Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba kıslar.nasılsınız?
sıze haberlerım var.
ben dun ve bugun ıdrar testı yaptım.dun bıraz sılıktı bugun bıraz daha koyu cıktı.
yarın kan testı yaptırmaya gıdecem.ınsallah kanda da cıkar.
dua edın lutfen..
ınsallah en kısa zamanda burdakı herkes hamıs kalır..:Saruboceq:

rosem mrh...hayırlısı olsun inşallah yarın kandada çıkar ve :CüvCüv: olduğun haberini burada bizlerle paylaşırsin:dance:

hakca,bahar tesekkur ederım.
ınsallah yarın kanda da kesın sonuc cıkar kıslar.
darısı herkese ınsallah.

Sultan canım arkadaşım benim stres yapmadığın sürece hiç acı duymazsın dedi doktorum..
Sanırım bende çektiricem yakında.....

merhaba kıslar.nasılsınız?
sıze haberlerım var.
ben dun ve bugun ıdrar testı yaptım.dun bıraz sılıktı bugun bıraz daha koyu cıktı.
yarın kan testı yaptırmaya gıdecem.ınsallah kanda da cıkar.
dua edın lutfen..
ınsallah en kısa zamanda burdakı herkes hamıs kalır..:Saruboceq:

ya walla heyecanlandırdın beni akşam akşam :dance: ya ne garip bi durum bu böyle... bi kere sanki aileden birisiymişsiniz gibi de sizin adınıza seviniyor heyecanlanıyorum o ayrı konu... amaaaaa... başka bi konu daha war ki onun önemi de azımsanamaz: aramızdan birisi için malum duyacağımız güzel bi haber hepimiz için ümit ışığı oluyor :1rolleyes: Rosemcim hadi hayırlısı yaw... iyi haberleini 8 gözle bekliyoruz :lepi:

canıııımmmm....merhabaaaaa...... yaw sorma bi iş birikmiş.. saolsunlar yani diyeceğimi blemiyorum ve Allaha havale ediyorum acayip pis iş bırakmışlar bana kötükedihüso bu gün nasıl geçti de akşam oldu kendimi eve attım bilemiyorum..... yaw Allah seni inandırsın tuvalete gidecek zamanım olmadı kafamçokkarıştı öffffff.... tabii 2 haftayı evde geçirince bugün kafam da şişti... bi gürültü bi kıyamet.... bi belgeyi dosyayı okurken kafam dağılıyor aynı şeyi anlayana kadar 8 kere okuyorum yani .... telefonlar cır cır susmuyor... müşteriler bi alem .... saolsun buranın halkı çok sıcak ve bu sıcaklıkları ses tonlarına da yansıyor :1rolleyes: çok heyecanlı ve sıcakkanlı oldukları için genelde acaip yüksek perdeden konuşuyorlar :1rolleyes: walla nasıl geçti gün bilmiyorum... bütün gün sopa yemiş gibiyim sırnaşık şey muhtemlen hafta boyunca da böyle devam edecek.. ama yarın itibariyle en azından duruma daha adapte olmuş olurum

vallaha işin zor Allah kolaylık versin...bankaya gittiğimde o yoğunluğu görüp Allah burada çalışanlara yardım etsin diyorum...artık sınavdan iyi puan alınca daha sessiz bir ortamda çalışırsın inşallahkaydirigubbakcemile5

günaydın kızlarrrr...ne olmuş bu yazılara maatın dediği gibi geçmişe gitmişiz,aynı yazıları görüyoruz...

rosem ne zaman kan tahlili yaptıracaksın? hayırlı haberlerini bekliyoruz sonucu bizede bildir:))

sultancım hsg den sonra hamiş olman dileğiyle arkadaşım...

alincim sen doktora gittin mi? ağrıların biraz olsun geçmiştir umarım...

Allah hepimizin gönlüne göre versin...

Alin daha önce (bu derece olmasa bile) benzer bi rahatsızlık yaşamış mıydın?? bel ya da boyun fıtığın var mı?? sık sık sırt ağrıların olur mu?? avukat olduğunu düşündüğümde ofis ortamında bol miktarda masa ve bilgisayar başındasın..... acaba bir hernia durumu mu var?? ya da fibromiyalji?? ben fibromiyalji hastasıyım .. aynı zamanda bel ve boynumda hernia (fıtık) var... benzer durumlar benim başıma da geldi... MR isteyecekler muhtemelen... inşallah geçici bir psikosomatik durum falandır..... MR sonucuna göre ayrıca konuşuruz arkadaşım... çooookkk ççooookk geçmiş olsun a.s.

