Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bengüsucum tefriciye ne canım?yani bilemedim yazarmısın ????
bende bunları buldum;7 gün boyunca oruç tutup her iftar vaktinde suya 21 kere ya musavir ya bari ya halık isimlerin okuyup o suyla iftarını açıyorsun.bu isimlerin hürmetine allah inşallah nasip eder....
geceleri 1267 kere inne rabbeke hüve'l_hallaku'l_alim okuyorsun üç ay boyunca...allahım nasip eder inşallah

larencim salat-ı tefriciye olarak yazılıyor,genelde tüm dua kitaplarında var,google arama motorundan da bulabilirsin ismini yazınca çıkıyor.
Allahım bebek isteyen tüm herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

merhabalar hanımlar........hamişleri kutluyorum Allah sorunsuz bir hamilelik dönemi geçirmenizi nasip etsin......Eğer tefriciye okunacaksa bende yardım ederim sizlere daha önce çok okudum ama şu an regliyim bitince okurum onun içinde bir liste yapalım isterseniz.....Tefriciye çok güzel bir salavat-ı şerife mealini okuduysanız bilirsiniz peygamber efendimiz(s.a.v)in yüzü suyu hürmetine dualarımızın kabulünü arz ediyoruz Rabbimize eminim bir çok arkadaşımız yardım eder herkes 50-100 tane alsa hemen okunur zaten.Okuduktan sonra bize düşen tevekkül etmek..............

hamıle olan arkadaslarım sıze kucak dolusu sevgıler a.s. allah tamamını erdırsın, ben bsıey sorcam sızlere, ya benım reglım 27 mart yanı 2 hafta falan var ama azonce farkettım cok azcık kahverendınden pembeye yakın (nasıl tarıf edıyorum ama :dance: ) bır leke gordum ve kasıgımda sancı var ama sadece sol kasıgımda ve akıntım var neden böle oldum ılk defa bole oldu kafamçokkarıştı

baharcım bunu başkasıda başkasının adına okuyabiliyor mu??bide nasıl okunuyo..zamanı falan varmı?bende adetliyim yani bitince başlayacam okumaya.....inşallah duamızı hakkı ile okuruzda rabbim kabul eder....

evet hayatım okuyabiliyor.yani daha doğrusu okumaya başlayınca ne için okucaksan ona niyet ediceksin bitince de kabulu için dua ediyorum ben ama başka bir duası varmı bilmiyorum.bende şu an hastayım o zaman hangimizinki daha önce biterse buraya bir liste yapalım almak isteyen arkadaşlar da alıp okusunlar ayrıca zamanı yok ama bir an önce okunursa daha iyii olur tabi ....sadece bu sitedeki arkadaşlarımız için değil kucağına bebeklerini almak isteyen dünyadaki her anne baba adayı için okuyalım Sonucunu da Rabbimize bırakalım Mevlam neylerse güzel eyler....................

merhaba arkadaşlar son iki günüm 14 martta regl günüm, ama hiç hamişlik belirtisi yok aksine regl belirtilerim çok fazla kasıklarım ağrıyor, aynı hastalanacağım gibi anlayacağınız bu ayda olmadı galiba...

kızlar 51. gün sonunda dün regli oldum, benim vücut saatim bu işte böyle işliyor, yapacak bişey yok... Am içimde iyi bir his var ben bidahaki ay hamile kalıcam gibi sanki hadi bakalım inşallah....

günaydın kızlar nasılsınız bugün
4444 dua için liste yapılırsa bende okurum yeni konu açalım orda toplayalım dua edecek olan arkadaşları listeler karışmasın olurmu ?
öpüyorum hepinizi

Günaydın kızlar. Bu aralar işlerin yoğunluğu ve taşınma telaşından çok giremiyorum siteye. Hepinizi çok özlüyorum. Nasıl listede son durumlar var mı yeni hamişlerimiz?

kolay gelsin alincim..yerleşebildin mi biraz??????alincim sen ne kadardır bekliyodun canım

hamile arkadaşlarımı tebrik ediyorum darısı tüm isteyenlerin başına inş.arkadaşlar 1.5 yıl uğraştım olsun die olmadı eşim varikosel ameliyatı oldu ve tam 6 ay sonra allahıma şüküler olsun hamile kaldım.hamile kaldığım ay denediğim şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum.ben hergün ateş ölçme yöntemi uyguladım ve hergün 1 bardak keçiboynuzu pekmezi katarak süt içtim.adetim bittikten bir gün sonra günaşırı ilişkiye girdik.eşimede hergün hazırladığım karışımdan yedirdim(fındık,ceviz.badem,kuru siyah üzüm,kayısı kurusu,imcir kurusu bunları ezip keçiboynuuzu pekmezi ve balla karıştırdım)ve her ilişkiden yarım saat önce eşime çok sert şekersiz türk kahvesi içirdim.ilişkiden sonra ayaklarımı havaya kaldırım altıma yastıkla destek koydum en az yarım saat bekledim ve hemen banyoya girmedim.vee allahıma şükürler olsunki çabalarım sonuçsuz kalmadı sizinle paylaşmak istedim kıslar ben faydasını gördüm denemek isteyenler buyursunlar.Allahım isteyen herkese sağlıklı bebekler nasip etsin inşalah

Larencim çalışırken çok zor oluyor. Tam olarak yerleşemedim. Bu hafta sonu tamamen yerleşerim sanırım.Ben 1 senedir uğraşıyorum hamile kalmak için ama daha başarılı olamadım. 3 kere yumurta takibi yaptırdım,sonuç alamadım. Bu ay yaptırıp yaptırmama konusunda kararsız kaldım. Biraz ara vermek iyi gelecek diye düşünüyorum.

bencede canım arada bir resetlemek lazım bedeni..bizde ara verdik biraz tedaviye..hatta baya bi ara verecez herhalde..gerçi ben istemiyorum tedavinin devam etmesinden yanatım ama eşim istemedi.2009 a kadar olmazsa(o zaman benim iki yıl olacak) tüp bebek deneriz dedi.ama ben önce aşılamanın yapılmasından yanayım..çünkü hiç denenmedi bize aşılama ve sebebi bilinmeyen infertilerde ii sonuçlar veriyormuş..allahım hayırlısı neyse onu nasip etsin hepimize

canım teşekkürler gerçekten inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder...darısı inşallah bizlerin başına...ama benim eşimin sperm tahlilleri çok normal çıktı..gerçi varikosel var ama spermlerini etkilemiyor (çok şükür allaha)yinede bunu uygulayacam canım saol........

canım ya sbeıy sorcam hepsını anladım da sert turk kahvesının amacı nedır sırnaşık şeykafamçokkarıştı bende 14 aylık evlıyım 9 aydır bebek ıstıyorum ama bsıey yoksenağlama

Kizlar bu ay herkes unutucam artik bebek dusuncesi dedi hakkatende unuttunuz galiba. pek yazan yok suara. Dusunceyi unutun ama bizleri degil ( Yine dertleselim yine konusalim.

Kizlar bu ay herkes unutucam artik bebek dusuncesi dedi hakkatende unuttunuz galiba. pek yazan yok suara. Dusunceyi unutun ama bizleri degil ( Yine dertleselim yine konusalim.

aynen sana katılıyorum bebekte unutuldu bızlerde bende sıkayetcıyımsırnaşık şey ayrıca hamıle kalan arkadaslarda eskısı gıbı yazmıyolar, eee öle olsun kıssslarrrrjeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…