 Şeniz kaydirigubbakcemile3:1hug:

X