Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyi akşamlaarrr.....

herkese iyi akşamlar...
maatcım nasılsın? sende gündüz giremedin sanırım. bende evde yoktum geç geldim,yemek falan derken ancak oturabildim. sen neler yapıyorsun? inşallah en yakın zamanda hamiş kalırsın. benim arkadaşımın arkadaşı 39 yaşında ve şimdi hamile. hatta kendisi benin bebeğim olmaz ancak tedaviyle olur demiş ve bence kendinisini tedaviyle olacak diye şartlandırmış ve daha sonrada kendiliğinden hamile kalmış.inşallah seninde öyle olur.

:::))) yaw çok alemsin... şu gülen suratlardan koymak isterdim ama koyamıyorum malum :( canımın içi sen bi açılışı yap gerisi gelir merak etme::))) yaşın uygun şükürler olsun .... şubede bir arkadaşın 34 yaşında ilk çocuğu tüp bebekle olmuş... kısa bir süre içinde ikincisine kendiliğinden hamile kalmış....

kızlar ben çıkıyorum artık birazda kocamla ilgileneyim hepinizi öptüm ii akşamlar

vildancım hayırlısı olsun canım. yalnız klomeni üst üste kullanma. banada doktor vermişti 2 ay üst üste kullandım. başka bir doktora gitmiştim. bu hapı 2 ay üst üste kullanmasan iyi olurdu demişti. doktordan doktorada değişiyor işte... inşallah sonuç iyi olur ve yakın zamanda :CüvCüv: haberini alırız.

Ay hadi inşallah yarabbim....Ama ben kilo veremiyorum.Evlilikten sonra 10 kilo aldım bu kiloyu vermemi istiyo dr. um ama veremiyorum.Verirsen işimiz kolaylaşır diyo elimden geleni yapıyorum.Plates e başladım 1 haftadır fit bi görüntü veriyo ama baskül aynı hala.

bende 78 kiloyla hamile kaldım ne kadar çok demi nasıl kilo almıycam hamilelikte bilmiyorum benim tavsiyem zayıflayın arkadaşlar.ben 6 aydır tedavi görüyordum 15 kilo bile verebilirdim ben sadece 3 kilo verdim ve 78e düşebildim şimdi pişmanım ama o üç kiloyuda 2haftaık lahana suyu diyetiyle verdim

bilgen merhaba. tekrar tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin inşallahhhhhh.
bilgencim sen anladığım kadarıyla aşılama yaptırmadın sadece iğne mi kullandın:uhm:

olsun canım sağlıklı olunda ne yapacaksın. artık bundan sonrada kilo vermeye çalışamazsın ya. bebişin bir doğsun daha sonra verirsin kilolarını.

bilgen merhaba. tekrar tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin inşallahhhhhh.
bilgencim sen anladığım kadarıyla aşılama yaptırmadın sadece iğne mi kullandın:uhm:

evet ilaç ve iğne tedavisi oldum.aşılama bu ay olacaktı ama olmadı şükür:ecrin_bebek:

evet ilaç ve iğne tedavisi oldum.aşılama bu ay olacaktı ama olmadı şükür:ecrin_bebek:

senin adına çok sevindim,bizde 3.aşılama için start verdik. şu anda iğnelere devam. yarın kontrol var.
hepimizin hakkımızda hayırlısı olsun. bizlerede dua et olur mu?

ahh..ahh.. hayatım inşallahhhh...
gündüz bir ara girdim ama işlerin yoğunluğundan ancak cee diyebildimm.... şimdi de bilgisayarı unutup gidip dalmışım ütüye .. ütülediklerimi yerleştirmeye götürürken aaa bi baktım topiği açık unutmuşum

ahhh sorma o ütünün başına birde ben geçebilsem. birazdan kalksamda ütünün başına geçsem diyorum ya bakalımkaydirigubbakcemile3 sana kolay gelsinnnnnn...

kızlar acil cevap lütfen.......
göğüs uçlarım yara olmuş gibi acıyor yara deil ama bide sanki emziriyormuşum gibi delinmeye başamış sizce neden olabilir

selam canlarim nasilsiniz ben hic iyi degilim
bir kacgündür cok siddetli agrim vardi regl oldum bu sabah doktora gittim megerse hamileymisim ama düsük yapiyomusum cok üzgünüm bilmiyordumsenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…