Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Ay hadi inşallah yarabbim....Ama ben kilo veremiyorum.Evlilikten sonra 10 kilo aldım bu kiloyu vermemi istiyo dr. um ama veremiyorum.Verirsen işimiz kolaylaşır diyo elimden geleni yapıyorum.Plates e başladım 1 haftadır fit bi görüntü veriyo ama baskül aynı hala.

hayatım kaç kilo fazlan var sorması ayıptır?? yani doktora göre???

kızlar acil cevap lütfen.......
göğüs uçlarım yara olmuş gibi acıyor yara deil ama bide sanki emziriyormuşum gibi delinmeye başamış sizce neden olabilir

hımmm... yaw kesin bi hormonun yükselip alçalmasıyla ilgili bişi olsa gerek ama hangisi acep ??? göğüs cundan 3 vakte kadar süt ya da sıvı gelirse prolaktin olabilir.... doktora bi muayene olmak lazım ... hormon testi isteyebilir muhtemelen

selam canlarim nasilsiniz ben hic iyi degilim
bir kacgündür cok siddetli agrim vardi regl oldum bu sabah doktora gittim megerse hamileymisim ama düsük yapiyomusum cok üzgünüm bilmiyordumsenağlama

çok geçmiş olsun canım ya.... öfff.. aslında her kötü haberin ardında bir olumluluk da gizli oluyor bir yandan... bak hamile kalmışsın en azından... demek ki düşük sonrası korunma dönemini atlatınca yine kalma şansın yüksek

kızlar acil cevap lütfen.......
göğüs uçlarım yara olmuş gibi acıyor yara deil ama bide sanki emziriyormuşum gibi delinmeye başamış sizce neden olabilir

rufeyde canım maata katılıyorum. prolaktin hormonun yüksek olabilir. benimde göğüs uçlarım acıyordu,öyle böyle değil baya acıyordu ve prolaktin hormonum yüksekmiş şimdide onun için hap kullanıyorum.

hımmm... yaw kesin bi hormonun yükselip alçalmasıyla ilgili bişi olsa gerek ama hangisi acep ??? göğüs cundan 3 vakte kadar süt ya da sıvı gelirse prolaktin olabilir.... doktora bi muayene olmak lazım ... hormon testi isteyebilir muhtemelen

benim hormon testlerim normal çıkmıştı ama yumurtlama günüm geçeli 2 gün oluyor ondan kaynaklanabilirmi acaba?..

bir kacgündür cok siddetli agrim vardi regl oldum bu sabah doktora gittim megerse hamileymisim ama düsük yapiyomusum cok üzgünüm bilmiyordumsenağlama

canım yaaaaaa çok geçmiş olsun. Allah birdaha yaşatmasın. inşallah düşükten sonraki dinlenme döneminden hemen sonra hamile kalırsın. içini ferah tut.

cok kiziyorum kendime hic dikkat etmedim bilemedim melegim icimdeymis ah keske biraz olsun hissetseydim hala soktayim kolay kolay kendime gelebilirmiyim bilmiyorum

bende 78 kiloyla hamile kaldım ne kadar çok demi nasıl kilo almıycam hamilelikte bilmiyorum benim tavsiyem zayıflayın arkadaşlar.ben 6 aydır tedavi görüyordum 15 kilo bile verebilirdim ben sadece 3 kilo verdim ve 78e düşebildim şimdi pişmanım ama o üç kiloyuda 2haftaık lahana suyu diyetiyle verdim

bilgencim boyun kaç??? ben de 73 kiloyum ve 165'im... benim de vermem lazım daha.. aslında 90lardan bu kiloya indim biliyor musun ::)) ama hele bir yaştan sanra kilo vermek çok zor oluoyr....

yaw hakcacım sana bi cevap yazmıştım baktım her yazdığım war ama o yok... allah allah.. enteresan ...

ahhh sorma o ütünün başına birde ben geçebilsem. birazdan kalksamda ütünün başına geçsem diyorum ya bakalımkaydirigubbakcemile3 sana kolay gelsinnnnnn...

hah buldum işte bu yazdığımdı::))) ehehehehe.... yaw benimki de birike birike dağ gibi olmuş.. .öffff ... allahtan koca ofis işinde çalışmıyor ... bi de hergün onun gömleği bilmemnesi falan olsa hiç çekilmezdi

benim hormon testlerim normal çıkmıştı ama yumurtlama günüm geçeli 2 gün oluyor ondan kaynaklanabilirmi acaba?..

onunla bi alakası olacağını sanmıyorum... hormonal bi durum gibi ... bahsettiğin testleri yaptıralı ne kadar oldu?? bi de prolaktine kesin bakıldı mı testleri bi arayıp bulsana ??

cok kiziyorum kendime hic dikkat etmedim bilemedim melegim icimdeymis ah keske biraz olsun hissetseydim hala soktayim kolay kolay kendime gelebilirmiyim bilmiyorum

hayatım niye kızıyorsun ki kendine::KK43:( olacağı varmış... sen ne yapmış olabilirsin ki??

hah buldum işte bu yazdığımdı::))) ehehehehe.... yaw benimki de birike birike dağ gibi olmuş.. .öffff ... allahtan koca ofis işinde çalışmıyor ... bi de hergün onun gömleği bilmemnesi falan olsa hiç çekilmezdi

sorma benimkide birikti. hadi sen çalışıyorsunda anca vakit buluyorsun. ben evdeyim ama yinede vakit bulamıyorumkaydirigubbakcemile3

sorma benimkide birikti. hadi sen çalışıyorsunda anca vakit buluyorsun. ben evdeyim ama yinede vakit bulamıyorumkaydirigubbakcemile3

yaw o işler öyle oluyor... normaldir... ben de evde izinli olduğumda "amaaann yarın yaparım olmazsa öbürgün" diye diye işleri savsaklıyorum hep::)) çalışınca mecburen saatle yarışıyorsun ... tabii kişilik de önemli.. ben ev işlerinde çok tembelimdir.. bi de öööle çok titiz bir ev hanımı falan sayılmam::)) zaten ev temizliği ile kociş ilgileniyor::)) yani ben ev hanımı olsam iyice yayarım herhalde::))) ama titiz düzenli bir kişilikte olunca ev hanımı da olsan çalışsan da hep derli toplu olanlar war

prolaktinin referans değerleri 1,9 - 25 'miş... bu durumda seninki normal sınırlar içinde görünüyor... ama nisanda yaptırmışsın... bence yine bi doktora görünsen iyi olur... gerçi öyle her ay her ay hormonlar inip çıkmaz.. zırt pırt hormon tahlili yapılmaz ama senin belirttiğin sıkıntılar prolaktin artışındaki duruma benziyor ki prolaktin fazlalığı da gebe kalmayı önleyen bi durum... vücut kendini bir nevi lohusa falan gibi sanıp ona göre hormon salgılıyor ve gebe kalmayı önlüyor bu durum... ne olur ne olmaz sen yine de bi doktora danış derim... tabii çok alakasız bi durum da olabilir... ne biileyim alerjik bi durum bile olabilir .. vücudun ne zaman neye ne tepki vereceği bilinmiyor .. ihmal etme lütfen

geçmiş olsun arkadaşım.kendimi bi an senin yerine koydum Allah vermesin yarabbim.Sana acil şifalar diliyorum...Umarım en kısa zamanda bebişin olur tekrtardan..:nazar:

X