Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

tebrik ederim bilgen...Allah tamamına erdirsin...
Hayırlı bir evlat olur inşallah... Rabbim bize hayırlı zamada nasip eder inşallah....

evet hamileyim çok mutluyum darısı isteyenlerin başına ama inanamıyorum hala dün betahcg329du ultrasonda gözükmedi ama doktor kesin var dedi:CüvCüv:

tedaviyle hamile kaldın canım ve kaç yıllık evlisin kendine dikkkat et kızzz valla kolay bulunmuyoo

beni de ekleyin beni de bben bebiş istiyorummmmm..... 4 aylık evliyim sadece dünden beri korunmuyorum..hemen olur mu dersiniz.???:Saruboceq::çok üzgünüm:

rüfeyda vildan maat yadel baharcım bilgencim hoşgeldiniz kızlarr ee sohbette koyulmuşsunuzz

kız vildan ne dedi dr çabuk söle anam hadii durmasana

rüfeydacım sen nasılsın datlummm :)))

kız maat ben sana demedimmi ispiyonlarım seni diyyee işinin başı na çabuk hehehe

bilgencim inanmak ne kadar zor demi uzun bi süre denedikden sonra insan kendini olmayacak pskolojisine kaptırıyo işde rabbimde böyle şaşırtıyooo allahım tüm isteyenlere versin içinde bizlerede inşallahhh aminnnn

rüfeyda vildan maat yadel baharcım bilgencim hoşgeldiniz kızlarr ee sohbette koyulmuşsunuzz

kız maat ben sana demedimmi ispiyonlarım seni diyyee işinin başı na çabuk hehehe

bilgencim inanmak ne kadar zor demi uzun bi süre denedikden sonra insan kendini olmayacak pskolojisine kaptırıyo işde rabbimde böyle şaşırtıyooo allahım tüm isteyenlere versin içinde bizlerede inşallahhh aminnnn

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn inşalllaaahhh
iyiyim yasemencim saol sen nasılsın çalışmalara devam ediyporuz rabbim bir an önce yüzümüzü güldürür inşallah bizde anlamadan şaşırıveririz inşallaha.sa.s

tedaviyle hamile kaldın canım ve kaç yıllık evlisin kendine dikkkat et kızzz valla kolay bulunmuyoo

ben 1,5 yıllık evliyim 6 aydır tedavi görüyorum evlendiğimizden beri hiç korunmadık.doktor bir dahaki ay aşılama yapacaktı ama kısmet bu aymış.bu ay 3 yumurtam oluşmuştu pregnylde yaptırdık ve oldu hala inanasım gelmiyor ama:sm_cool:
inşallah sizede nasip olur arkadaşlar.bende ve eşimde bi sorun yoktu.

evet hamileyim çok mutluyum darısı isteyenlerin başına ama inanamıyorum hala dün betahcg329du ultrasonda gözükmedi ama doktor kesin var dedi:CüvCüv:

hayırlı olsun gözün aydın bilgencim.... rahat ve sağlıklı bir gebelik diliyorum (yaw aşağıdaki çiçekten koymak isterdim ama benim hala gülümsemeler çalışmıyor napıcam bilmiyorum::KK43:( )

kıs işte gördün benim işten girmem de ancak bu kadar.... sana ancak cevap yazabiliyorum ....... yaaaa bu arada ne olacak bu gülümsemeleri hala kullanamıyorum bennnnnnnnnn ...öffffff

hsg filmi banada çekildi kanallarda bi tıkanıklık varmı diye bakılıyor vede hafif tıkalı kanalları açıyor ben çektirmeni tavsiye ederimhsg çektirdikten sonra hamile kalan çok arkadaşım oldu.inşallah hamile kalırsın

dr.umla konuşup çektirmek istiyorum aslında en azından kafamdaki şüphelerde gider diye düşünüyorum.Ayrıca bebişin hayırlı olsun.Darısı başımıza demekten ve dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden.:enbuyukkk:

iyi akşamlar canım.Nasıl olabilirim her yeni güne umutla uyanmaktan başka.:CüvCüv:

sormaaaa hiçç::KK43:( walla ben de bugün yarın heyecanla bekliyorum kırmızı kartı görmeyi... bu ay oldu oldu.. olmadı artık eşimle aralıkta randevu alıp aşılama için başvurmaya karar verdik.. ya da doktorun bizim için uygun göreceği başka bir metod.. hayırlısı bakalım

inşallah hayırlısı olur,Allah tez zamanda nasip eder.Ne bileyim burda bi çok arkadaşın yazılarını okuyorum her yeni hamile haberiyle umutlandıklarını söylüyorlar.Ama ben aynı duyguları yaşıyayamıyorum.Daha da ümitsizliğe düşüyorum sanki herkes bir bir gidiyor ve ben bi gün tek kalıcakmışım gibi hissediyorum belki saçma ama öle işte.Ama hepinizde bebişlerinize kavuşmanızı çok istiyorum.Çünkü beklemek kadar zor bişey yok...

aaaa.... yok hayatım yok... öööleeee moralini sıfırlama lütfen.... bak ben 38 yaşındayım ve hala umutla yaşıyorum... tam gerisayımdayım üstelik yaş icabı::KK43:(( ama sırf bu konuda değil ..hiç bir konuda ümitsiz yaşanmıyor ki

sen yine iyisin hayatım... bu konuda 35inden sonra acayip bir inişe geçiyorsun... yumurtalar dinazor yumurtası gibi oluyor maalesef ::KK43:(

X