Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

arkadaşlar allah rızası için bilen söylesin bu pkonun caresi yokmu ben bulamadımsenağlama tüm hayatım alt üst oldu tam 2buçuk aydır adet olamıyorum hergün sancı canıma yetti yahukötükedihüso

canım ben 1 senedir nazan hanıma gidiyorum kızılaya ondan sonuç alamazsam ruhnaz yılmaza gidecem ilk doktorum oydu zaten tedaviyle bir kızım oldu ruhnaz yılmazıda denemediysen bi dene derim geçmiş olsun hayırlı sağlıklı bebişlerin olsun inşallah.pko için burdaki kızların birsürü yöntemleri var dene bakalım allahtan ümit kesilmez

anadolu hastanesindeki ruhnaz hanımı bana herkes tavsiye etti.bende ona gitmeyi düşünüyorum.

Kilo verilmesi tedaviye önemli katkılarda bulunur. Vücut ağırlığının %5 oranında azalması bile yumurtlamanın geri dönmesini sağlayabilir.

pko nun nasıl tedavi edileceği bölümünde buldum (internette)

anadolu hastanesindeki ruhnaz hanımı bana herkes tavsiye etti.bende ona gitmeyi düşünüyorum.

evet işinde iyi bi doktor.tedavi ücretlerinin fazla olması yüzünden gidememiştim ama ücretler düşmüş galiba.2 ay daha kızılaya gidiyim bakalım sonuç alamazsam ruhnaz hanıma gidecem

tedavi ücreti 8 ytl canım.ek işlemde ek ücret alıyorlar.ama nazan hanımada çok gittim oda bilgili geliyor bana.

canım ben nazan hanımdan sonuç alamadım memnunda kalmadım anadolu hastanesinide düşünmüyorum ilk baharda tüp bebek düşünüyorum hayırlısı artık hap yutmaktan igne olmaktan bıktım birde öyle şansımı denicem. kilo sorunum yok ama genede olmuyooosenağlama

hayırlısı olsun :) umarım tüp bebekte başarılı olursunuz

ilk tedavimde yani bundan 9 sene önce vücudum klomene cevap veriyodu.şimdi direniyor .sürekli over kistim tazeliyor hatta buseferki ameliyatlık işte nasip kısmet olmayacakya bişeyler bahane oluyor

merhabaaaaaa... yaw bi sürü yeni arkadaş gelmiş.... hoşgelmişler a.s. inşallah herkes hamile olup kucağına bebeğini alır da bebkelerle ilgili fikiri alışveirşinde bulunmak için başka topikte buluşuruz sırnaşık şey
yaw işe yeniden başladığımdan beri bi denk gelemiyorum muhabbetin hızlı döndüğü saatlere :bbo: yeniden yıllık izin mi alsam ne kaydirigubbakcemile3 izin dilekçemi yazaken de KKda sohbeti kaçırıyorum kardeşşşiimmmm derim kaydirigubbakcemile3

maat canım nasılsın
okudunmu benim yazdığımıda

merhaba canım sen nasılsın??? ben iiyiyim... yalnızca işler çok yoğun ..akşama eve geldiğimde sanki bütün gün kızılıcık sopasıyla evire çevire beni dövmüşler gibi hissediyorum kendimi kafamçokkarıştı bütün gün müşterilerle yüzyüze ve telefonla konuşmaktan kendi sesimden nefret ettim walla... kendi sesimden kafam şişti sırnaşık şey bi de bu birkaç gün yumurtlama dönemim... sözümona evde de sıkı çalışma yapmamızlazım ama bende hal mi kalıyo be kardeşim yorgunluktan kaydirigubbakcemile2 neyse napalım görev niyetine yapıcaz bişiler.. herşey bebek için -tatlicadiarzu- yaw bu velet bi gelse kıçına kıçına vurcam.. neler çektiriyo bize yaw... maymun olduk walla hihoyyyt

onun dışında bu hafta benim kociş akşamları evde... bı çok istisnai bi durum.. o nedenle bu hafta akşamları da pek takılamadım... şimdi de içeride maç seyrediyo da o yüzden kaçtım geldim... birazdan maç biter miyavvvv diye çağırır beni yine sırnaşık şey
yaw ne yazdın ... şööle bie geriyi taradım göremedim... dur bi daha bakiim

smhsmh'cim arkadaşının hamileliği ve senin bunun üzerine girdiğin duygulanımlı ruh halini ve bu ruh halinin birdenbire seni orhan veli'ye dönüştürmesini mi kastediyorsun???? yaw eğer buysa ne diim bilemiyorum.... allahın gücüne gitmesin ama ben de yakınlarımda bu haberi duyduğumda hem onlar adına seviniyor olmakla birlikte itiraf etmek lazım ki acayip içim buruluyor ve kıskançlıktan bayılıyorum :bbo: yapcak bişi yok... bizimkisi de insani bi tepki .

duygularıma tercüman oldun canım
demekki tek değilmişim
Allah yardımcımız olsun
sağolasın
kendini fazla yormayerimseniben

:1rolleyes:arkadaşlar yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim biraz rahatladım lokal anesteziyle daha da rahatlamış olarak atlatırım ve inşallah temiz çıkar çok çok saolun hepiniz biran önce bebişlerinize kavuşun inşallah tabi bende

rufeydecim sen hsg çektirecektim di mi?? ben hiç çektirmedim ama arkadaşlardan duyduğum kadarıyla çok büyütülecek bişi değilmiş.... normal kadın doğum kontrolünde bile kendimizi kastığımızda canımız yanar biliyorsun... o nedenle bence canı yananlar daha çok anladığım kadarıyla kendini kastığı için... bi de doktorun elinin hafif olup olmaması da önemli tabii. aynı normal kontroldeki gibi.... sen yine de seçme şansın varsa lokal anestezi iste bence.... ne kasacaksın kendini.... kolay gelsin diyorum şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…