Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

üye olmadan önce burdan bilgi edindim allah herkese hayırlı zamanlarda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah okudum herbir şahısa ayrı ayrı dua ediyorum allah evlatsız bırakmasın hiç kimseleri inşallah

canım bende bu sabah başladım klomene hadi bakalım hayırlısı bu ay ikimizinde klomen tedavisi var allah yüzümüzü güldürür inş

herkese selamlar arkadaşlar nasılsınız bugüna.s.
yeni çalışmalar yeni katılanlar var
hakkınızdan hayırlısı olsun canlar
bu bebek işi benim moralimi baya alt üst ediyormuş meğerse
şimdi 2 ay tedaviye ara verdik bebek düşünmeyince kafamda rahatmış
neyse şurda 1 ay daha kafam rahat ondan sonra gelsin bunalımlar:teselli:

SSS hoşgeldin canım
prolaktinin baya yüksekmiş benimde bekarken 300-250 arasıydı
hangi ilacı kullandında düştü canım merak ettim
benimkini o zaman düşürememişlerdi
tekrar hoşgeldin doğru yerdesina.s.

şu dünyada hep 2 çeşit kişilere çok özenmişimdir
biri yiyorum ama kilo alamıyorum diyenler
diğeri koyversek hamile kalırım-istemiyorduk biz ama hamile kaldım:1shok:
banada imrenenler var.... ne güzel hiç korunmak zorunda değilsiniz:1closedeyes:
sizce hangisi güzel

Bende geldim çoktan girmiyodum. Arkadaşlar benim durumum da çok zor. Eşim başka şehirde sadece hafta sonu görüşüyoruz. Ben de işimi bırakıp gidemedim.Hamilelik öncesi kan ve idrar testinde herşey normal çıkmıştı. Ama hamile kalamıyorum 8 aydır falan.(4,5 yıllık evliyim) Bence eşimle az görüşmemden dolayı. aslında gidip ultarson çektirmem lazım. Kist olabilir diye çok korkuyorum.

canım hoşgeldin tabikide seni özledik nasılsın

vildan sende olmasan.... ya bugün böyle bi hoş bi sarhoş dolaşıyorumhihoyyyt garib bi enerji var içimde... yalnız işde canımı çok sıkıyolar ama neyse... aha böyle uçasım var...kaydirigubbakcemile böyle saçını başını yolasım var bazılarının...a.s. ama sizde olmasanız ne yapardım iyiki keşfettim burayı ...:enbuyukkk: kesinlikle canım arkadaşlarım bunu içten yazıyorum inanın.... beni unutmayın olur mu?:lepi:

soslu fustuk vildan gell hoş geldinizz nasılsınızz

vildan gel aynen banada öle diyolarrr ama çok kızıyom hee onlaraaa :))))

kızlar karın ağrım geçti öylesine bi ağrıydı heralde... hiç bi belirti yok 8 gün kaldı... sormuştum ama benim gibi bu ay bekleyen var mı?.... içimden bi ses boşa bekleme diyo, duymak istemiyorum ama bağrıyo içimden atamıyorum.... ama hayırlısı... kızlar kaçtım gelcem ama kendinize iyi davranın

cevab veremeden gitmek istemedim.... bende kıcık oluyorum onlara.. öyle konuştuklarında kendimi uzaylı gibi hissediyorum... :dilcikar: küstüm oynamıyorum...

anadolu esk canım inşallah olmazsında bebişin gelir eğer gecikmezse benimde bayrama denk geliyo hemen hemen keşke hiç birimiz olmasakda bizlere bayram hediyesi olsalar küçük veletlerrr heheh )))
bakalım ayın 2 sinde olmayı bekliyorum ama çok şiştim yaaa ağrılarımda devam ediyoo sanırsam bu sefer gününde olucam ay hamiş olamıyosam bari gününde hastalansamm ne iyi olurr

ah canım keşke o veletler gelse zaten ben yapcağımı biliyomda gelmiyo inatçı bebişler kıs olsa bile valla bisim bebişler çok naslı olurlar şimdiden böle yapıyolar sengözlerimebaksanab

claire canım hayırlısı. benim aşılama Denizlide olacak kısmetse. orada yaptırmayacak mısın?İstanbul yolu gözüktü demişsin.

Hakçacım ben ilçede oturuyorum. Bizim burada bir tane kadın doğumcu var ve o da sperm yıkama işleminin burada yapılamadığını söyledi. Aşılamayı sperm yıkamadan yaparım ama morfolojisi bozuk bir sperm döllenirse almak zorunda kalırız o zaman sizde bende çok üzülürüm dedi. Onun için istanbul bahçelievler medical parka yönlendirdi bizi. Takiplerimi burada yaptırıp çatlatma iğnesinden sonra ist.a gidicez.
Daha öncekini yakın bir ilçede ki bi tıp merkezinde yaptırmıştım ama olmayınca dr.mu değiştirdim. Bakalım belki ist. vesile olur.

ah canım keşke o veletler gelse zaten ben yapcağımı biliyomda gelmiyo inatçı bebişler kıs olsa bile valla bisim bebişler çok naslı olurlar şimdiden böle yapıyolar sengözlerimebaksanab

benimkide hem bayramın ikinci gününe gelio adetim inş olmam hem o gün benim doğum günüm oluyo rabbim hayırlısı ile inş bana doğum gunu hediyesi sunar inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…