Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakçacım hoşgeldin canım dr randevun nasıldı canımm inşallah iii haberler getirdin bizlere

hakçacım hoşgeldin canım dr randevun nasıldı canımm inşallah iii haberler getirdin bizlere

hoşbulduk yasemennnn. yumurtalar gelişiyormuş,iğnelere devam. kısmetse Pazartesi kontrole gidicem. bakalım hayırlısı. sen doktora gitmemişsin daha ama yarın gidecekmişsin hadi bakalım hayırlısı arkadaşım...

evet canım gitmedim ay bi türlü olmuyoo yaa elbet bundada bi hayır var yarın gitcem inşallahhh bu sefer dün eşim biraz geç geldi
sonrada ben çıkmak istemedim biraz gribimde

canım senin adına inan çok sevindim inşallah sonuda iyi olur bebeğine kavuşursun canımm bak bebişine adım adım yaklaşıyosun bence bu sefer olacak rabbim bu çabanı boşa çıkartmayacakk inşallahh

hakça gelince hangi igneleri kullandıgını yazarmısın ben 3ay igne tedavisi gördüm bendede yumurtalar geklişti ama haddinden fazla gelişti iptal ettik

hakça gelince hangi igneleri kullandıgını yazarmısın ben 3ay igne tedavisi gördüm bendede yumurtalar geklişti ama haddinden fazla gelişti iptal ettik

yadel merhaba.ben 2.aşılamada puregon ve menogon kullandım.bu 3.aşılama sadece menogonla başladık.150 doz vuruyorum.günde 1 kere. sen hangi ilacı kullandın ve dozu kaçtı? hayırlısı olsun senin adınada...

geçmiş olsun canım. havalar soğudu burada da soğuk. dikkat et kendine.
Allah hepimizin çabasını,tedavilerini boşa çıkarmasın. en yakın zamandada bebişlerimiz gelir inşallah hayırlısıyla...

bende puregon ve menegon kullandım bende pko oldugu için aşırı gelişti yumurtalar hayati tehlikesi oldugundan ara verdik birde baskılayıcı igne vardı lucrin günde 5doz lucrin 75ünütete menegon kullandık sonuç hazin oldu allah sana şifa versin canım

inslh ALLAH seninde yardimcin olsun bende tlf bekliyorm bakalim tamam mi devammi diycekler konturol vardi bugun yumurtalar gelismis ama ne diycekler

amin canım hepimize... bir daha nezaman başlıyacaksın tedaviye?
pko için Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun soğan kürünü denedin mi?

amin canım hepimize... bir daha nezaman başlıyacaksın tedaviye?
pko için Dr.İbrahim Saraçoğlu'nun soğan kürünü denedin mi?

ewet denedim canım bir hafda oldu biteli akıntım çok ama 3aydır adet olamadım hala bu konuda faydası olmadı

3 yil olcak sorun sperm azligi 5 milyonmus suan tedavideym bugun konturol vardi igne vurunuyorm yumurtalar gelismis ama tam buyumemis ariycaklar ya igneye devam edin diycekler yada tamam deyip pazar gunu falan topluycaklar bakalim tlf gelince bellki olcak

ewet denedim canım bir hafda oldu biteli akıntım çok ama 3aydır adet olamadım hala bu konuda faydası olmadı
sen uygulamışsın ama ben bunu buldum driibrahim saraçoğlunun sayfasından;

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürünü anlattı:
Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :
1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…