Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

:))))
aslında rosem renklendirmişti..
beloşta yapmıştı ama görmedin demekki sen...
Şeniz

sultancım gözün aydın canım,canın acımış ama sonuç güzel en azından tüplerde bir sorun yokmuş.inşalahhhhhhhh en yakın zamanda hamiş kalırsın ve bebeğin sana sıkı sıkı tutunur. tekrar geçmiş olsun canım.

aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg....
hamilemizde var Allah bizlerede göstersin sağlıkla,bizlerde inşallah en yakın zamanda hamileler listesinde yerimizi alalım...
bahharcım doktorun ne diyor bu duruma? 3ay olmuş,ilaçta fayda etmemiş...

mrb kızlar ben geldimmmmm kızlarrr çok abartılı değildi ama o masaya yatınca çok tırstım birden zaten o sancıda en fazla 2 dakkalık bişeydi ama çok canım yandıııı sancıdan çıldırmak üzereydim neredeyse bide o sancıyla nefesi tutturuyorlar en kötüsü o ilça fazlıdır bence aletler canımı yakmadı... kızlarrrr Allah hepinizden razı olsunnn dualarınız sayesinde attlattım çok şükür... baaharım canım benim sana ne kadar teşeşkür etsem azdır çok saolll haber vermişsin arkadaşlara çok kötüydüm bahar telefon açtığında ama çok şükür kızlarrr değdi tüplerimmm açıkmış hiç bir yapışıklık felanda yokmu...:teytey::teytey::teytey:

hihoyyythihoyyythihoyyytcanım hadi hayırlısı artık bundan sonraki haberin bize :CüvCüv: haberidir. ne yapalım herşey bebişimiz için... bu arada mesajını gördüğümede çok sevindim yani iyi olduğuna :1hug:

her adet dönemi aynı şeyleri yaşamaktan bıktımmmmm...bir ay daha bir ay daha derken seneler geçiyo ama bebeğim gelmiyor.Yine her zamanki gibi işte bu ay olcak diyorum kendi kendime ama kimseye söylüyemiyorum.Dr.um bu ay aşılama bile yapmadı olması çok düşük ihtimal diye.Ama ben yine de bi mucize olabilir dedim tıpkı her ay dediğim gibi kendime.Verdiğim paralaramı yanıyım,çektiğim acılarıma mı yanıyım,geçen giden zamanlaramı???Dr.um tedaviyi kesecek bu ay, vücuduna bu kadar ilaç zararlı başka bi tedavi deniycez 3 ay dedi.Göreceğim tedavi sanırım çocuk için değil yani 3 ay daha olmuycak ama ben yine ümit edip yine yıkılıcam.

canım herşeyin hayırlısı...peki doktorun ne tedavi yapacağını söylemedi mi? aşılamayı neden yapmadı ki, hepimiz biliyoruz olması çok düşük bir ihtimal diye ama hiç belli olmaz belkide tutar diyoruz. sen canını hiç sıkma.inşallah tedaviye gerek kalmadan kendiliğinden gelir bebişin. stres ve sıkıntı en önemli faktör,bir atlatabilsek şu iki faktörü bebişlerimiz gelicek ama....

sorunum yumurtalarım çok dirençliymiş ve kendiliğinden gelişmiyor. gelişmesi için gonaphane ve 2 kutuya yakın menogon bitiriyorum.Şimdiye kadar normal yollardan dednedik olmadı. bu ay aşılama yapacaktık fakat yumurtam gelişmeyi durdurp kalitesizleşmiş.bir tane 17mm yumurta buldu ve alt sınır dedi yani hamile kalmam bu yumurtayla zor dedi ama çatlatma iğneni vurdur kendiniz deneyin dedi.Umut vermedi ama ben yinede ümitliydim.Bugünde ümitlerim yerle bir oldu hastalanmamla.Yumurtalarımın gelişmesi için ben yoğun ilaç ve iğne kullandığım için dr.um bunun sana zararları da var dedi.Yani bu ay son tedaviydi bu şekilde.Yumurtalıklarımla hormonlarla ilgili tam bilemiyorum 3 ay bi ilaç tedavisi başlatıcaktı.Çarşambaya gitmeyidüşünüyorum bakalım ne diycek.senağlama

yaaaa benim durumda sana benziyo son 2 hakkım kaldı benimde çok gerginim.bugün doktordan geldim geleli ellerim titriyor.doktor sen bu stresle zor gebe kalırsın dedi.allahtan ümit kesilmez tabiki ama yaşım geçmeden olmasını istiyoruuuummmmmm

çok geçmiş olsun sultancım merak ettim anestezi aldın mı acaba

canım sen ümidini kaybetme... Çarşamba günüde hayırlı haberlerle dönersin..ilaç tedavisinden sonra inşallah kendiliğinden hamile kalırsın. pozitif düşünelim pozitif olsun herşey. bu arada seni çok iyi anlıyorum,çoğumuz seni anlayabiliyoruz ama elimizden gelen birşey yok. hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun...

vildangel iyiakşamlar canım.son 2 hakkım demişsin,aşılama mı yaptırdın daha önce ya da başka tedavi mi? ahhhhhhhh bu stresi bir aşabilsekkkkkk...dediğin doğru Allahtan ümit kesilmez :Saruboceq:

Amin inşallah Allahım kim istiyosa isteyen herkese nasip etsin..İnanın bu tedaviye başladığımdan beri saçlarımı kaybettim,çok dökülüyo ve dökülenin yerine saç çıkmıyor,bide ona çok üzülüyorum kelleşmeye başladım.Yarın dermatologa gidicem inşallah saçlarım tekrar geri gelir..

Ümitsiz olmadım hiç hatta çok umutluyum olacağını biliyorum hissediyorum ama ne zaman olacağını bilemiyorum.Ya bu çok zaman alırsa diye üzülüyorum.

Ümitsiz olmadım hiç hatta çok umutluyum olacağını biliyorum hissediyorum ama ne zaman olacağını bilemiyorum.Ya bu çok zaman alırsa diye üzülüyorum.

canım bak ne güzel söylemişsin çok umutluyum olacağını biliyorum hissediyorum diye.inşallah en yakın zamanda olacak.bizlerde hamileler listesinde yerimizi alıcaz.önce hamileliğimizin nasıl geçtiğini paylaşıcaz,daha sonrada bebişlerimizden bahsedicez hayırlısıyla:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…