Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

şekerim günün geçtiyse test yapsana
belkide güzel haberler vardır
ben bu ay çok umutluydum ama fos çıktı

tatlım test yaptım idara testti iki kez kan testti 1 kez ama negatif canımm hayırlısı inş olurum söktürücüde kullandım ama banamısın demediii benneyaptımki

efem cümleten günaydınlaaaarrrrr....

biz de kırmızı kartı gördük bu ay yine... dün gece yatmadan önceki sevimsizliğimin nedeni belli oldu böylece :bbo:

canım bu hapları doktor mu verdi yoksa kendinmi alıyorsun?bana doktorum bi ilaç verdi adetimin 15.günü 10 gün içeceğim ve 3 ay kullanacağım ama benimki 17ytl

canım o haip içme gün değil ilişkiye girilecek günleri gösteriyor kaydirigubbakcemile3

kızlar neden hamile kalmak için doktorlar 6 ay bekleyin diyor bilen varmı?

walla neden sonra bekleyin dediklerine bağlı.... kürtaj ya da düşük sonrası bekleyin diyorlarsa potansiyel bir gebelikte yeni bebeğin gelişim ortamının hazırlanması için... kürtaj hele hele de düşük kadın bünyesini çok yorar... rahim ancak kendine geliyor 3 ila 6 ay içinde....

kız üzme kocişini yaaaa..... bebek olsa da olmasa da hayatında o olacak unutma a.s ayrıca bebek için de kocişe ihtiyaç var sırnaşık şey

Hayırlı CUMARLAR değil tabiki de HAYIRLI CUMALAR

Arkadaşlar ben neden mesajlarıma güzel güzel gülen suratlar ekleyemiyorum

sayfanın en altında "gülümsemeler gösterilmesin" satırındaki kutu işaretli olmasın sakın naniknanik

gunaydın kızlar cumanız mubarek olsun rabbım herseyı gonlunuze gore versın
kızlar ben bugun sabah 06.30 kocmı havaalanından ugurladım 50 gun sonra inş.donuyor

kızlar ben bugun sabah 06.30 kocmı havaalanından ugurladım 50 gun sonra inş.donuyor

ceydacım günaydınnnn... Allah kavuştursun canım...50 gün çabucak geçerde eşinin yokluğunu farketmezsin. bu arada bizlerlede yazışmaya devammmm...

hadi bakalım Allah kavuştursun... güle güle gitsin güle güle gelsin

maatt cım hoş geldinn nasılsın canım kıs kocişin geldikden bi gün sonra kırmızı kartı görseydin anacımmm olmadı şincikk :))))

ceydacım hoş geldin canım allah kavuştursunnn sayılı gün çabuk geçer üzülme allah sanada nasip etsin inşallah oralara gitmeyi cümlemize nasip etsin inşallahhh

maat merhaba...sen işe ne zaman başlıyordun?iznin bitti mi yani?

bugün son gün ... yarın sınav var ... pazartesi işe başlıyorum.. artık bu kadar sık siteye giremem senağlama ama girdikçe de arayı kapatırım merak etmeyin :dance:

heee sorma ya a.s seni gidi gidi yaramaz sırnaşık şey

bugün son gün ... yarın sınav var ... pazartesi işe başlıyorum.. artık bu kadar sık siteye giremem senağlama ama girdikçe de arayı kapatırım merak etmeyin :dance:

aaaaaa var mı öyle alıştırıpta gitmek arayı kapatırım demişsin tamam o zaman anlaştıkkaydirigubbakcemile5
canım sana şimdiden başarılar...Allah gönlüne göre versin...

ben en iyisi paşa paşa yine birazdan incirimi kaynatiim.... şu korkunç karışımdan da bir kaşık yutalım bari :bbo:

aaaaaa var mı öyle alıştırıpta gitmek arayı kapatırım demişsin tamam o zaman anlaştıkkaydirigubbakcemile5
canım sana şimdiden başarılar...Allah gönlüne göre versin...

sorma ya.. bizi bu yaşta üniversite sınavına girecek çocuk haline koyanlar utansın walla ne diim :bbo:

15 gün sonra tüp bbeğe başlıyorum bennnnnn...
umarım yakında hamileler listesine girerim.doktorum umutlu konuştu
ama ben yinede korkuyorum

15 gün sonra tüp bbeğe başlıyorum bennnnnn...
umarım yakında hamileler listesine girerim.doktorum umutlu konuştu
ama ben yinede korkuyorum

hayırlısı olsun.umarım olumlu sonuç alırsın ve hamileler listesinde yerini alırsın.tabi ki bizlerde....bu arada aşılama ya da başka birşey yaptırmış mıydın?

ceydacım allah kavuştursun bi tanem allah kabul etsin ne güzel allahım bizlerede nasip etsin inşallah kız söyleseydin bol bol dua etseydi ayy eder tabi ya benimkide laf yani bende hac konusu oldumu heyecanlanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…