Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

Kızlar dün markette ayağıma kramp girdi ve resmen kilitlendim. Eve zor getirdiler. Akşamdan beri belim ve bacaklarım kopacak gibi ağırıyor. Şimdi de bilgisayar başında çalışmaya başlayınca boynumdan itibaren her yerim ağırmaya başladı. Akşam 17.10'da doktor randevum var umarım ters birşey çıkmaz.
Bu arada yasemincim oğluşun hayırlı olsun. Muhabet kuşu mu almış eşin?

mrb bende aynı durumdayım daha once tedavi gordun mu ?

ben pkosluyum ama hormonlarım normal yumurtalklarda kistler var tabiki düzensiz adet çok dr değiştirdm önce 1 yıl dolsun sonra dediler. şimdide hormonlar normal spontan olur diyolar genç kızken diane yasmin kullanmışyım evlendkten sonra hiç kullanmadım ve 2 aya bir adet oluyorum veee hamile kalamıyorum ankara da ii bi dr bileniniz varsa yardıııııııııııııııııım annelik özlemini bizden başka kimse anlayamaz herhalde

arkadaşlar selamlar hepinize lütfen bana da yardım edin:çok üzgünüm: . normalde adetim 1-2 si geliyor şuan henüz gelmedi.ve iki üç gündür meme uçlarında aşırı kaşıntı ve dokununca hassasiyet var.hani genç kızlığa girerken acır kaşınır ya aynen öyle bişey.adet öncesi belirti değil bunun farkındayım çünkü önceden hiç olmazdı.ve 1 hafta önce de canım aşırı dercede ayva istedi(ki ayvayı pek sevmem aramam yani) ama bir kaç tane ayva yedim.sizce bu nedir?:sm_confused: hamiş olabilir miyim?:uhm::emir_bebek::ecrin_bebek:

arkadaşlar selamlar hepinize lütfen bana da yardım edin . normalde adetim 1-2 si geliyor şuan henüz gelmedi.ve iki üç gündür meme uçlarında aşırı kaşıntı ve dokununca hassasiyet var.hani genç kızlığa girerken acır kaşınır ya aynen öyle bişey.adet öncesi belirti değil bunun farkındayım çünkü önceden hiç olmazdı.ve 1 hafta önce de canım aşırı dercede ayva istedi(ki ayvayı pek sevmem aramam yani) ama bir kaç tane ayva yedim.sizce bu nedir? hamiş olabilir miyim?

Günaydın arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Umarım hepiniz iyisinizdir. Dün sabah 9.00'da kendime ovitrelle vurdum. bugünden itibaren normal ilişki ile deneyeceğiz bakalım. Bu ikinci puregon denememiz ama ovitrelle yani çatlatma iğnesini ilk defa vuruyoruz. Benim için dua edin çünkü buna çok ihtiyacım var bu defa...

amin yesemin kız ... tuba kız neyin var kötümü üşüttün ne oldu... smnhsmh canım sen nasılsın... nasıl gidiyor gnler...

Neslicim,
Konya'da yaşayan fakat ileri derecede PKO hastası olan 6 yıldır hiçbir tedaviye yanıt bulamayan bir arkadaşım bu ay Ankara'da bir tıp merkezinde tüp bebek tedavisi görecek. Gitiiği doktoru ciddi tavsiyeler sonucu bulmuş. Kendisinden doktorunu öğrenip en kısa zamanda burada yayınlarım olur mu? Ama Konya'ya gelme ihtimalin olabilirse burada Prof Dr. Mehmet ÇOLAKOĞLU bu konuda tam bir uzman ve mükemmel bir insan.

Öğrendim bile umarım faydalı olur.. Bu arada kendisi dünyada ilk kez yumurtalık nakli yaparak literatüre geçen bir Türk doktoruymuş az önce öğrendim.

AKROPOL HASTANESİ
Op.Dr.Bülent Alp Aydın
Kadın Hastalıkları ve Doğum
ANKARA

vallaha işin zor Allah kolaylık versin...bankaya gittiğimde o yoğunluğu görüp Allah burada çalışanlara yardım etsin diyorum...artık sınavdan iyi puan alınca daha sessiz bir ortamda çalışırsın inşallahkaydirigubbakcemile5

ya aslında şubede benim ayrı odam var... şube müdürünün dışındaki tek oda... ama temmuzda müfettişler gelmiş şubeye .... malum ben de temmuzda tayin olup ağustos başında başladım.... müfettişler o odayı gasp etmişler ben gelmeden önce::))) genelde şubede müfettişlere en rahat çalışabilecekleri oda verilir... o nedenle kredler ve pazarlama gruplarıyle ve müşterilerle içiçeyim şimdilik (3 aydır ) .. ve hala henüz kısmet olmayan odamın özlemi içindeyim.... müfettiler işini bitirip gitse de otursam hesabı.... benimki bankada paran var ama cebinde yok hesabı ::))) şimdilik ::)) bu gidişle müfettişlerle yeni yıla gireceğiz

kızlar ibrahim saraçoğlunun sitesinde ne buldum
yapan varmı aranızda

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürü
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.

alincim çok saol tatlım evet muhabbet kulu tatlımm ama görsen bi yaramas bi yaramazzz :KK70: çok tatlııı adınıda haylaz koydum nasıl ama :KK70:

smhsmh canım ben ona bugün başlıyorum o küre iki ay boyunca içmek gerekiyormuş bugün başlıyorum kocişede keçiboynuzunu içirecem...

günaydın alincim nerelerdeydin sen:uhm:
sultancım hayırlısı olsun.kendini hiç kasma ve rahat bırak.inşallah hsg den sonra :CüvCüv: olursun.
maat %90 alırım demişsin o zaman bu iş tamamkaydirigubbakcemile5Allah gönlüne göre versin.
belenay, merveburc,ceyda, sultan, tatli.cadi, yasemennnn,bahhar, eda, ecrin_ceylin, naren, pınk rose, smhsmh, zencefil, hsay,durulaytug, süar, sedaa, rufeyda serra veeeeeeee adını sayamadığım diğer kızlar nasılsınız? GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...

saol canım sen de iyisin inşallah bu ay bende rahim filmi çektirecegim biraz korkuyorum ama hayırlısı inşallh temiz çıkar içimden bir ses ramim filmi snunda hamile kalacagımı söylüyor ama bilmiyorum artık nolur:CüvCüv:

kızlar ibrahim saraçoğlunun sitesinde ne buldum
yapan varmı aranızda

Yumurta çatlamasına yardımcı ve kolay hamile kalma kürü
Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra ılımasını bekleyiniz. Ilıdıktan sonra süzülür. Üçe veya ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karına içilir. Bu kürün uygulaması,

2x21U+7A

U= 21 gün uygulanır
A= 7 gün ara verilir

şeklindedir. Bu formülün anlamı, iki defa yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığında yedi gün ara verilecektir. Toplam uygulama süresi kırkiki gündür. Uygulama sürelerine yedi günlük aralar dahil değildir. Her defasında günlük hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kere koparıp veya bıçakla bir kez kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave ediniz. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası var ise, soğuk su altında önce yıkayıp sonra ilave ediniz.
canım bende okudum bu kürü ama denemedım bu seferlık tedavım sonuclansın eger tutmazsa gelecek ay denemeyı dusunuyorum. ins faydası olur

X