Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

rufeydecim sen hsg çektirecektim di mi?? ben hiç çektirmedim ama arkadaşlardan duyduğum kadarıyla çok büyütülecek bişi değilmiş.... normal kadın doğum kontrolünde bile kendimizi kastığımızda canımız yanar biliyorsun... o nedenle bence canı yananlar daha çok anladığım kadarıyla kendini kastığı için... bi de doktorun elinin hafif olup olmaması da önemli tabii. aynı normal kontroldeki gibi.... sen yine de seçme şansın varsa lokal anestezi iste bence.... ne kasacaksın kendini.... kolay gelsin diyorum şimdiden

saol maatcım lokal anesteziyle cumartesi sabah 10 da çekilecek çok şükür biraz rahatladım şimdi bir an önce sonucu ögrenmek istiyorum bende maalesef çok büyüten biriyim elimde deil normal muayenede bile kendimi kasıyorum biraz psikolojik sanırım ama anesteziyle sorun olmuyormuş umarım hiç hissetmem :1rolleyes:

ohooooo... lokal anesteziyle kürtajı bile minimal düzeyde hissediyorsun.. kaldı ki böyle küçük bi operasyon... operasyon ble sayılmaz arkadaşların anlattığı kadarıyla.... göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter... iyi iyi ... lokal anestezi olduğuna sevindim .. artık hiç düşünmene gerek yok a.s

benimki içeriden ses vermeye başladı::))) ben kaçıyorum... iyi geceler renkli rüyalar :a015:

günaydın kızlar...hepinizin Cuması mübarek duaları kabul olsun. Allahım herkesin gönlündekini,kalbindekini versin inşallah...

saol maatcım lokal anesteziyle cumartesi sabah 10 da çekilecek çok şükür biraz rahatladım şimdi bir an önce sonucu ögrenmek istiyorum bende maalesef çok büyüten biriyim elimde deil normal muayenede bile kendimi kasıyorum biraz psikolojik sanırım ama anesteziyle sorun olmuyormuş umarım hiç hissetmem :1rolleyes:

rufeyde canım hayırlısı olsun.lokal anesteziyle olacakmış,o zaman hiç hissetmezsin. tabi kendini nasıl rahat hissedeceksen o şekilde yaptırman daha iyi. çünkü hsg de kendini kasmaman gerekiyor. inşallah hsgden sonra :CüvCüv: haberini alırız.

benenay,tatli.cadi,sultan,yasemennnn,ceyda,claire, merveburc,rosem,hsay,rufeyde serra,butterfly,smhsmh,aum,gönülyarası,maat,papatya,layd pacino veeeeee adını sayamadığım diğer kızlar nasılsınız? umarım herkes iyidir. güzel bir Cuma günü diliyorummmm...

Herkeslere günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrr Hayırlı Cumalar Allah herkesin dileğini versin inşallahhhhhhhh AMİNNNNNNNNNN

Herkeslere günaydınlarrrrrrrrrrrrrrrr Hayırlı Cumalar Allah herkesin dileğini versin inşallahhhhhhhh AMİNNNNNNNNNN

günaydin tatlimmm günaydin kizlar.....
herkese hayirli cumalar canlarim.... a.s.
yeni bir günle beraber morallerinizde yenilensin insallah:1hug:

günaydın kızlar hayırlı cumalar olsun dua edelim kabul olsun inşşşş canlarım..
alincim hoş geldin burdamısın gitinmi canııımm..hepinizi öpüyorum kızlar...

hayırlı cumalar hatunlar.
dualarımız eşref saatine denk gelsin inşallah,hepimizin bal küpü bebişleri olsun...:1rolleyes:

kızlar neler yapıyosunuz bu aralar.nasıl gidiyor çalışmalar.ne gibi sıkıntılarla boğuşuyorsunuz anlatın hele...

X