Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

mb ben geldim ama jimse yok :bbo: yaw demin ceyda wardı o da gitmiş geçmiş mesajlara bakarken

günaydın kıslaaarrrrr.... huuuuu huuuuu kimseee yok muuuuuuuuuuu???????

bende yeni geldim ama kimse yok galibaaaa.ben yeni üyelerdenim ama kimseye sıkıntımı yazmadım daha

hanımlar ben aranıza yeni katıldım..
ben de aynı dertten müzdaripim,önce prolaktin şimdi kist,iyi huyluymuş dedi hekim ve eritmek için ginera verdi,bir bilginiz var mı kullansam mı yoksa denemeye devam mı etsem?

kızlar herkese merhaba nasılsınız?
onuseviyorum tüp bebeğe karar verdim demişşsin hayırlısı olsun. benim arkadaşımda da çikolata kisti vardı ve tüp bebek tedavisiyle şu anda ücüzlerine hamile ve 7 aylık. hakkında hayırlısı olsun...

butterfly canım ben İzmirliyim ama Denizli'de yaşıyoruz. Denizli'ye alıştık burada yaşamayıda seviyorum....

maatcım sınavın nasıl geçti?umarım sonuç istediğin gibi olur...

pınk rose kayınvalışden nasıl oldu;? Allah acil şifalar versin...

papatya canım sende menagon iğneye başlamışsın hayırlısı olsun umarım sonuç istediğin gibi olur yani hamiş olursun:))

mrb arkadaşlar ben ilk defa yazıyorum . ben 1.5 yıllık evlıyım bı kere asılama oldum ve hamıle kalamadım bende sızın gruptayım ısteyıpte hamıle kalamayanlardayım . bu ay yıne ıgne kullandım fakat bu sefer ilişki duzenlemesi seklinde tedavı uygulanıyo 12 gun sonra bellı olacak bakalım ne olacak . allah herkesın gonlune gore versın . grsyerimseniben

umudum aramıza hg...12 gün sonra inşallah hayırlı haberler alırsın ve buradan :CüvCüv: haberini bize verirsin...

Allahım bir an önce yüzümüzü güldürsün inşallah. Ben de fostimon iğneye devam ediyorum. Bakalım yumurtaların durumuna göre önümüzdeki hafta günü şimdilik belli değil ama, aşılama yapılacak. İlk aşılamam ve ben çok heyecanlıyım. Dua edin kızlar. Ben hepinize de ediyorum.

hep aksilikler üstüste geldi daha bi aşılama bile yaptıramadım hala burdaki doktora gidiyorum o herşeyimi biliyo bikere aşılama yapabilsem.şimdide taşındım malkaranın içine işlere karıştım bu ay inşallah bende yaptırıcam aşılamayı Allah izin verirse canım bakarsın günün birinde karşılaşırız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…