Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba ben de yeni katılıyorum 1.5 yıllık evliyim ve hamile kalamıyorum.ALLAH hepimize hayırlısını nasip etsin

ooooo... Alin ya... ben de sabah işe gitmeden önce bi kafamı uzatıp bakiim dedim ... hep kapanışı yapıyoruz biş de açılışı yapalım diye... sen benden daha hızlı çıktın:::)))
ayyyy... bügün iş başlıyor.... çok mutlu olduğumu söyliyemicem :bbo: şimdilik hoşçakalın.. akşama görüşürüz.. kociş işte olacak bu gece.. takılırım siteye ::))

saolasın hakcacım yaw öyle manasız bi sınavdı ki: hani çocuklar der ya"hiç beklediğim yerden çıkmadı " diye... ahanda benimkisi de o durum:::))) yani ucu ucunda da geçme notu alamayabilirim... çok iyi bir puan da gelebilir.. o kadar esnek bir durum yani.... aslında %90 alırım diyorum ama ben kötüsüne de kendimi hazırlamaya çalışıyorum

günaydın kızlar herkeze merhaba hayırlı hafta geçiririz inşallah umarım bekleyişte olan herkez hayırlısıyla muradına erer Rabbim dualarımızı kabul etsin amin. ben geriye saymaya devam ediyorum 5 gün kaldı hadi hayırlısı sizleri çok seviyorum.

hafta sonu kimse olmuyo
küsüm size
hele şuaralar belenay hanımdam haber alınamıyo :mymeka:
sorumun cevabınıda vermedi
herkese iyi haftalar diliyorum arkadaşlar
kaydirigubbakcemile5

Sultancım hayırlısı olsun sakın korkma. Çok basit bir işlem. Anestezili mi yoksa anestezisiz mi çekilecek film?

günaydın kızlarrrrr herkeseee ... ben yarın hsgye giriyorum kızlar bana dua edin...

canım hadi bakalımkaydirigubbakcemile5
benim gözümü şu tatlı cadi varya çok korkutmuştu :mymeka:bide eşimde olunca vazgeçmiştim çektirmekten gün alıp gitmedim
başka dr da gerekirse eşinin durumu belli olsun gerekirse yaparız dedi
keşke yaptırsaymışım şimdi içimde acabamı var
yinede belli olmaz bende yaptırabilirim
ocaktan sonra inşallah doğal bir şekilde hamile kalabilirsem-tatlicadiarzu-
sanada kolay gelsin korkma olurmu:teselli:

valla alincim anestesizis olur herlade daha belli değil yarın belli olur drm kendi gelip çekicek bana güven dedi bakalımmmm... hayırlıısı artık inş temzi çıkar...açıkçası korkmuyorum kızlarrr... sadece heyecan var sanki hsgden sonra bebişim gelicek gibi geliyor ...o gelicekse ben herşeye katlanırım hiç korkum yok...

Günaydın millet. Ben geldim. Özlediniz mi bakalım beni?

günaydın alincim nerelerdeydin sen:uhm:
sultancım hayırlısı olsun.kendini hiç kasma ve rahat bırak.inşallah hsg den sonra :CüvCüv: olursun.
maat %90 alırım demişsin o zaman bu iş tamamkaydirigubbakcemile5Allah gönlüne göre versin.
belenay, merveburc,ceyda, sultan, tatli.cadi, yasemennnn,bahhar, eda, ecrin_ceylin, naren, pınk rose, smhsmh, zencefil, hsay,durulaytug, süar, sedaa, rufeyda serra veeeeeeee adını sayamadığım diğer kızlar nasılsınız? GÜZEL BİR HAFTA GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE...

serdi hayırlısı olsun canım. günleri sayma unut gitsin aklından atmaya bak.(söyleyene bak birde ben onu başarabilsemkaydirigubbakcemile3 ) ne diyelim hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun...

Sultancım ben anestezili çekilmiştim filmi acayip rahat ve kolay olmuştu benim.Umarım seninkide benim kadar rahat ve kolay geçer. Ve inşaallah herşey temiz çıkar bebişin sana gelir. Hakcacım izinliydim ben. Dinlendim evde iyi geldi bana. Kızlar yok mu yeni hamiş haberleri? Yokluğumda hiçbir şey olmadı mı?

alincim doğru ya izinliyim demiştin kusura bakma.
neyse artık döndün ya görüşürüzkaydirigubbakcemile5

Ne demek hakcacım böyle birşeyin kusuru mu olur? Tatil güzel de sizleri özledim valla. Siteye girmemek büyük bir eksiklikti benim için.

kızlar selam ben geldimm..nasılsınız canlarım..ben çok iyiyim...kahvaltı edip çıkıcam evden kayınvaldem rahatsız oraya gidicem ...
alincim hoşgeldin canım dinlenmişsindir biraz öpüyorum..hakçacım seni ve diğer tüm arkadaşlarımıda öpüyorum...kendinize iyi bakın sevgilerimlee...

Ne demek hakcacım böyle birşeyin kusuru mu olur? Tatil güzel de sizleri özledim valla. Siteye girmemek büyük bir eksiklikti benim için.

sorma alincim bir ara sitede düzenleme vardı herhalde bizlerde o yüzden giremedik. insan alışınca zor geliyor..

pınk rose hg canım...afiyet olsun. kayınvalidenede Allah acil şifalar versin.
kızlar bende şimdilik çıkıyorum. görüşmek üzere. işte olan bayanlara kolay gelsin,iyi çalışmalar...arada ve cokacimcoook molası vermeye unutmayın...
herkese iyi günler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…