Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kaydirigubbakcemile3valla okyanuscum anacımmm hemde ne nazlı ne nazlııı kız varyaa şimdiden böle yapıyolarsa sonunu düşünmek bile istemiyorummm ama inan ben herşeyiyle kabulümmm meleğimin bi gelsindee doya doya koklasam kokusunu içime çeksemm valla gözlerim açık gitmez senağlama

benimkide hem bayramın ikinci gününe gelio adetim inş olmam hem o gün benim doğum günüm oluyo rabbim hayırlısı ile inş bana doğum gunu hediyesi sunar inş

inşallah sürpriz yapar bebişin canım :ecrin_bebek:ben malesef oldum gibi :çok üzgünüm:aman zaten ben yarın yola çıkcamsositososito iikide oldum dermişim:jeyyar:

benimkide hem bayramın ikinci gününe gelio adetim inş olmam hem o gün benim doğum günüm oluyo rabbim hayırlısı ile inş bana doğum gunu hediyesi sunar inş

ayy canım inşallah olmazsında bebişin gelir sana canım :Saruboceq: hımmm az kaşmış d.gününe kaç yaşına giriyonn :))) mirmirmirmir

ah ah inşallah yasemencim artık işi şakaya vuruyos hayırlısıyla gelseler ALLAHIM perşembe günü duy dualarımızı kabul et yarabbim:Saruboceq:

canım hoş geldin bahçelievler medical çok güsel bi hastane herkezde memnun kalıyooo bize çok yakın canımm hadi bakalım hakkında hayırlısıı :Saruboceq::Saruboceq: inşallah ist uğurlu gelir sana :1hug:

clairecim inşallah istanbul uğurlu gelirde hayırlı haberler alırsın bende döndüğümde avrupa yakasında bulunan hastaneleri araştırıcam orda gidicem inşallah a.s.

ayy canım inşallah olmazsında bebişin gelir sana canım :saruboceq: Hımmm az kaşmış d.gününe kaç yaşına giriyonn :))) mirmirmirmir

23 gircem canım inş kalırım eşiminkide aralık 27 uzun süredir hayal ediyorum hamile kalırsam eşimin doğum gününde sölücem ona
not yazıp vericem ( iyiki doğdun babacım bekle beni geliorum diye )

allahım inş sesimi duyar (

canım bende bu sabah başladım klomene hadi bakalım hayırlısı bu ay ikimizinde klomen tedavisi var allah yüzümüzü güldürür inş

benim bu ay ilaç tedavim falan yoktu normal bi dönem geçirdim adet oldum yumurtaların büyümesini bekledik dr sürekli git gel yapmanı istemiyorum bu ay çalışmalarını devam ettir belli günlerde dedi adet olursan ki sanırım olursam aralık 12 gibi olcam ve adetin 3. günü klomene başlıcam allahın izniyle inşallah gerek kalmaz ama

madlencim gerçekten eşinede sanada çok güsel bi hediye olur inşallah canım istediğin gibi olur :Saruboceq:

inşallah iyi haberler alırız senden benım dün adetimin tam ortasıydı yani muhtmel yumurtlama günüm dr. istediğim büyüklükte değil demişti ama yinede es geçme ne olur ne olmaz dedi dün gece büyük gündü bu ay sanki hamile kalabilirim gibi geliyo ama gerçi her ay öle geliyo ehehehehe allahım yardımcımz olsun inşallah yaaa

sen ne kadarlık evliisn canım ?

selam kızlar herkese merhabalar nasılsınız bakalım bende de son 10 gün kızlar inşalllah regl olmam 2 bayram yaşarım dua edin Allah nasip ederse bu ay içime doguyor sanki nufus patlaması yaşanacak çifte bayram yaşayacak çok arkadaşımız var inşallah herkesin gönlüne göre verir Rabbim inşalllaaaahhh.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…