Canım çok teşekkür ederim öncelikle. Ağrılarım daha önce de oluyordu ama bu kadar sık değildi. Dizlerimin filmi çekildi. Ve romatizma ile ilgili testler yapıldı. Test sonuçları bugün çıkacak ama dizlerimdeki sorun kıkırdaklardaki su bitmiş ve iki kemik sürtünüyormuş.Sanırım fizik tedavi yapılacak ve bir süre ilaç kullanacağım. Eğer bunlar sorunu gidermezse dizlere iğne yapılacakmış. Boynum ise basit tutulma ve sıcak tutmam yeterli olacakmış. Tabi şu anda kas gevşetici kullanıyorum.

günaydın tatlışlarım nsılsınız beni özledinizmi ben hep sizi düşünüyom yeni hamişlerimiz varmı acep eger varsa tebrıkler hepsıne eskı yazıları okuyamıyomda kızlar hepicinizi kocaman öpüyorum canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmm

günaydın tatlışlarım nsılsınız beni özledinizmi ben hep sizi düşünüyom yeni hamişlerimiz varmı acep eger varsa tebrıkler hepsıne eskı yazıları okuyamıyomda kızlar hepicinizi kocaman öpüyorum canlarımmmmmmmmmmmmmmmmmm

hsaycım hoşgeldiiiiiiiinnnnnnnnnnnn....sen nasılsın,bebişin nasıl?

saol hakcam ıyıyım şükür bu gunlerde bebışte ıyı cok şükür 3ayı bıtırdık elını ayagını gorduk allahım hepınıze nasıp etsın en hayırlı zaman nezamansa sızler nsılsınız hepınızı cok ozledım burnumda tüttünüz canlarım benım sizlere cok alısmısım

günaydın arkadaşlar
alincim geçmiş olsun benzer sorunlar bendede var şu aralar
dr gidicem ama ne zaman

ROSEM cim güzel haberlerini bekliyoruz
ben bugün anneme gidiyorum anca akşama girebilirimde

maat bahsettiğin hastalıklar ne demek anlamadım ama şimdi bakcam netten

sultancım hsg nasıldı inşallah sonuç iyidir

herkeslere kocaman kocaman sevgiler

Hsaycım canım bebişinde senin de iyi olmana çok sevindim. Az kaldı bebişinin cinsiyetini öğrenmene ne kadar heyecanlı ve güzel. Bu arada maatcım sana fibromiyalji ile ilgili nasıl bir tedavi yöntemi uyguluyorlar?

günaydın arkadaşlar
alincim geçmiş olsun benzer sorunlar bendede var şu aralar
dr gidicem ama ne zaman

ROSEM cim güzel haberlerini bekliyoruz
ben bugün anneme gidiyorum anca akşama girebilirimde

maat bahsettiğin hastalıklar ne demek anlamadım ama şimdi bakcam netten

sultancım hsg nasıldı inşallah sonuç iyidir

herkeslere kocaman kocaman sevgiler

Canım sakın ihmal etme bu tip sorunları benim gibi kilitlenip kalırsın. Neye uğradığımı şaşırdım pazar akşamı. Markette oturdum kaldım. Belirtileri hiçe saymamak gerekiyor daha büyük bir sorun ile karşılaşmamak adınaa.

kızlar ben geldin günaydınlar alin ve smha canlarım nasılsınız... benim hsg yarına kaldı... drum öyle istedi yarın eşimde test verecek inş güzel haberlerle dönerim....yarın...

saol hakcam ıyıyım şükür bu gunlerde bebışte ıyı cok şükür 3ayı bıtırdık elını ayagını gorduk allahım hepınıze nasıp etsın en hayırlı zaman nezamansa sızler nsılsınız hepınızı cok ozledım burnumda tüttünüz canlarım benım sizlere cok alısmısım
senin adına sevindim canım...maaşallah 3 ay bitmiş Allah tamamını erdirsin inşallah.

iyiyim tubacım valla sadece heyecan var yarın eşimde verecek tahlili bakalım ikimizdede bir sorun yoksa bu ay yumurta takibi yapılacak ve incir kürüne başladım dün bu ay bizim bebişi bi hayli zorluyacaz gelmesi için... kızla hepinize desteklerinizden dolayı teşekkür ederim umarım yarın güzel haberler geitirim sizlere...

rosem cim canımmmmm belli ki hamilesinnnn canım gönülden tebrik ederim seniiii ne güzelk haber bu böle sabah sabah ... yüzümüde güller açtı valla...

kızlar günaydın nasılsınız ..iyisinizdir inşallah..bende iyiyim adet oldum bu sabah incir kürüne başlasam olurmu acaba..bileniniz varmı...
rosem hamilemisinn..ne güzell tebrikler canım...darısı başımıza inşşş...
hepinizi öpüyorum kızlar..

X