Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

smhsmh canım ben ona bugün başlıyorum o küre iki ay boyunca içmek gerekiyormuş bugün başlıyorum kocişede keçiboynuzunu içirecem...

hadi sen yap bi bakalım
bende yapabilirim duruma göre
biliyosun öncelikli eşimin sonuçlarının düzelmesi şart
yoksa bi anlam ifade etmezki
cokacimcoook

evet smha canım haklısın... bakalım işte bu kasım ayı bana uğurlu gelir inşaallah bebişime kavuşurum...

bende hamile kalmak istiyorum.2 senedir kizlar.benide araniza alin.dertlerimizi beraber paylasalim

ins pozitif sonuclarini bekliyoruz rosemcigim.allah gonlune gore versin

kızlar ibrahim saraçoğlunun sitesinde ne buldum
yapan varmı aranızda

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürü

evet canım ben başlayalı 6 gün oldu tabiki eşimde keçiboynuzu kürünü yapıyo.devam edicez inşallah genellikle ben böyle konularda çok dirayetliyimdir allahın izni ile yaptığım işin sonunu getiririm.sizlerde deneyin bence denemeye değer.ne dersinizyerimseniben

Kızlar dün markette ayağıma kramp girdi ve resmen kilitlendim. Eve zor getirdiler. Akşamdan beri belim ve bacaklarım kopacak gibi ağırıyor. Şimdi de bilgisayar başında çalışmaya başlayınca boynumdan itibaren her yerim ağırmaya başladı. Akşam 17.10'da doktor randevum var umarım ters birşey çıkmaz.
Bu arada yasemincim oğluşun hayırlı olsun. Muhabet kuşu mu almış eşin?

alincim çok geçmiş olsun canım.doktorun ne dedi?
benimde belim ağrıyor.bilgisayar karşısında dik oturamıyorum da o yüzden...farkına varınca dik oturmaya çalışıyorum ama fazla beceremiyorum herhalde çünkü halen ağrıyor...

kızlar ne teselli eder beni söyleyin ağlamaktan içim çıkıcak eltim hamile sakın kıskandığımı falan sanmayın ama yanınyor içim

alincim çok saol tatlım evet muhabbet kulu tatlımm ama görsen bi yaramas bi yaramazzz :KK70: çok tatlııı adınıda haylaz koydum nasıl ama :KK70:

yasemennn canım üzülme sakın.sanırım rahatlamışsındır çünkü baya kötü oluyor insan,şişkinlik hissediyor.inşallah bir daha ki aya :CüvCüv: olursun.
haylazda sana arkadaş olur,benimde muhabbet kuşum vardı evin içinde arkadaş oluyordu bana.

kızlar ne teselli eder beni söyleyin ağlamaktan içim çıkıcak eltim hamile sakın kıskandığımı falan sanmayın ama yanınyor içim

annemannem merhaba,kendini bu şekilde üzersen olmaz.stres ne yazık ki bence hamile kalamamızda tek neden.bende 2 kez aşılama yaptırdım,sanırım sende...ama olmadı demek ki vakti zamanı gelmemiş,dua edelim ki olduğu zamanda sağlıklı,eli ayağı düzgün bebişlerimiz olsun...olumlu düşünelim ve herşey olumlu olsun. dua etmekten başka yapacağımız birşey yok.

senin durumunda gecen yil bendimcok iyi anliyorum kiskanmak degil ama insan hazmedemiyo..eltim cok iyidir cokta severim..zaten Tayland li kendisi.sevememek mümkün degil.asla cocuk dogurmak bana göre degil derdi hep ben yapamam derdi..ama kazayla hamile kaldi dogurdu simdi 3 aylik oglu var..bebegin nasil tutuldugunu gazi nasil cikarilir alti nasil degistirilir onu bile tam bilmio hala..ama ALLAH in takdiri ona evlat verdi..biz agzi acik hala bakiyoruz.bir umut belki bizimde olur diye
-tatlicadiarzu-

İyi Aakşamlar hanımlar...
Yokmu hamişimiz falan ???
Alin geçmiş olsun canım çok fena olur o kramplar inşallah geçer..

günaydııınnnn... gününüz aydın olsun.... dün akşam yazdığımız son mesajları sistem ilginç bir şekilde 11-12 saat geriye gitti... ben de merak edip bi bakiim dedim düzeldi mi diye yerimseniben

günaydın kızlarrrrr herkeseee ... ben yarın hsgye giriyorum kızlar bana dua edin...

