Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

rüfeydacım rahat ol olurmu ben her ay ondan daha fazla adet sancısı çekiyorum iç geldi tabi bünyeden bünyeyede fark eder ama korkma hiç bişey anlamıyosun bile bana neler söylemişlerdi varya gitmicektim nerdeyse neymiş efendim rahimi dışına çıkarıyolarmışta öyle çekiyolarmış falan filan öyle bişey yok sadece ilacı veriyo normal röntgen gibi çekiyo merak etme rahat ol

rufeydacım sen bilirsin hayatımmm ama inan o masaya yatınca o aletler takılınca yarım bırakma olasılığı zaten yok emin ol :))) neyse canımmmm boşuna stres olma çok iyi geçicek bak görürsün...

mrb rufeydacım ben pazartesi çektirdim. tam çekileceği gün doktorum grip olmuş. başka doktor bulduk. lokal yapılacaktı ama yapmadılar bana canım çok yandı fakat ilaç verirken değil aletleri takarken. Kendimi çok kastım galiba aletler durmadı doktor birkaçkere takmak zorunda kaldı. ama bunun nedeni kendimi çok kasmamdı bence. sonuçta bitiyo allaha şükür birşey çıkmadı. bence kesin lokal anestezi al ben ne ağrı kesici ne de başka birşey öylece gittim.

Arkadaşlar ben sizlere birşey sormak istiyorum. Ben biraz öncede yazdığım gibi rahim filiminden çok korktum sıra aşılamada. Aşılamada da hsg gibi aletler takıyorlarmı ben hsg de 3 tane alet gördüm sanırım. yoksa sadece sepeklum denilen aletmi takılıyor. ya çok panik yapıyorum. İşlemler nasıl oluyo yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar ben sizlere birşey sormak istiyorum. Ben biraz öncede yazdığım gibi rahim filiminden çok korktum sıra aşılamada. Aşılamada da hsg gibi aletler takıyorlarmı ben hsg de 3 tane alet gördüm sanırım. yoksa sadece sepeklum denilen aletmi takılıyor. ya çok panik yapıyorum. İşlemler nasıl oluyo yardımcı olursanız sevinirim

canım geçmiş olsun aşılamada korkulacak bişey yok sadece spekulum takıyolar o zaten acıtmıyoo katater yardımıyla eşinden alınan örneği rahim içine bırakıyolar 1 dk bile sürmüyo panik yapma rahat ol aşılaman şimdiden hayırlı olsun canım inşallah ii sonuçlar alırsınkaydirigubbakcemile5

çook kötüyüm çookkk
ağlasam dokunabilirmisiniz gözyaşlarıma ....
az önce bi tel. konuşması yaptım
en yakın arkadaşım hamileymiş
ilk bebeği 18 haftalıkken karnında ölmüştü korunuyolardı bu ay denedi hemen hamile
çok kötüyüm ağlayabilirim
onun adına çok sevindim ama kendi adıma değil

Ağlasam sesimi duyar mısınız,
Mısralarımda;
Dokunabilir misiniz,
Göz yaşlarıma, ellerinizle?

Bilmezdim şarkıların bu kadar güzel,
Kelimelerinse kifayetsiz olduğunu
Bu derde düşmeden önce.

Bir yer var, biliyorum;
Her şeyi söylemek mümkün;
Epeyce yaklaşmışım, duyuyorum;
Anlatamıyorum

senağlama senağlama senağlama

bende varım canlarsenağlama hemde çoookk eski mücadele edenlerdenim birgün bizde inş anne olucaz dua edelim lütfeeen

ben 14 yılı akşam bitirdik canım.bende yumurtalık rezervlerde azalma var eşimin spermleride az
1 aşılama üç micro denedim negatif.
sen?..

benim drdim pko çok yorgunum ama umutsuz degil rabbim buyuk elimizden geleni yapalımda gerisini allah bilir

X