Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 mart )
benssenb.......................(kısmet ne zamansa)
bebişiiim
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fatoş1982
figen26
fleeflame
fındık80.............(3 martta aşılama)
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(12 Mart)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(19 mart)
z@z@
zeyno
zeynoo24..

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)

canım bende bugün adet oldum yani nisana transfer olanlardanım,o kadar hızla hamiş veriyoruzki eminim hamiş olmadığını öğrenen herkese bu umut oluyordur neyse herşeyde hayır vardır görelim mevla neyler neylerse güzel eyler:KK66:

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
amway
azra arda
bahar34
bengüsu.......................(12 mart )
bebişiiim
burcucukkkk
cano77
derram
dilek83
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
fatma kurban
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rabiş
rem
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
supremunvale
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİLE(10)

arkadaşlar zeynoo24 te hamile gebelik bölümünde bugün net sonucu verdi yani hamişlerimizin sayısı 10 a çıktı ne mutlu listemize zeynocuğum bu bölüme pek takılmıyorsun ama listede olduğuna göre seni tekrar tebrik ediyorum canım:KK66:

ben bugün adet oldum arkadaşlar,beklenen adet tarihimde oldum hemde hiç sapma olmadan neyseki buna da şükür çünkü adet tarihlerimi düzene sokmak için de epey uğraşmıştım ,umutlar bir sonraki aya inşallah,bu durumda muhtemel adet tarihim gelecek ay 12 Nisan oluyora.s.

Günaydın kızlar. Maaşallah yeni hamişlerimiz olmuş. Ben bu ay tedaviye ara verdim. Zamana bırakacağım biraz...

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
amway
azra arda
bahar34
bengüsu.......................(12 nisan)
bebişiiim
burcucukkkk
cano77
derram
dilek83
ecetuna
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras
esrasoner
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gozdenç
gözlüklü
gülüm12
hatice27
h.mine
kançiçeğim
karagözlü
kuzuum
laren
limon
liligum
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
rabiş
rem
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
supremunvale
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tutku03
türlü türlü..
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
z@z@
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)

fato83,miki ve silgi aramıza hoşgeldiniz inşallah en kısa zamanda hamiş haberlerinizi alırız

zeyno24 tebrik ederim a.s.canım senide allahım kucağına almayı nasip etsin

Günaydın kızlar. Maaşallah yeni hamişlerimiz olmuş. Ben bu ay tedaviye ara verdim. Zamana bırakacağım biraz...

günaydın alincim nasılsın bugün hakkınızda hayırlısı olsun bakarsın bu verdiğin arada hamiş kalırsın :emir_bebek: neden olmasın dimi

Çok yorgunum süarcım. Evi yerleştirmek ile uğraşıyorum ama işler bitmek bilmiyor.Hele çalışan olunca inan çok daha zor oluyor. Klomen tüm dengemi bozduğu için içmek istemiyorum bu ay. Bu nedenle ara verdim.

zeyno 24 tebrik ederim canım rabbim kucağınada almayı nasip etsin ha gayret kızlar bu hızla gidersek listede hamiş olmayan kalmıyacak

selam kızlar nasılsınız..bişe soracam size ben netden çocuk olması için bazı dualar buldum deneyenler var mı?bundan sonrası için kendimi buna verecem..çünkü problem yoksa ve hamile kalamıyorsam herşey allahtan.zaten buna inanıyordum ama bu sefer daha derin dualar öğrendim.

selam kızlar nasılsınız..bişe soracam size ben netden çocuk olması için bazı dualar buldum deneyenler var mı?bundan sonrası için kendimi buna verecem..çünkü problem yoksa ve hamile kalamıyorsam herşey allahtan.zaten buna inanıyordum ama bu sefer daha derin dualar öğrendim.

larencim slm,
ben tefriciye okuyorum,4444 tane yani ve geçen gün 10 yıldır çocuğu olmayan bir arkadaşım vardı şu anda hamile iki kere aşılama olmuştu ama sonuç negatif sonra kendiliğinden olmuş,o da meryem suresinin 12. ayetine kadar (11. ayeti dahil) okumuş ve hamile kalmış,başka bir arkadaşı da aynı şekilde hamile kalmış,şu an regliyim bitince bende okumayı düşünüyorum en azından biz elimizden geleni yaptık gerisi Allah'a kalmış yani tevekkül ederiz bence,denemeye değer a.s.

slm kızlar bişey dicem ya adetliyim kanamayla beraber kan pıhtılarıda düşüyor her halde önemli bi sorun yoktur dimi

slm kızlar bişey dicem ya adetliyim kanamayla beraber kan pıhtılarıda düşüyor her halde önemli bi sorun yoktur dimi

benimde genelde 2. ya da 3. günümde oluyor,doktora sormuştum,normal bir şeymiş,korkulacak bir şey değil ama için rahat etmiyorsa doktora gidebilirsin.

zaten yarın gidicem hem tedavide görüyordum yarın 3. günüm onuda sorayım teşekkür ederim

X