benim daha önce hsg deneyimim olmadı ama daha önce kou hakkında deneyimli arkadaşların önerilerini göz önünde bulundurursun... lütfen rahat ol.... daha olmazsa gerginliğini azaltıcı bir hap falan al... kas gevşetici veya ağrı kesci de olabilir... onlar da seni rahatlatır... nasıl olsa tahlil değil ki tahlil sonucunu etkilesin yuttuğun şeyler.... yine de kendi vücudunu en iyi tanıyan sen olduğun için içtiklerine dikkat et tabii. abartma :bbo: bi de sonucunu düşün... güzel bir hedefin var ve o yüzden girişiyorsun böyle bir işleme... hadi kolay gele a.s.

günaydın kızlarrrrrrrrrr nasılsınızzz sohbet başlamış bileee hayırlı bi hafta geçirmeniz dileğiyle
ayy ben çok kötüyüm dün hastalandım sonundaaa kırmızılar gözükdüüü ii olduu yaaa acayip gerilmişdimm kızlarrr ben ballı çörek otunada başladımmm hayırlısı olur inşallah hepinizi kocaman öpüyorummm canlarımmm

e hadi bakalım gözün aydın... sarı kartı bile göremiyorum derken gördün sen de kırmızı kartı::)) hayırlısıyla kartsız diğer üniteye de geçersin inşallah sırnaşık şey

valla alincim anestesizis olur herlade daha belli değil yarın belli olur drm kendi gelip çekicek bana güven dedi bakalımmmm... hayırlıısı artık inş temzi çıkar...açıkçası korkmuyorum kızlarrr... sadece heyecan var sanki hsgden sonra bebişim gelicek gibi geliyor ...o gelicekse ben herşeye katlanırım hiç korkum yok...

herkese iyi akşamlar kızlarrrr...
sultancım yarın için Allah kolaylık versin. inşallah yarın hsg nin nasıl çekildiğini bile anlamazsın.unutma kendini sıkma ve kasma...inşallah öteki ay :emir_bebek: gelir...

Kızlar dün markette ayağıma kramp girdi ve resmen kilitlendim. Eve zor getirdiler. Akşamdan beri belim ve bacaklarım kopacak gibi ağırıyor. Şimdi de bilgisayar başında çalışmaya başlayınca boynumdan itibaren her yerim ağırmaya başladı. Akşam 17.10'da doktor randevum var umarım ters birşey çıkmaz.
Bu arada yasemincim oğluşun hayırlı olsun. Muhabet kuşu mu almış eşin?

Alin daha önce (bu derece olmasa bile) benzer bi rahatsızlık yaşamış mıydın?? bel ya da boyun fıtığın var mı?? sık sık sırt ağrıların olur mu?? avukat olduğunu düşündüğümde ofis ortamında bol miktarda masa ve bilgisayar başındasın..... acaba bir hernia durumu mu var?? ya da fibromiyalji?? ben fibromiyalji hastasıyım .. aynı zamanda bel ve boynumda hernia (fıtık) var... benzer durumlar benim başıma da geldi... MR isteyecekler muhtemelen... inşallah geçici bir psikosomatik durum falandır..... MR sonucuna göre ayrıca konuşuruz arkadaşım... çooookkk ççooookk geçmiş olsun a.s.

merhaba kıslar.nasılsınız?
sıze haberlerım var.
ben dun ve bugun ıdrar testı yaptım.dun bıraz sılıktı bugun bıraz daha koyu cıktı.
yarın kan testı yaptırmaya gıdecem.ınsallah kanda da cıkar.
dua edın lutfen..
ınsallah en kısa zamanda burdakı herkes hamıs kalır..:Saruboceq:

maat hg....yoğun bir Pazartesi miydi senin için?

canıııımmmm....merhabaaaaa...... yaw sorma bi iş birikmiş.. saolsunlar yani diyeceğimi blemiyorum ve Allaha havale ediyorum acayip pis iş bırakmışlar bana kötükedihüso bu gün nasıl geçti de akşam oldu kendimi eve attım bilemiyorum..... yaw Allah seni inandırsın tuvalete gidecek zamanım olmadı kafamçokkarıştı öffffff.... tabii 2 haftayı evde geçirince bugün kafam da şişti... bi gürültü bi kıyamet.... bi belgeyi dosyayı okurken kafam dağılıyor aynı şeyi anlayana kadar 8 kere okuyorum yani .... telefonlar cır cır susmuyor... müşteriler bi alem .... saolsun buranın halkı çok sıcak ve bu sıcaklıkları ses tonlarına da yansıyor :1rolleyes: çok heyecanlı ve sıcakkanlı oldukları için genelde acaip yüksek perdeden konuşuyorlar :1rolleyes: walla nasıl geçti gün bilmiyorum... bütün gün sopa yemiş gibiyim sırnaşık şey muhtemlen hafta boyunca da böyle devam edecek.. ama yarın itibariyle en azından duruma daha adapte olmuş olurum

X