Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım 12 gun sonra 23 oluyorum evet çikolataya çok düşkünüm ayrıyetten esmer oldugumdan eşim böle derdi bana ordan esinti :))

ohoooooo.... 23 mü ??? 35e kadar rahat ol tatlım..... çok gençsin daha .... 5 ay deneme süreci için uzun bi süre değil.... normal şartlarde her ay gebe kalma ihtimalin -/+ %25 zaten.... doktora gitsen de yaşına ve deneme sürenize bakıp sana diyeceği şu olacak : "1 yıl deneyin de gelin".....

ohoooooo.... 23 mü ??? 35e kadar rahat ol tatlım..... çok gençsin daha .... 5 ay deneme süreci için uzun bi süre değil.... normal şartlarde her ay gebe kalma ihtimalin -/+ %25 zaten.... doktora gitsen de yaşına ve deneme sürenize bakıp sana diyeceği şu olacak : "1 yıl deneyin de gelin".....

evet cnm aynene öle dedi ama insan kendini kötü hissedio dr baan hormon testi yaptı
fsh 5.41 çıktı herşey doğal acele etme dedi ama 1 sen eolmadan başka dr bile gitme dedi
ama insanın elinde deilki acaba bir sorunmu var diye aklında atıp tutyorsun ben bekarken hep hemen hamile kalırım zannediordum fsh miş yok hormonlarmış haberim yoku şimdi baya bilgili oldum yanee :)

evet cnm aynene öle dedi ama insan kendini kötü hissedio dr baan hormon testi yaptı
fsh 5.41 çıktı herşey doğal acele etme dedi ama 1 sen eolmadan başka dr bile gitme dedi
ama insanın elinde deilki acaba bir sorunmu var diye aklında atıp tutyorsun ben bekarken hep hemen hamile kalırım zannediordum fsh miş yok hormonlarmış haberim yoku şimdi baya bilgili oldum yanee :)

bi kere daha telaş edilecek bi süre geçmemiş bu biirrr.... telaş edilecek bi yaşta değilsin bu ikiiii...... sanırım yeni evlisiniz biraz kocişinle iki kişi olmanın ve yaşınızın keyfini çıkarın bu arada bu da üççççççç...... 39 yaşını süren bir ablan söylüyor sana bunları hihoyyyt

sana katılıyorum madlen bende hemen hamile kalırım zannediyordum eskiden öyleymiş,şimdi çok nadir hemen hamile kalan. ne yapalım bizim bebişlerimiz nazlı...

maatın dediği gibi doktor 1 sene bekleyin diyecektir ki sana demiş...benim bir arkadaşımada doktor 1 sene deneyin demiş,6 aydır korunmuyorlarmış ve şimdi hamile. anlayacağın 1 sene dolmadan hamile kaldı. inşallah seninde öyle olur.

Allahım aratmadan versin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım benim 18 aylık evliyim 17 aydır uğraşıyrz. bende pko var senağlama
canım bendede çikolata kisti vardı allahtan şuan yok ama kist olsa bile hamile kalanlar oluyor en yakın örneğim komşumun kız kardeşi kisti var ve tek yumurtalıklı hemde tedavisiz hamile kaldı buda bana çok büyük bir umut oluyor

herkeslere merhabalar arkadaşlar ben bugün üye oldum ve olmam gereken topiğide sonunda buldum selamlar hepinize :)

sss sende aramıza hga.s....sorun neydi canım?

h.b hayatım. Benim sorunum varmı yokmu bunu bile kestiremiyorum 5 aylık evliyim adet dizensizliğinden dr. gittim ve testler yaptrıdım test sonucunda değerlerim yüksek çıktı üzellikle prolactinim 600lerde falandı daha sonra kullandığım ilaç sayesinde 10.50 lere falan düşürdük yumurtalarım büyümedi bu ay ama ümidini yinede kesme dedi dr. sen çalımalara devam et bakarsın büyür ve çatlar boşa gitmesin dedi ve adet olursan adetin 3. günü klomen e başlamamı istedi ve 12. gübü gel dedi ?

ne durumdayım bilmiyorum :KK43:

h.b hayatım. Benim sorunum varmı yokmu bunu bile kestiremiyorum 5 aylık evliyim adet dizensizliğinden dr. gittim ve testler yaptrıdım test sonucunda değerlerim yüksek çıktı üzellikle prolactinim 600lerde falandı daha sonra kullandığım ilaç sayesinde 10.50 lere falan düşürdük yumurtalarım büyümedi bu ay ama ümidini yinede kesme dedi dr. sen çalımalara devam et bakarsın büyür ve çatlar boşa gitmesin dedi ve adet olursan adetin 3. günü klomen e başlamamı istedi ve 12. gübü gel dedi ?

SSS evlenmeden önce adetlerin düzenli miydi???

canım öncelikle herşeyin hayırlısı. prolaktinin yüksekmiş,çok şükür düşmüş. benimde yüksekti ama çok değil bende ilaç kullanıyorum. dr. dediği doğru sen çalışmalara devam et. daha yeni evlisin. inşallah en yakın zamanda güzel haberler veririsin. ama şunu bilki yalnız değilsin.

SSS evlenmeden önce adetlerin düzenli miydi???

çok düzensin sayılmazdı doğrusu 31/35 arası olurdum illa evlendikten 2 ay sonra bebek düşündük korunmayı bırakınca adetlerim yoldan çıktı 50 günde bir falan olmaya başladım dr gittim vs.

X