Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Sultancım gözün aydın tatlım. Umarım minik kelebeğin en kısa zamanda gelir sana. Yamsemencim böyle herşeyi kafana takma. Bence kendine oyalanacak birşeyler bul. O zaman düşünmeye fırsatın olmuyor.

saolun kızlar ama yapamıyorumm olmuyooo takmıcam diyorumm unututyorum iki üç gün sonra tekrardan başlıyor

Selam arkadaşlar.beni de umut listesine ekler misiniz....ben de artik çocuk istiyorum.3 yilimiz bitti evlilikte.6-7 ay adet düzensizliğimden dolayi doğum kontrol hapi kullandim.tam herşey yolundayken c.tesi gittiğimde stresten dolayi kist oluşmuş(( çok moralim bozuldu.bu durumda en az 2-3 ay daha ertelenmiş oluyor.sanirim 1 ay kadar daha doğum kontrol hapi kullanicam...offfff...allah herkesin yardimcisi olsun...

arkadaşlar herşeyin başı şu lanet olası stress yaaa rahat olun biraz rica ediyorummmmmmmmmmmm RELAX RELAX :))

Mehtapçım nasılsın canım ya? Nerelerdesin sen? Dön artık aramıza...

canım valla çok şükür iyiyim valla bende buraya döneyim diyorum ama o zaman içim dışım bebek oluyo:)) kafamın biraz dinlenmeye ihtiyacı vardıhihoyyyt ama sizleri çok seviyorum ve hep aklımdasınız özelime msn ni yaz ekleyeyim alincimm.

günaydın kızlar,herşeyi kafanıza takıp durmayın bakayımklava:bakın ne güzel bir gün,konuşabiliyoruz,görebiliyoruz,duyabiliyoruz,yürüyebiliyoruz,hasta değiliz çok şükür,sağlıklı olmak gibisi varmı arkadaşlar...herşeyimiz şükretme sebebi...bebişimizin şimdilik olmamasıda nazar boncuğumuz olsun,bu bizim sınavımız ve bu sınavdan hepimiz başarıyla geçeriz inşallah...:1hug:

bende tedavi ye başaladım hayırlısı bakalım nolacak.hormon testlerim in sonucu iyi çıktı.ilaçlı film ve spermogram istedi doktorum.:1no2:

merhaba bende aranıza yeni katılanlardanım 1.5 yıllık evliyim bir yıl hiç korunmadık ama çoçuk olmadı adetim düzensizdi dr hap kullan dedi kullandım bıraktım 3 ay düzenli geldi ama hala hiçbirşey yok stres yapmak istemiyorum ama ister sitemez oluyor allah bütün çocuk isteyen anne adaylarına sağlıklı eli ayağı düzgün çocuklar nasip etsin ....

bu ayda umitlerimi hayallerimi erteledim insallah birdahaki ay'da mutlulugu yakalarim... bugun ucuncu gun cok mutsuzum

yaw eskiden de bukadar zormuydu acaba hamile kalmak naniknanik.onca insan doktora gitmeden bizim gibi testti ilaçtı uğraşmadan nasıl başarıyordu bu işi fisfisfis

mrb nasılsınız belki beni hatırlayamaya bilirsiniz uzunca bir zaman yoktum buralarda
enson nisan ayında aşılama denenmişti ve tutmamıştı şimdi tekrardan tahlillere başladık bakalım ilk sonuçta prolaktin yüksek çıktı dr diğer tahlillerin tamamlanmasını bekliyor ona göre yorumlayalım dedi bu ay içinde diğerleride çıkacak ona göre ne olacak tekrardan yazarım şimdilik sevgiyle kalın

sıkıldığımda ibrahim hakkınıın şu dizelerini tekrarlıyorum;
Hak şerleri hayreyler
Zannetme ki ğayr eyler
Arif anı seyreyler
Mevla görelim neyler
Neylerse güzel eyler...

Dilerim Allah ım kısa zamanda sizlere gönlünüze göre evlatlar nasip eder.Canınızı sıkmayın bu konuda moral çok önemli biliyorsunuzdur :) bol bol dua edin benim dualarımda sizinle..

slm kızlar nasılsınız nasıl gidiyor çalışmalar
sultancım hsg sonucunun iyi çıkasına çok sevindim inş bebişine çabuk kavuşursun
yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
bebiş müjdesine çok sevindim allahım sağ salim kucağına almayı nasip eder inş
kızlar benim 3-4 gündür kasığımda çok kötü bi ağrı var ama şöyle bi tuhaf durum var anlamadım gitti hareketsizken hiç bişeyim yok ama biraz kalkıp iş yaptığımda hareketlendiğimde acayip bi ağrım oluyor ne iştir anlamadım inş kötü bişeyin habercisi değildir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…