Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın kızlarrrrrrrrrr nasılsınızzz sohbet başlamış bileee hayırlı bi hafta geçirmeniz dileğiyle
ayy ben çok kötüyüm dün hastalandım sonundaaa kırmızılar gözükdüüü ii olduu yaaa acayip gerilmişdimm kızlarrr ben ballı çörek otunada başladımmm hayırlısı olur inşallah hepinizi kocaman öpüyorummm canlarımmm

ya walla heyecanlandırdın beni akşam akşam :dance: ya ne garip bi durum bu böyle... bi kere sanki aileden birisiymişsiniz gibi de sizin adınıza seviniyor heyecanlanıyorum o ayrı konu... amaaaaa... başka bi konu daha war ki onun önemi de azımsanamaz: aramızdan birisi için malum duyacağımız güzel bi haber hepimiz için ümit ışığı oluyor :1rolleyes: Rosemcim hadi hayırlısı yaw... iyi haberleini 8 gözle bekliyoruz :lepi:

canım benım..tesekkur ederım..
yarın ınsallah guzel haberlerle donerım.:Saruboceq:

ya bu sıteye ne oluyor yazdıgım yazı oncekı sayfalara gıtmıs..kaydirigubbakcemile3

saolun kızlarrr vildancım inşallah yarar tatlımda çabucak bebişime kavuşurummm

kızlarrr benim oğluşummm olduuu :)))) çok tatlııı görseniz bide yaramazzzzkiii
hehehe kuş almış eşim bana çok hoşuma gittiii görseniz ben konuştukça bana nasıl cevap veriyooo omuzumdan inmiyoooo

yaaaa... ben de çok istiyorum yie evde hayvan beslemek ama benim kociş çok titiz... öffff.... köpeğim wardı 3 sene evvel öldü... 14 yaşındaydı... aynı zamanda kediler wardı evde.... 3 tane... kocişle evlendiğimizde 2 tanesi duruyordu... 1 tanesi yine ölmüştü.. trafik kazasında.... kociş saolsun vıdı vıdı ed ede bi hal oldu.... way tüyüydü way bu kedler her yere tırmanıyor diye diye.... neyse, diyarbakıra gelirken nihayetinde mecburen kedileri vemek zorunda kaldık bi arkadaşa... yaw o kadar özlüyorum ki bu kadar mı olur senağlama ben çocukluğumdan beri hayvan besleyen insanım.... hem anne hem de baba tarafımda herkesin evinde ya köpek war ya kedi... üffff... benim için evin vazgeçilmez ferdi vaziyetleri :çok üzgünüm: eksikliklerini çoookkk hissediyorum.. doğal antidepresan... şimdi o da istersen sana kuş alayım balık alayım falan diyor ama ben daha büyük ve mıncıklayabileceğim hayvan istiyorum evde sırnaşık şey lojmanda olduğumuz için kedi köpek olmaz... kuştan endişeleniyorum... 7.kattayız kaçar falan diye.... sonra çok üzülürüm başına ne geldi diye... galiba balıkla idare edicem bu gidişle :1no2:

ya walla heyecanlandırdın beni akşam akşam :dance: ya ne garip bi durum bu böyle... bi kere sanki aileden birisiymişsiniz gibi de sizin adınıza seviniyor heyecanlanıyorum o ayrı konu... amaaaaa... başka bi konu daha war ki onun önemi de azımsanamaz: aramızdan birisi için malum duyacağımız güzel bi haber hepimiz için ümit ışığı oluyor :1rolleyes: Rosemcim hadi hayırlısı yaw... iyi haberleini 8 gözle bekliyoruz :lepi:

canım tesekkur ederım..ınsallah yarın kanda da pozıtf sonuc cıkar.
buarada sıtede bır sorun mu bıraz once mesaj gonderdım eskı sayfalarda gozukuyor.kaydirigubbakcemile3

kızlar şimdilik çıkıyorum,belki sonra yine girerim. herkese iyi geceler...yarın görüşmek üzere...

günaydın kızlarrrrrrrrrr nasılsınızzz sohbet başlamış bileee hayırlı bi hafta geçirmeniz dileğiyle
ayy ben çok kötüyüm dün hastalandım sonundaaa kırmızılar gözükdüüü ii olduu yaaa acayip gerilmişdimm kızlarrr ben ballı çörek otunada başladımmm hayırlısı olur inşallah hepinizi kocaman öpüyorummm canlarımmm

günaydın canım bal çörek otu işe yararda en kısa zamanda bebeğine kavuşursun inş canım

vallaha işin zor Allah kolaylık versin...bankaya gittiğimde o yoğunluğu görüp Allah burada çalışanlara yardım etsin diyorum...artık sınavdan iyi puan alınca daha sessiz bir ortamda çalışırsın inşallahkaydirigubbakcemile5

ya aslında şubede benim ayrı odam var... şube müdürünün dışındaki tek oda... ama temmuzda müfettişler gelmiş şubeye .... malum ben de temmuzda tayin olup ağustos başında başladım.... müfettişler o odayı gasp etmişler ben gelmeden önce::))) genelde şubede müfettişlere en rahat çalışabilecekleri oda verilir... o nedenle kredler ve pazarlama gruplarıyle ve müşterilerle içiçeyim şimdilik (3 aydır kafamçokkarıştı) .. ve hala henüz kısmet olmayan odamın özlemi içindeyim.... müfettiler işini bitirip gitse de otursam hesabı.... benimki bankada paran var ama cebinde yok hesabı ::))) şimdilik ::)) bu gidişle müfettişlerle yeni yıla gireceğiz

saolun kızlarrr vildancım inşallah yarar tatlımda çabucak bebişime kavuşurummm

kızlarrr benim oğluşummm olduuu :)))) çok tatlııı görseniz bide yaramazzzzkiii
hehehe kuş almış eşim bana çok hoşuma gittiii görseniz ben konuştukça bana nasıl cevap veriyooo omuzumdan inmiyoooo

ayyy nooluyo hakkaten kafamçokkarıştı yazdıklarım zaman mekan makinasına binip geçmişe dönüyor gibi ...

vallaha işin zor Allah kolaylık versin...bankaya gittiğimde o yoğunluğu görüp Allah burada çalışanlara yardım etsin diyorum...artık sınavdan iyi puan alınca daha sessiz bir ortamda çalışırsın inşallahkaydirigubbakcemile5

ya aslında şubede benim ayrı odam var... şube müdürünün dışındaki tek oda... ama temmuzda müfettişler gelmiş şubeye .... malum ben de temmuzda tayin olup ağustos başında başladım.... müfettişler o odayı gasp etmişler ben gelmeden önce::))) genelde şubede müfettişlere en rahat çalışabilecekleri oda verilir... o nedenle kredler ve pazarlama gruplarıyle ve müşterilerle içiçeyim şimdilik (3 aydır ) .. ve hala henüz kısmet olmayan odamın özlemi içindeyim.... müfettiler işini bitirip gitse de otursam hesabı.... benimki bankada paran var ama cebinde yok hesabı ::))) şimdilik ::)) bu gidişle müfettişlerle yeni yıla gireceğiz

X